Jump to content

Co bys chcial zmienic w Early-Ca$h?


strenq
 Share

Recommended Posts

Tutaj poprosze o sugestie naszych uzytkownikow dotyczacych nadziei i oczekiwan wobec naszego programu. Kazda propozycje postaramy sie rozwazyc, ale prosimy o wyrozumialosc - gdyz nie jest mozliwe zaspokoic potrzeby wszystkich uzytkownikow.
Link to comment
Share on other sites

Moją prośbą jest żeby zarabianie w tej firmie było lepsze.. trzeba by było wysyłać droższe reklamy.. bo jak narazie mizernie z kasą jest.. mam dopiero 29 groszy :( a już tyle czasu klikam w tej firmie :) mam nadzieje że to się da zrobić :)
Link to comment
Share on other sites

To oczywiscie nie zalezy od nas ile reklam, choc napewno mamy na to wyplyw. Glownie zalezy to od Was - reklamodawcow - jesli nikt nie kupi reklam to nie bedzie zarobkow. A niestety wiekszosc ludzi woli zaoszczedzic i kupowac jak najtansze reklamy. Ze swojej strony czynimy wszystko by bylo ich jak najwiecej poprzez niskie ceny a takze liczne aukcje i promocje na forach internetowych. Pragne tez podkreslic ze chyba blisko polowe z tego co ostatnio zarobilas to Twoje zarobki przez ostatnie 2-3 dni ;) Wiec chyba jest jakas poprawa...
Link to comment
Share on other sites

Reklama Dźwignią Handlu!!!Zbyt mało sie reklamujecie,jak mówię co niektórym o tej firmie to zdziwko widze.Nic o Was nie słyszeli,tylko nieliczni coś tam gdzieś widzieli.Dla mnie może zostać ilość maili byle lepiej były opłacane.To takie poborzne życzenie.
Link to comment
Share on other sites

Refkow ubywa? Hmm liczba uzytkownikow utrzymuje sie na tym samym poziomie. A co refow to niestety nie wiedzialem ze taka sytuacja jest i dobrze ze o tym powiedziales. Postaramy sie porozmawiac z tworca skryptu jak temu zapobiec. Choc mamy nadzieje ze wkrotce do naszej firmy zawita CC
Link to comment
Share on other sites

To naprawde problem o ktorym nie wiedzielismy i mam nadzieje ze zostanie zazegnany. Problem lezy w skrypcie niestety. No coz jak sie nic nie bedzie dalo zrobic to na cc cza uzbierac a wtedy takich problemow juz raczej nie bedzie ;)
Link to comment
Share on other sites

Przemekts umiesz polegać, to polegaj na sobie nie na refkach.Dzis jest jutro już może go nie być.

 

To zycze powodzenia w klikaniu samej:)

 

W tym "biznesie" bez refków to raczej nic nie zarobisz.Chyba, że klika się tylko i wyłącznie dla zabawy.

 

Pozatym chyba się cosik zjeb..... w refcontescie bo zamiast pokazywac liczbe refków pokazuje jakies ++(0

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use