Jump to content

Jak korzystać z płatnych ofert??


arteck
 Share

Recommended Posts

Witam,

Z płatnymi ofertami - Ci co się za nie zabrali - radzą sobie świetnie. Opis jest przeznaczony dla wszystkich, bo wkrótce będziemy mieli całą masę ofert. Zawalimy Was nimi - pakując w Wasze portfele sporą ilość gotówki :) Te co są obecnie już powinny Was zainteresować - za jedną sprzedaż 1$ lub 2$ :) A teraz po kolei co i jak.

 

Aby zacząć zarabiać na ofertach wystarczy rozreklamować podany kod HTML. Skopiować go można bezpośrednio do maila reklamowego na innych stronach. Na ten temat się nie będę rozpisywał - bo i po co :)

 

Można również - jeżeli posiadacie strony internetowe - przebudować trochę wygląd i umieścić ofertę na własnej stronie. Jak to zrobić? Każdy kto posiada stronę zna HTML i wie jak zmienić wygląd. Nie wolno Wam jedynie zmieniać zawartości - treści, linków, elementów formularza i najważniejszego "form action".

 

Wszystkie oferty u nas mają lepsze ceny niż bezpośrednio u "producenta". Przez to łatwiej się Wam będzie te "produkty" sprzedawać. Dodatkowo w grę wchodzą dość spore pieniądze. Wszelkie niezbędne formalności załatwia wystawca oferty - więc Wy się tylko przejmujecie wypromowaniem - aby było jak najwięcej zakupów z Waszego formularza.

 

My jako admini dodamy premię zaraz po finalizacji zakupu.

 

Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie ofert proszę śmiało.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Po podaniu emaila oraz imienia osoby zainteresowanej przedstawiciel, który dodał ofertę finalizuje zakup. Po sfinalizowaniu zakupu dodawana jest premia. Do tego momentu oferta jest uznawana za wykorzystaną.

 

Jeżeli osoba zainteresowana nie odpowie na e-maila przedstawiciela w ciągu tygodnia lub nie dokona zakupu - jest kasowana z listy ofert i oferta ponownie może być wykorzystana.

 

Jeżeli natomiast osoba zainteresowana dokona zakupu - użytkownik, który ją polecił dostaje premię i oferta na stałe zostaje wykorzystana.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam.

Mam pytania odnośnie ankiet. Otóż nie znalazłem w cenniku reklam nic na ten temat. Czy można zakupić taką ankietę? Jeśli tak, to:

1) co trzeba dostarczyć (pytania, odpowiedzi, link do strony itp., a może gotowy formularz) i na jaki adres?

2) jaka jest cena?

Pytam, bo chciałbym w ten sposób poprzez eXtreme-mails zareklamować antykwariat.

Pozdrawiam

ZG

Link to comment
Share on other sites

Każda z opcji jest poprawna. Można dostarczyć pytania odpowiedzi. Można gotowy formularz - co preferujemy. Cena natomiast zależy tylko od reklamodawcy. Oczywiście nie będziemy dodawać reklam niższych niż 0.01$ dla użytkownika, ale cena jest zawsze do uzgodnienia.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie.

Szkoda, że w eXtreme-mails jeszcze nie ma żadnej ankiety - nie ma na czym się powzorować. Może ktoś poda linka, gdzie jest coś takiego - byłoby mi łatwiej.

Były ankiety w EuroBarre, ale jak na złość już od dłuższego czasu ich nie ma.

ZG

Link to comment
Share on other sites

hmm.. tez nie kojarze gdzie by mogly byc ankiety...

Chyba ze mozna ewentualnie zaliczyc questionlinki w klamm.de

Chodzi Ci o wzorowanie sie w budowaniu ankiet, czy jesli chodzi o dane na temat efektywnosci reklamy?

Link to comment
Share on other sites

Już wiem co zrobię. Poczekam, aż pojawi się pierwsza ankieta - tylko żeby inni reklamodawcy też tak nie pomyśleli. Może admistratorzy zrobią pierwszy krok i zaprezentują ankietę, np. na temat zalet eXtreme-mails. Za tym przykładem pójdą inni.

Uparłem się przy tej formie, gdyż wymaga od "klikacza" trochę więcej niż samo kliknięcie aby mieć z tego wymierną korzyść.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use