Jump to content

Cheat link :(


strenq
 Share

Recommended Posts

Jak zapewne zauwazyliscie wczoraj wyslalismy cheat link. Nie byl to jakis specjalnie oznakowany mail - ot zwyczajny jakich wiele mozecie dostac. Jednak wyraznie bylo tam napisane, iz nie nalezy w niego klikac. No coz - niestety nie kazdemu chce sie czytac nasze maile - w owy link kliknelo ok. 70 osob(!), czyli ponad 15% wszystkich czlonkow. Rozumiemy iz niektorzy zrobili to przypadkowo, z przyzwyczajenia. Dlatego tym razem nie wyciagniemy konsekwencji z tego maila (no poza odjeta kasa). Jednak kolejne tego typu kliki moga zakonczyc sie utrata konta. Mam nadzieje ze bedzie to dla Was nauczka na przyszlosc i nastepnym razem przeczytacie co do Was przychodzi. A nie znacie dnia i godziny kiedy wyslemy nastepnego linka testowego.

Pragne tez podziekowac tym ktorzy na niego nie klikneli, iz sa uczciwi i czytaja to, co do nich sie pisze. Wlasnie takich uzytkownikow sobie zyczymy a oni moga liczyc na kolejne pule maili od nas.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze zrobiliście z tym linkiem.

Osoby które nie czytają reklam itd. łamią regulaminy

i są nieuczciwi wobec firmy.

Każdy zapisując się powinnien wiedZieć że nalezy czytać

wszystko co sie klika.Jeżeli tego nie robi to taki mały typowy oszuścik?

A firma całkiem niezła ale reklamujcie ją bardziej bo mnóstwo osób

wogóle o niej nie słyszało ;)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jeśli to robi w ten sposó to owszem,ale zawsze zostaje znak zapytania czy aby napewno tak robi czy ktoś nie chce się w ten sposób pozbyć niewygodnego zawodnika itd.Nigdy nie bądź taki pewny tego co piszą!!!!!Równie dobrze mogą to wykorzystać przeciwko Tobie a Ty niczemu nie będziesz winien.Dlatego radzę powstrzymać się od tego typu osądzeń.
Link to comment
Share on other sites

No to trza sie edzie zastanowić czy dalej warto polecać tą firme bo ja na pewno nie kliknołem bo czytanm wszystko ale trudno a tak sie cieszyłem żę fajna firma będzie i nawet dostałem losową wypłate a teraz to i za miesiąc nie wyjde z tego minusa :(
Link to comment
Share on other sites

Ha ha ha mamy podobne dylematy z tą różnicą,ze u mnie to było nie możliwe kliknąć napewno po zapisie do firmy kliknełam w pierwszy baner i już miałam minuś a ten nieszczęsny cheat baner był na samym końcu.No i jak to możliwe?
Link to comment
Share on other sites

Makina naprawde bardzo dziwne ze akurat w dniu wyslania tego maila kasa ci ubyla a nie kiedy indziej. Sprawa Grazii jest zalatwiona i to byl jedyny wyjatek. Nie mow ze nie kliknales bo i tak ci nie uwierze. No chyba ze ktos ci specjalnie wlamal sie na konto i kliknal :) jak zlapiesz winowajce to kasa ci wroci, ale w cuda nie wierze. Ponad 70 klikniec w cheat linki musial ktos zrobic
Link to comment
Share on other sites

A kto klika celowo w linki. Nikt nie klika w nie celowo tylko co najwyzej nie chce sie przyznac do bledu. Tak wiec po nastepnym takim mailu nie bedzie taryfy ulgowej - ci ktorzy klikna w linka testowego wyleca juz z firmy.
Link to comment
Share on other sites

No, może masz rację,ale w 100% to mnie nie przekonało.A Ty to masz taki obowiązek czy we krwi to straszenie ludzi.Zaznaczam nie pisze tego złośliwie.Poprostu chce wiedzieć,bo twoje odpowiedzi tak odbieram,byc może sie mylę to mnie popraw.
Link to comment
Share on other sites

Jestem taki sam jak ktos w stosunku do mnie. Skoro podwaza dobre imie firmy przez to ze klika w cheat linki to czemuma ktos nie ponosic konsekwencji. Jesli ktos sumiennie klika to czemu mam go straszyc - moge go postraszyc ewentualnie losowa wyplata;)
Link to comment
Share on other sites

No nie wiem co ja miała bym Ci takiego zrobić.Przecież nie klikam w te cheat linki.Firmę promuję a nie podważam jej dobrego imienia.Sam fakt,że tu jeszcze jestem, to nie wiem o co juz chodzi.Krytyka wewnątrz firmy to chyba zdrowe podejście do niej.Może z tym masz problem.
Link to comment
Share on other sites

A czy po kliknięciu w cheat linka i szybkim zamknieciu stronki zanim czas minie "premia" jest naliczana czy nie?

 

W kilku firmach(przyznam się bez bicia:) ) kliknąłem w takie coś ale po szybkim zamknięciu okienka nie naliczało a raczej odejmowało mi z konta $$.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use