Jump to content

Wypłatki


czegas
 Share

Recommended Posts

PB zrealizowała już sporo wypłat. Z tego co wiem, to jest jeszcze kilka do zreazlizowania. A co do wiadomości w kontakcie, to poprostu nie wiedziałem co odpowiedzieć. Majster ma teraz sesje, wiec nie wiem kiedy będzie przy kompie. Ale kasa na wypłaty jest.

 

PS: Niedługo będe starał sie "rozruszać" firmie. Bo narazie jest za mało kilków z maila, żeby opłacało się wystawiać aukcje na allegro. Było ostatnio kilka nietrafionych decyzji, więc troche trzeba poczekać na naprawy szkód...

Link to comment
Share on other sites

PB to oszusci!!!!!!!! nie widzialem jeszcze firmy w ktorej przy 450 poleconych moje zarobki staly by w miejscu!!!!!!!!!!

A moze Twoi poleceni są nieaktywni? A pozatym, to podaj nick swojego konta, bo nie widze konta z nickiem "fusek".

Link to comment
Share on other sites

to by byl ewenement na skale swiatowa 450 osob nieaktywnych mimo ze w statystykach na stronie widnieje "Aktywnych: 1501 z 1542" moj nick to zks1946
Link to comment
Share on other sites

to by byl ewenement na skale swiatowa 450 osob nieaktywnych mimo ze w statystykach na stronie widnieje "Aktywnych: 1501 z 1542" moj nick to zks1946

Nie masz 450 refków... Masz ich "troche" mniej. A pozatym, to może Twoi refkowie sie logują, ale nie klikają. Bo skrypt działa dobrze.

Link to comment
Share on other sites

bo zaraz zlamie regulamin forum i wkleje print screena z danymi mojego konta tutaj zeby wszyscy zobaczyli jaki Ty prawdomowny jestes... no tak co to jest 450 osob przeciez kazdy z nich moze sie tylko logowac i nic nie robic;/
Link to comment
Share on other sites

Szczerze to w takie bajki nie wierzę. Kto loguje się a nie ma zamiaru klikać? Chyba jakiś idiota, który chce sobie zapychać skrzynkę mailową. Choć z drugiej strony czym tu zapychać? Jeden mail na pare dni i już wierzę, że jest 1500 aktywnych :lol: W dodatku scam - chyba, że majster ma od października sesje i mi wypłacić nie może :lol: Sorry ale takie tłumaczenie jest śmieszne - też mam sesje i co? Ucze się, pracuje, get-paiduje, imprezuje i jeszcze jedną rzecz robie ale są tu ludzie -18 więc nie bede wymieniał :P Jeśli WM nie może znaleźć 20-30 minut na stronę tygodniowo w czasie sesji to pogratulować profesjonalizmu.

PS. Sorry luis, że po tobie też poniekąd pojechałem - choć cie szanuje, ale PB zaczyna mnie co najmniej irytować.

Link to comment
Share on other sites

bo zaraz zlamie regulamin forum i wkleje print screena z danymi mojego konta tutaj zeby wszyscy zobaczyli jaki Ty prawdomowny jestes... no tak co to jest 450 osob przeciez kazdy z nich moze sie tylko logowac i nic nie robic;/

Skrypt SCS ma to do siebie, że jak sie pokasuje nieaktywnych, to w statach nie zmiejsza ilości refków...

 

 

Szczerze to w takie bajki nie wierzę. Kto loguje się a nie ma zamiaru klikać? Chyba jakiś idiota, który chce sobie zapychać skrzynkę mailową. Choć z drugiej strony czym tu zapychać? Jeden mail na pare dni i już wierzę, że jest 1500 aktywnych :lol: W dodatku scam - chyba, że majster ma od października sesje i mi wypłacić nie może :lol: Sorry ale takie tłumaczenie jest śmieszne - też mam sesje i co? Ucze się, pracuje, get-paiduje, imprezuje i jeszcze jedną rzecz robie ale są tu ludzie -18 więc nie bede wymieniał :P Jeśli WM nie może znaleźć 20-30 minut na stronę tygodniowo w czasie sesji to pogratulować profesjonalizmu.

PS. Sorry luis, że po tobie też poniekąd pojechałem - choć cie szanuje, ale PB zaczyna mnie co najmniej irytować.

 

No, masz racje, co do tego pierwszego. Ale możliwe, ze sie nie logują od niedawna... Bo staty na stronie są z ostatnich 30(czy 45) dni... A co do tego od kiedy majster ma sesje, to ja tego nie wiem. Majster znajduje troche czasu. Te 20-30 min tygodniowo jest spokojnie. Przecież były ostatnio przynajmniej 2 wypłatki.

 

PS: Masz prawo troche po mnie pojeździć. W końcu wolność słowa. :)

PS2: Ale bez przesady. :D

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co wegłud mnie staty są z ostatnich 300 dni - nie widziałem w ogóle żeby kiedykolwiek spadło w Platformie liczba niekatywnych - cały czas oscyluje na poziomie 40. Nie wierzę, by cała reszta była aktywna i takie teksty, że 30-45 dni są w stylu Heyah - po prostu nie umiesz opowiadać bajek.

Co do sesji to z jednej strony podobają mi się twoje dyplomatyczne odpowiedzi - ale bez przesady - chyba każdy wie, że sesje trwają styczeń-luty i w czerwcu. Tak więc tekst, że nie wiesz od kiedy ma sesje jest dyplomatyczny, ale niepoważny.

I na koniec to brawo za 2 wypłatki - chyba życiowy sukces platformy! A kto je dostał? Ty i majster? Bo ja czekam od października czyli już 5 miesięcy. Ale nie będę płakał - trudno się mówi - niech stracę to 9,99zł i paredziesiąt zl na promocje - wy jednak wkrótce stracicie zaufanie kolejnych klikaczy.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co wegłud mnie staty są z ostatnich 300 dni - nie widziałem w ogóle żeby kiedykolwiek spadło w Platformie liczba niekatywnych - cały czas oscyluje na poziomie 40. Nie wierzę, by cała reszta była aktywna i takie teksty, że 30-45 dni są w stylu Heyah - po prostu nie umiesz opowiadać bajek.
Widze, że coś w statach sie zepsuło... Jest 249 nieaktywnych ponad 30 dni... Będzie niedługo kasowanie nieaktywnych... A co do opowiadania bajek, to masz racje - nie umniem. Więc tego nie robie. :)

 

Co do sesji to z jednej strony podobają mi się twoje dyplomatyczne odpowiedzi - ale bez przesady - chyba każdy wie, że sesje trwają styczeń-luty i w czerwcu. Tak więc tekst, że nie wiesz od kiedy ma sesje jest dyplomatyczny, ale niepoważny.
Ja, o tym ile sesje trwają, to nie wiedziałem. Mam dopiero 15 lat. I to jeszcze przedemną... :)

 

I na koniec to brawo za 2 wypłatki - chyba życiowy sukces platformy! A kto je dostał? Ty i majster? Bo ja czekam od października czyli już 5 miesięcy. Ale nie będę płakał - trudno się mówi - niech stracę to 9,99zł i paredziesiąt zl na promocje - wy jednak wkrótce stracicie zaufanie kolejnych klikaczy.
Wypłaty dostali Sofi i George108. Zapraszam na strone Wyplat, tam jest napisane co i jak. A skoro tak długo czekasz, to czemu nie piszesz na kontakt? Możliwe, że mail nie doszedł... Napisałem już majstrowi o tej wypłatce
Link to comment
Share on other sites

Możliwe. Ja nic nie ruszałem, a majster na skryptach się nie zna. Więc możliwe.

oczywiscie wszyscy Ci wierzymy ze nic nie ruszales heh, wg mnie sprawa wyglada nastepujaco - choc nie znam sie na skryptach przypuszczam ze jest mozliwosc wstrzymania naliczania zarobkow z poleconych kazdemu z osobna i to pewnie mnie spotkalo:)

Link to comment
Share on other sites

oczywiscie wszyscy Ci wierzymy ze nic nie ruszales heh, wg mnie sprawa wyglada nastepujaco - choc nie znam sie na skryptach przypuszczam ze jest mozliwosc wstrzymania naliczania zarobkow z poleconych kazdemu z osobna i to pewnie mnie spotkalo:)

 

A właśnie, że nie ma takiej możliwości. Przynajmniej w SCS-ie. Więc popytaj swoich refków, czy są aktywni, a potem pisz...

Link to comment
Share on other sites

Co do wiadomosci na kontakt to musze powiedziec ze kilka albo kilkanascie napisalem i zadnej odpowiedzi tak ze to tylko z nazwy KONTAKT a w rzeczywistosci to zadnego kontaktu!

 

Ja dostałem tylko 3 wiad od Ciebie. A że nie wiedziałem co odpisać, to tylko napisałem do majstra, że czekasz na wypłate.

Link to comment
Share on other sites

Te 3 to z ostatnich trzech dni bo pomyslalem ze za kazdym razem jak sie zaloguje to wysle info na kontakt. A wczesniejsze? Probowalem nawiazac kontakt juz od miesiaca. Dobrze ze punkty mi wymieniles jak pamietasz? Od tamtej pory co kilka dni bylo info na skrzynke mozesz przeciez sprawdzic, chyba ze faktycznie niektore wiadomosci nie dochodzily.
Link to comment
Share on other sites

Te 3 to z ostatnich trzech dni bo pomyslalem ze za kazdym razem jak sie zaloguje to wysle info na kontakt. A wczesniejsze? Probowalem nawiazac kontakt juz od miesiaca. Dobrze ze punkty mi wymieniles jak pamietasz? Od tamtej pory co kilka dni bylo info na skrzynke mozesz przeciez sprawdzic, chyba ze faktycznie niektore wiadomosci nie dochodzily.

Wtedy to nie mniałem dostępu do maila. Mam go dopiero od niedawna. Bo majster ma za mało czasu... A co do punktów, to bardziej sie przejmowałem tym, żeby automat działał, a nie żeby komuś wymienić. No i teraz działa. :)

Link to comment
Share on other sites

drazni mnie Twoja niekompetencja Luis, zamiast wyjsc na przeciw uzytkownikom i im pomoc , Ty zwalasz wine na nich... wez sie lepiej za nauke a nie bawisz sie w programy skoro podstaw dzialania siatek poleconych nie znasz
Link to comment
Share on other sites

drazni mnie Twoja niekompetencja Luis, zamiast wyjsc na przeciw uzytkownikom i im pomoc , Ty zwalasz wine na nich... wez sie lepiej za nauke a nie bawisz sie w programy skoro podstaw dzialania siatek poleconych nie znasz

Ciekawe kiedy zwaliłem wine na jakiego kolwiek usera? Znam podstawy działania siatek poleconych, więc mi tu nie pisz, ze nie.

 

EDIT: I sprawdziłem Twoje konto. Kasa ciągle dochodzi. Więc mi tu nie pisz, że stoi w miejscu...

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use