Jump to content

13 lat


foster
 Share

Recommended Posts

Słyszałem że w mBanku można założyć konto dla niepełnoletnich. Izzy Konto czy jak ale nie wiem gdzie to zrobić. Aha i jeszcze jedno ważne pytanie czy jakbym miał takie konto w banklu założone przez neta to jak sobie pójde do najbliższego banku to będe mógł wybrać kase z tego konta. I czy można na takie konto przelewać z E-gold. Help me please
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

polecam sprawdzić gdzie masz najbliższy bankomat euronetu lub BZWBK. Bo jeśli daleko, to zastanów się nad innym bankiem, no chyba, że:

a) wolisz płacić za bilety autobusowe, aby dojechać do odległego bankomatu

b) lubisz płacić 5zł za wybranie kasy z "obcego" bankomatu

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...
ja mam jeszcze pytanko do tego konta: Czy muszę mieć kartę bankomatową, czy moge jej nie brać(opłata za karte 2zł na miecha-chciałbym to ominąć)?????

 

a po co ci konto bez karty,

i po co omijać miesięcznie jakieś marne 2zł, konto w mBank bez karty jest nic nie warte, bo nie ma jak wyciągnąć z niego kasy

Link to comment
Share on other sites

ja mam najbliższy bankomat 15km, a ten darmowy 35km więc karta jest mi strasznie potrzebna :/ a pieniądze można chyba wpłacić na inne konto, nieprawdaż? Jeśli nie wiesz tego czego się chce dowiedzieć, to po co piszesz post, w którym się śmiejesz z mojego pytania?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Witam ja mam 14 lat mam mam ten rachunek założyłem przez internet. Karty nietrzeba mieć. Wydanie jej kosztuje 36 zł coś koło tego i 2,5zł miesięcznie. Tata mam konto w mbanku i jak coś to mu przelewam. Zastanawiam się nad izzykartą czy jak to sie tam mówi
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Hmm... O ile sie nie myle to w banomatach Euronetu mozna wybrac tylko banknoty o nominalach 50 i 100 zl... Co do bankomatow BZ WBK to nie wiem, ale mam nadzieje, ze mozna tam wybierac nieco mniejsze nominaly, bo co mam zrobic, gdy mam na koncie 49.99 zl???
Link to comment
Share on other sites

Hmm... O ile sie nie myle to w banomatach Euronetu mozna wybrac tylko banknoty o nominalach 50 i 100 zl... Co do bankomatow BZ WBK to nie wiem, ale mam nadzieje, ze mozna tam wybierac nieco mniejsze nominaly, bo co mam zrobic, gdy mam na koncie 49.99 zl???

 

W BZ WBK możesz wypłacić nawet 10 zł (ja mam tam konto)

 

Jeżeli masz 49.99zł musisz zarobić grosza (debet nie jest możliwy)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use