Jump to content

Cheat link :(


strenq
 Share

Recommended Posts

Po kliknieciu cheat linka tego za -1zl miales 5 sek. na zamkniecie okna wtedy ci kasy nie odebralo. Czas byl niewielki ale zawsze ktos mogl zamknac okno i temu komu sie udalo gratuluje. A co do ciebie Graziu to juz nic nie mam i marzy mi sie aby zakonczyc obustronnie ten konflikt - klikaj sumiennie a randomik moze i ciebie spotka ;)
Link to comment
Share on other sites

A co do ciebie Graziu to juz nic nie mam i marzy mi sie aby zakonczyc obustronnie ten konflikt - klikaj sumiennie a randomik moze i ciebie spotka ;)

 

Ja tesz chcem randomika. :sad: Ale nie jestem w twojej firmie. :wink:

Link to comment
Share on other sites

A co do ciebie Graziu to juz nic nie mam i marzy mi sie aby zakonczyc obustronnie ten konflikt - klikaj sumiennie a randomik moze i ciebie spotka ;)

 

Ja tesz chcem randomika. :sad: Ale nie jestem w twojej firmie. :wink:

ale fraza :twisted: wlasnie nie wiesz co straciles :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Arcis czy Ty to czytasz?Czy nie mówiłam,że nie wiesz gdzie zarabiać.Jeśli już tu przyszedłęś, a mam nadzieję cichą,że za mną podążasz to zapisuj się szybko i zarabiaj.To wkońcu dodatkowa kasa.Ja tu zarabiam na waciki a Ty na co potrzebujesz kasy.Cheat link już chyba został wyczerpany,zaraz nas groźny Strenq wyżuci z tego tematu.Kuleyszon dawno Cię tu nie było,co się stało,że zawitałeś w te progi.
Link to comment
Share on other sites

Arcis czy Ty to czytasz?Czy nie mówiłam,że nie wiesz gdzie zarabiać.Jeśli już tu przyszedłęś, a mam nadzieję cichą,że za mną podążasz to zapisuj się szybko i zarabiaj.To wkońcu dodatkowa kasa.Ja tu zarabiam na waciki a Ty na co potrzebujesz kasy.Cheat link już chyba został wyczerpany,zaraz nas groźny Strenq wyżuci z tego tematu.Kuleyszon dawno Cię tu nie było,co się stało,że zawitałeś w te progi.

 

Graziu ja zarabiam więcej z jednej firmy niż ty ze wszystkich swoich poslkich firm co na waciki zbierasz. :wink:. Ale warto wiedziec ze cos w polskich sie rusza firmach. Ale do minimum zanim w nich dojdziesz. heh

Link to comment
Share on other sites

Ha ha ha już doszłam w 3 polskich do minimum.Już Ci tłumaczyłam dlaczego powinieneś zapisać sie do polskich.Mam nadzieję,że pamiętasz co pisałam w Cenebicie.Ta się dość dobrze zapowiada i nie musisz z niczyjego linku się zapisywać.
Link to comment
Share on other sites

O tym,że w polskich mało się zarabia to wszyscy wiedzą.Minimum za wysokie też wszyscy wiedzą. Kto ich będzie promować jak My tego nie zrobimy?Wkońcu to polskie,a My jesteśmy w Polsce.Zarabiaj w zagranicznycha w polskich klikaj sobie dodatkowo,co ci szkodzi i tak siedzisz przy kompie.Wystarczy otworzyć drugie okno.Chyba nie chcesz żeby Nas zalały firmy zagraniczne,a polskie wyparły.Groźny strenq cheat link już wyczerpany bynajmniej na razie.Jeśli Cię interesuje temat wacików nie ma sprawy możemy podyskutować o nich.
Link to comment
Share on other sites

Co do polskich firm to zadnej nie promuje na powaznie - ani polsko ani nawet anglojezycznych. Jakos nie mam zaufania do rodzimych produktow zwlaszcza tych anglojezycznych, bo do tych polskojezycznych mam coraz wieksze, ale i tak ciagle zbyt male
Link to comment
Share on other sites

Niestety niewiele z twojego postu zrozumialem - chyba ze chodzi o to ze nalezy promowac te firmy w ktorych sie jest. O to chodzilo? Bo to chyba oczywiste i nie wiem co za sens pisac o tym bo to to kazdy wie;) Chyba ze byla inna intencja twojego postu.
Link to comment
Share on other sites

Chodzi o firmy, które zaczynaja wchodzić.Te w których się jest to nie jest takie oczywiste, poczytaj po innych forum a zobaczysz co piszą o tych w których są.Oczywiste to tylko chyba dla lojalnych pracowników,a o takich coraz trudniej,ale o tym to już sam wiesz najlepiej.
Link to comment
Share on other sites

Wiem ze sie nie zawsze reklamuje wszystkie firmy w ktorych sie jest i dobrze o tym wiem i nie musze czytac po innych forach :) Tylko z twojego postu wczesniejszego ktos moglby wywnioskowac iz mozna reklamowac firmy w ... ktorych sie nie jest. A z tymi co zaczynaja wchodzic tez jest roznie - szczegolnie polskimi - teraz ich przybywa ale wkrotce zaczna upadac niestety jedna po drugiej.
Link to comment
Share on other sites

Duzych zarobkow to sie szuka w normalnej pracy a nie przed komputerem. Chyba nikt nie mysli ze przez internet zostanie milionerem i bedzie w stanie przez to utrzymac rodzine. Ja takie zarabianie traktuje jako zabawe i pewnego rodzaju "szkole biznesowa". Noi tez poniekad jako rozrywke - czy zainwestowane pieniadze w reklame sie zwroca itp. Teraz moja nowa zabawka jest Early-Ca$h i tez nie mysle ze ten program da mi jakas fortune.
Link to comment
Share on other sites

Zgadza się.Na jednym z forum jak napisałam,że traktuję to jako formę zabawy, a przy okazji dorobienia sobie paru groszy to mnie chcieli zjeść żywcem.Też dużo sie nauczyłam.Szkoła biznesu to, to może nie jest, ale dużo można się nauczyć jak się jest pojętnym uczniem.
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use