Jump to content

Early-Ca$h po zmianach - pierwsze wrazenia


strenq
 Share

Recommended Posts

fajnie, jakby jak to kiedyś juz było, można zamieniać ileś tam pkt od razu na kase na konto mBank

jedynie eg / mb

pomysl - osiagniesz np. 500 pkt (co aktualnie nie jest trudne)

a do kazdego przelewu z mbank musisz wprowadzic kod.

jednorazowo dostajesz 50 takich kodow - to co jaki czas musialbym pisac do nich ze skonczyly mi sie moje numery?

(chyba wiecie o co mi biega)

A to przeciez nie jest firma tylko do reklam.

wiecej reklam = szybszy zarobek

nawet majac w swiadomosci przewage pkt - mozna je wymienic na pieniadze, wiec nie wiem czemu martwicie sie ze u nas jest za duzo reklam - lepiej wzielibyscie sie za inne rzeczy :)

Link to comment
Share on other sites

wolałbym 1 reklame po 1gr niż 10 reklam po 0,1 gr

albo 1 * 5pkt niz 5 * 1 pkt ;)

liczy sie nie ilosc, ale jakosc :P

 

I jeszcze chcialem zglosic, ze link do forum edekz jest zly (stary) na stronie EC, w linkach do supportow

P. S. bedzie jeszcze jakis nowy baner?

Link to comment
Share on other sites

P. S. bedzie jeszcze jakis nowy baner?

zgodnie z zapowiedzia w mailu zmieni sie wszystko :)

grafika nowa juz jest - nad bannerami wlasnie pracuje :)

nie beda juz statyczne, tylko beda ruchome ;) co chyba bardziej bedzie przyciagac uwage - ale jeszcze musicie troszke poczekac :)

 

odnosnie pkt - sprobuje przerobic troche skrypt i wprowadzic podzial

platne linki - linku punktowe

jezeli uda mi sie tak zrobic, kazdy bedzie klikac w co bedzie chcial :)

ale nie obiecuje - bardziej watpie w powodzenie tego pomyslu, ale sprobowac nie zaszkodzi :)

Link to comment
Share on other sites

no to teraz bede jeszcze dodatkowo musial wchodzic w kilka sekcji :P, nie zartuje, ale wlasnie zauwazylem, ze cos sie takiego pojawilo, ale zamiast banerow jest takie cos:

"warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/earlycash/domains/early-cash.com/public_html/site/paytoclick.php on line 28"

 

w jednym i drugim;

 

a co do bannerow, to dobrze, ze beda nowe animowane, ale zeby nie zajmowaly przez to zbyt duzo miejsca (rozmiar w KB, bo sie pozniej to dlugo laduje itp. problemy.)

I fajnie, jakby byl jakis banner w wersji mini, tak dla mnie i dla niektorych, co na swoich stronach maja pomniejszane banery :)

Link to comment
Share on other sites

no coooz .... :oops: :oops: :oops:

Witamy

W zwiazku z wprowadzaniem nowych rzeczy, oraz poprawianiem aktualnych bledow w dniu jutrzejszym Early-Ca$h bêdzie niedostepne - prosimy wstrzymac siê z wszelkimi reklamami!

Prosimy o wstrzymanie siê tak¿e dzisiaj od klikania w PTC, poniewa¿ zarobki nie bêda zaliczne!

Gdy wszystko zostanie przywrocone do normy, poinformujemy mailem

Wszystkie zamowienia zostana zrealizowane po przerwie

Przypuszczamy ze w poniedzialem bedzie juc OK :)

musze sie tym zajac na spokojnie ... naprawic i poprawic :)

do tego potrzeba wiecej czasu, nie na szybko - robienie na szybko widac do czego prowadzi :/

mysle ze jutrzejszy caly dzien wystarczy - najwazniejsze naprawic ;) a z zmianami mozna poczekac :) i chyba tak tez zrobimy ....

nie bedziemy biec z motyka na slonce - najpierw opatentuje to u siebie na kompie, pozniej wrzuce na serwer, a nie od razu na serwer

no ale coz ..... kazdemu moze sie zdarzyc :oops: :oops: :oops: jestem tak jak wy tylko czlowiekiem \:D/ \:D/

(rozmiar w KB, bo sie pozniej to dlugo laduje itp. problemy.)

staralem sie robic 'lekkie'

I fajnie, jakby byl jakis banner w wersji mini, tak dla mnie i dla niektorych, co na swoich stronach maja pomniejszane banery

beda bannery duże

bannery małe

boxy

half-bannery

megabannery

skyscrappery

joke ;) ale pomyslimy ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Po pierwsze nie mamy maili po 0.01gr, a po drugie kto ma oprocz nas maile po 5gr, a my mielismy juz 3 takie :)

 

ja znam jedną firemkę kyóra da nawet i za 8gr maila a ztego co wiem to admin daje maile na bierząoco po 1gr a i darmowe reklamy daje jak ma chumor wystarczy ze napisesz do niego :)

admin tej firmy jest spoko gostek zawsze na nim mozna polegac i jesli potrzebuję maila powiedzmy za 10gr do all to zawsze mogę na niego liczyć

a zreszta juz niebawem sami się przekonacie innej takiej firmy nie ma ta dobije wszystkie firmy hahaha

Pozdro ale do ear na razie nie mam nic jest oki

Link to comment
Share on other sites

 

ja znam jedną firemkę kyóra da nawet i za 8gr maila a ztego co wiem to admin daje maile na bierząoco po 1gr a i darmowe reklamy daje jak ma chumor wystarczy ze napisesz do niego :)

 

O ile się nie myle chodzi tu o Manię Klikania?

Link to comment
Share on other sites

Ja nie zaprzeczalem PTP!!! Sam jestem zwolennikiem i nie moge doczekac sie kiedy Kuley je zamontuje :D Tu chodzi o co innego o czym w ogole nie powinno byc mowy i kuley nie potrzebnie pisze rzeczy po ktorych tworzyc sie beda plotki.
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use