Jump to content

KasaPionasa.com - nowy WM


reklama2000
 Share

Recommended Posts

Coś się tu nowy WM nie wychyla, więc trzeba założyć temat za niego.

 

Właścicielem Kasy Pionasa został strenq i jest on już piąty w kolejności :)

 

Pierwszy był pionas, później duet Kuleyszon/PucMix (było wesoło):

 

http://forumemoney.com/showthread.php?t=4594

 

następnie jaqub no i teraz wspomniany strenq.

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie, start jest niezły - widać że się chłopak stara. Szkoda byłoby zmarnować firmę, która tak długo jest na rynku i ciągle płaci...

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście swoje konto w KP sprzedałem. Szkoda że nowym właścicielem nie został ktoś kto sie na tym zna.

 

tu si nie zgodze strenqma jkies tam doswiadczenie i napewno bedze sie duzo zajmowal ta firma

wystarczy przypomniec ile czasu poswiecal na asolandie ;)

 

gorzej oczywiscie z wm planety ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie będę komentował wypowiedzi kogoś kto ma jakieś żale do mnie. CAN po prostu nie udzielaj się tam gdzie nie potrzeba. Wiem, że masz do mnie smuty już od roku, ale to nie powód by od razu szargać opinie KP - jak cie tam nie ma to po prostu się nie udzielaj. Pozdrawiam

Marcianson to, że nie podobała mi się stara wersja TM to nie powód by od razu się obrażać i negować to co robie. Widać jednak, że krytyka wyszła na dobre - TM prezentuje się teraz naprawdę o niebo lepiej.

Cóż mogę się nie znać na tym, ale póki co chyba jednak dobrze mi to wychodzi skoro jest sporo maili, co zapewne mogą potwierdzić uczestnicy programu. A to, że akurat CAN czy marcianson wyrazili taką a nie inna opinie? Jeśli chodzi o tych dwóch panów to leje na to ciekłym moczem, bo jest to ocena subiektywna i atak na moją osobę. Może jednak lepiej oceniać firme po tym jaka naprawdę jest a nie po stosunku do webmastera.

Pozdrowionka i miłego dnia dla wszystkich w szczególności dla CANa i marciansona.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam do Ciebie żalu, jesteś jednym z większych nieudaczników w w tym biznesie i to tyle, mam takie zdanie i będę się "udzielał" kiedy będę miał na to ochotę.

 

rozumiem CAN ze to Twoja prywatna opinia - inni moga i maja prawo myslec inaczej - DNB8

Link to comment
Share on other sites

Łatwo rzucić opinie o kimś, że jest nieudacznikiem trudniej ją uzasadnić. (..)Wyciete - na te slowa byla riposta. - DNB8 A tak wogóle przypominam, że temat jest o KP, ale dla niektórych jest to zbyt trudne do zrozumienia.
Link to comment
Share on other sites

Co to za cięcie postów? Widać że i tu dotarła cenzura.

 

strenq płaczesz jak te jełopy z pis-u, udowadniać nić nie trzeba, widać jak prowadzisz "asolandie", więc szkoda tylko KP.

 

I szanuj "mordę" bo masz jedną, pamiętaj o tym zawsze jak cos piszesz, bo Polska to mały kraj.

Link to comment
Share on other sites

CAN nie to ze cenzura lecz jest cos takiego jak kultura ktora obowiazuja nas caly czas.

 

Temat dotyczy nowego WM kasy pionasa czyli jak by nie bylo Strenq'a

jednak na pewno ten temat nie jest polem do walki na coraz to bardziej wymyslne posty - obrazanie kogos czy czegos nic tu nie da.

Masz obawy co do tego ze KP bedzie prowadzil Strenq? To napisz konkretnie jakie zachowania jego Ci sie nie podobaja, wymien bledy ktore zauwazyles podczas prowadzenia przez niego innych firm.

dasz mu moze szanse by sie tym zajal i poprawil.

Link to comment
Share on other sites

W kasie pionasa jestem, od jakichs 5 dni przed przejeciem firmy przez strenq i albo mam pecha, albo nie dochodza te 30 emaili na moja skrzynke.

 

Jednak strenq nie mam zamiaru skreslac, to ze mam takie zdanie, to nie znaczy, ze tak jest. Nie mam zamiaru nikogo zniechecac do jego postawy - osoby, firmy, czy dzialalnosci, i zycze mu powodzenia, a kasie bede sie przygladal przez najblizsze kilka dni.

Link to comment
Share on other sites

Nie jest sztuką mieć kilka tysięcy ludzi w firmie w 2 miesiące by za pół roku upaść. Nie jest sztuką mieć kilka tysięcy ludzi w firmie na nielegalnym PayPalu

Firma która nie płaci=scam, chyba że jest inaczej?

 

Mam swoje zdanie na temat twojego nieudacznictwa i je wyraziłem.

 

Problemy to chyba masz ty, jeżeli ich nie masz to będziesz miał. Przestań prowokować bo sie doigrasz, to jest uprzejma prośba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use