Jump to content

Wpłata na konto i rachunek bankowy


jacol29
 Share

Recommended Posts

Czy jak dodam swój rachunek bankowy to moge bez karty wpłacać pieniądze z rachunku na PP? (mam kartę ale nie jest akceptowalna :/)

 

Czy istnieje możliwość wpłaty pięniędzy na PP przelewem bankowym? (mam na myśli iPKO) Jaki musi być tytuł przelewu?

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Czy jak dodam swój rachunek bankowy to moge bez karty wpłacać pieniądze z rachunku na PP? (mam kartę ale nie jest akceptowalna :/)

Od jakiegoś czasu jest taka możliwość. Korzystam z angielskiej wersji PayPal, która informuje, że:

Transfer money from your bank account to your PayPal account. Make sure that the name on your PayPal account matches the name on your bank account, so that the money can be transferred successfully. Your money will be in your PayPal account in 2-4 business days.

We don't charge you any fees for this transfer.

Your transfer must be in Euros. If you use a different currency, your bank will convert the amount to Euros before transferring it to PayPal.

Czy istnieje możliwość wpłaty pięniędzy na PP przelewem bankowym? (mam na myśli iPKO) Jaki musi być tytuł przelewu?

O ile prawidłowo zrozumiałem informacje na stronie PayPal to taka operacja również jest możliwa:

Send a domestic bank transfer to PayPal

 

Beneficiary Name - PAYPAL PTE LTD

Bank - Bank of America N.A., Dublin

Bank code (Sorting Code) - 990061

Account Number - 53202043

Your Transfer ID - XXXXXXXXXXXXXXX

Tytuł przelewu to Transfer ID.
Link to comment
Share on other sites

Ja mam takie coś

 

Nazwa rachunku BofA re: PAYPAL PTE LTD

Nazwa bankuDanske Bank A/S S.A. Oddzial w Polsce, Warsaw

Numer porządkowy rachunku18236000050000004550274086

Identyfikator przelewów bankowych xxxxxxxxxxxx

 

To nazwa odbiorcy to: BofA re: PAYPAL PTE LTD Danske Bank A/S S.A. Oddzial w Polsce, Warsaw? bez adresu?

 

Jak będę chciał zapłacić przez niemiecka stronę w EUR to mi PP przeliczy automatycznie z PLN?

Link to comment
Share on other sites

To nazwa odbiorcy to: BofA re: PAYPAL PTE LTD Danske Bank A/S S.A. Oddzial w Polsce, Warsaw? bez adresu?

Adres nie jest potrzebny, nazwa banku i adres służą jedynie do weryfikacji. Najważniejszy jest numer konta.

 

Jak będę chciał zapłacić przez niemiecka stronę w EUR to mi PP przeliczy automatycznie z PLN?

Chodzi Ci o to, czy jak będziesz płacił przy pomocy PayPal, to czy PayPal przewalutuje złotówki na Euro, tak?

 

Odpowiedź brzmi TAK. Więcej informacji o przewalutowaniu:

http://forumemoney.com/showthread.php?t=11770

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use