Jump to content

Wypłata


lukelis
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

A jeszcze tak nawiazujac do wyplat.. Jak sie zapisywalam do tego programu to przede wszystkim zwracalam uwage na to czy wyplacane sa pieniadze przekazem pocztowym, bo jeszcze nie posiadalam konta w banku... (na szczescie mam od miesiaca, ale to z zupelnie innych okolicznosci musialam zalozyc.) Ale pozniej zniknela opcja ze pieniadze przyjda przekazem, wiec sie zastanawialam jak je odbiore... i sie nawet nieangazowalam w to. Uwazam ze im wiecej opcji wyplaty pieniedzy, tym bedzie wiecej chetnych.

Chociaz to czy jest duzo reklam punktowych i platnych tez jest brane pod uwage. Od kilku dni w jeden dzien mozna zebrac 70pkt :) wiec kilka dni i 1000pkt sie uzbiera.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witaj! Moj nick czegas. Chcialem spytac czy i kiedy otrzymam wyplate zażądaną jeszcze w lipcu (18-tego) i październiku (6-tego) ubiegłego roku?

Miały byc wyplacane w miare możliwości a niestety nic nie słychac ani nikt nie pisze ze jakąś wypłate otrzymał.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

dawno mnie nie było jak i webmaniaca(admina między innymi od wypłat) w tym momęcie nie widziałem go na gg nie da sie ukryc ze firma jest w złym stanie czekalismy na pieniądze z programu google no ale webmaniac nie odpowiedział mi nic czy doszły czy nie a one miały być na wypłaty tak więc no musicie narazie cierpliwie czekac bede starał sie kontaktowac z webmaniacem i ostaramy sie wypłacic zaległe pieniadze i kupic nowy skrypt bo ten jest dziurawy jak wszyscy widzeli.

Bez odbioru!!!

 

pozdrawiam swerty98

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use