Jump to content

Early-Ca$h po zmianach - pierwsze wrazenia


strenq
 Share

Recommended Posts

Pytanie to kieruje do uzytkownikow glownie z dluzszym stazem w firmie (zanim mnie tam nie bylo). Jak oceniacie zmiany w firmie - in plus czy raczej na minus. Prosze o wskazanie pozytywow a takze negatywow wg waszej opini;) Tylko prosze zostawmy juz w spokoju ten ref contest i zamiane waluty. Noi napiszcie kiedy Waszym zdaniem bylo lepiej w firmie.
Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem teraz jest supcio.. tego właśnie ta firma potrzebowała - Wymiany Admina :)

Na plus wyszło: tańsze reklamy - z czego jest ich teraz więcej, fajne dodatki - format meili, w konsekwencji większa liczba unserów :)

A co do minusów to jak narazie ich nie zauważyłem ale jak jakiś będzie to go tutaj umieszcze ;)

PozdrawiaM

Link to comment
Share on other sites

Co do wymiany admina to bardzo mi milo :D Co do reklam to rzeczywiscie jest ich wiecej. Jesli chodzi o dodatki to ciagle bedziemy poszukiwac nowych "bajerkow" do skryptu ale najpierw chcemy ustabilizowac obecna jego wersje. Minusy tez sa - wlasnie zwiazane ze skryptem, jak chocby wpadka z wczorajszymi porannymi mailami, a takze mniejsze drobne - wrecz niezauwazlane dla Was usterki, ktore ciagle staramy sie naprawiac.
Link to comment
Share on other sites

Jeśli mam być szczera to wolę mniej maili, ale za wyższe kwoty.Co za radość czerpiesz Landryna w klikaniu większej ilości maili za takie marne grosiki.Oklikasz się i co marna kasa.Jeszcze te wyszuki też powinny być lepiej opłacane.Jak mam klokac po 3 strony to przynajmnie żeby mi się to jakoś opłaciło.
Link to comment
Share on other sites

Ha ha ha jak mają tyle to czemu nie.Z tego co wiem za tego typu reklamy mają najwięcej zysku.Nie wiem co za sens jest klikać za np.0.01 w 3 strony jak można kliknąć w jedną i też masz 0.01lub punkty.Proponuję żebyś sobie to przeliczył już nie wspomnę o tym,że czasu wówczas więcej ci potrzeba na otwarcie 3 stron.
Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie ze ci nie przyznam. Slyszalas o firmach tego typu. To zwyczajne scamy - stad moj usmiech przy tym. Od takich firm nigdy nie zobaczysz kasy bo nie ma szans zeby placila. Zreszta jakbys sie glebiel po tym forum rozejrzala to bys zobaczyla ;)
Link to comment
Share on other sites

Co mianowicie miała bym zobaczyć.Ja pisałam o Twojej bez scamu i w 100% wypłacalną.Takiej co płaci przynajmniej 1gr,a nie 0.01grMało reklam ale lepiej płatne.Czy ja coś chcę szczególnego wydaje mi się,że nie.W dobrych firmach polskich tak płacą,a Wy też chyba chcecie należeć do nich?
Link to comment
Share on other sites

Hmm a wiec tak - dwa maile ze 5gr byly to admin maila, natomiast jeden w dniu dzisiejszym. A co do zaspokajania potrzeb wszystkich uzytkownikow to niestety nie da sie zaspokoic wszystkich a takze ich zadowolic
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

nie wiedzialem, gdzie to napisa, a nie chcialem pisac topicu, ze EC to smietnik,

ale to co teraz jest w PTC to chyba o tym swiadczy.

Przeciez sie chce zygac od tej ilosci.

Proponowalbym moze tymczaswoo zawiesic przyjmowanie reklam za 1 pkt, bo mi sie juz tma nie chce wchodzic. I fjanie jakby zniknely tez reklamy po 0,1 gr bo to obrazliwa suma jest

Link to comment
Share on other sites

Przeciez sie chce zygac od tej ilosci.

brak reklam = zle

duzo reklam = zle

wiec nie wiem(y) jak juz wam dogodzic :P zawsze wam jest zle :/

przypominam ze pkt idzie wymienic na kase !

niedlugo zostanie wprowadzona specjalna strona, na ktorej bedzie mozna wymienic dowolna ilosc pkt, prawdopodobnie > 500 (normalnie wymienialo sie od 1500 !)

mozliwe ze zostanie zwiekszony przelicznik, ale nie obiecuje ...

 

zmienilismy takze wyglad strony na jasniejszy, bardziej przejzysty, bo tamten byl za ciemny .... teraz strona jest bardziej czytelna ;)

 

Może najwyższy czas na zmiany w EC.

zmiany sa caly czas - to wy jestescie uczestnikami firmy, i to pod was staramy sie ja przystosowac - chociaz w pewnym %.

Wystarczy ze powiecie co jest nie tak, co trzeba zmienic waszym zdaniem - z punktu widzenia uczestnika - a jesli bedzie to mozliwe i nie zachwieje zbytnio rownowagi firmy to wdrazymy dane pomysly w zycie EC :]

 

Wszyscy likwidują reklamy za 1,3,pkt.a tu, co raz więcej ich jest..

100 PTC [1pkt] = 100 pkt

a 100 pkt mozna uzbierac bez problemu w 5 dni

 

osobiscie sprobuje strenq przekonac zeby za pkt mozna bylo qpic mail $ ... mysle ze bedzie to korzystne rozwiazanie - bo i wilk syty i owca cala

 

ale patrzac z drugiej strony (szczegolnie kieruje te slowa do A_DAM'a)

Proponowalbym moze tymczaswoo zawiesic przyjmowanie reklam za 1 pkt, bo mi sie juz tma nie chce wchodzic. I fjanie jakby zniknely tez reklamy po 0,1 gr bo to obrazliwa suma jest

jakby nie patrzac jest to kolejna zmiana warunkow - powtarzam kolejna - i znow beda pretensje ze nie wiemy czego chcemy ...

 

najrozsadniejszym rozwiazaniem chyba bedzie zrobic ankiete ...

to samo tyczy sie ilosci supportow ...

 

czekam na dalsze opinie

jakbym cos pominal, albo zle napisal to sorry, ale jestem jeszcze zaspany :)

Link to comment
Share on other sites

Chodziło mi o to, że trzeba na 10 pkt. 10 x kliknąć w 10 banerów po 1 pkt i czas na nie jest długi.

Można by skrócić czas i wprowadzić 5,10, 15 pkt.

Obawiam się, że my też chcemy dobra tej firmy, inaczej nikt by nic nie pisał jak by mu na tym nie zależało.

Link to comment
Share on other sites

Można by skrócić czas i wprowadzić 5,10, 15 pkt.

wieksze wartosci pkt = wiekszy koszt reklam z redeem

przkyklad : planeta kasy

ptc po 100 pkt -> mail 32 000 pkt .....

wyobraz sobie bannery po 5, 10, 15 pkt i reklama juz od 100 pkt ... wtedy bylby dopiero 'smietnik' ...

czas zostanie skrocony (to juz jest pewne) bedzie o tym info w najblizszym naszym mailu

timery beda wynosic 10s-40s + 60s / 1gr

Obawiam się, że my też chcemy dobra tej firmy, inaczej nikt by nic nie pisał jak by mu na tym nie zależało.

nie mam nic przeciwko ;)

czekamy na dalsze sugestie :D

Link to comment
Share on other sites

Śmieszą mnie te wypowiedzi w tym temacie nieco. Zacznijmy od tego kto by reklamy kupował po 15 pkt? Przecież byłyby droższe niż maile za kase!!! Poza tym jak chcecie ograniczyć ilość reklam to metoda może być tylko jedna - podwyższyć ich wartości z redemption, ale zaraz byłby płacz. W końcu nikt nie ma za 100 pkt reklamy do 100 osób, a jeszcze zbiera się je w kilka dni. I co źle? Dobra wysadzimy jeden baner za 1gr i tyle w PTC i wyślemy mail na tydzień - podoba się? Bo dla mnie ten temat jest śmieszny i żałosny. Jakoś w YourPTR czy WolfEmails nie ma narzekań, że za dużo reklam. A jeszcze w tym temacie udzialają się osoby które kupują reklamy za marne według nich punkty! Na koniec jeszcze jedno - jako jedyna polska firma mamy approved 2 systemów PTP - YourPTR i AquaMails - dlatego, żeby reklamodawcy wyszli na swoje muszą być PTC po 1 pkt. Możemy dać PTC po więcej punktów, ale o tyle samo razy wzrosły by ceny reklam z redemption i o tyle razy więcej punktów potrzebowano by na wymiane na kase:)
Link to comment
Share on other sites

Przecież nie chce nic złego dla tej firmy,

Chcodziło mi tlyko, że jest za dużo tych reklam, a będzie jeszcze wiecej, bo to będzie sie zwiekszac -> Wiecej do klikniecia -> wiecej mozna zarobic i szybciej -> wiecej mozna reklam kupic -> wiecej do klikniecia -> I tak w kolko! tylko o to mi chodzilo.

A to przeciez nie jest firma tylko do reklam.

Dlatego ja bym proponował, żeby to po prostu jakos tymczasowo ograniczyc i zeby tymczasowo zatrzymac 1pkt PTC, zeby bylo tak max 15.

Albo, zeby zachecic to kupowania tych 2pkt.

Tylko o to mi chodzi, Jak ludzie z konta troche mniej beda tego kupowali, to Wy mozecie dac kilka swoich,

A i oczywiscie nie mowie tu o reklamach z zewnatrz, bo najlepiej, zeby takich bylo najwiecej, zebyscie Wy jak najwiecej zarobili, ale i my dzieki temu,

 

Jeszcze wiem, przeciez ze symboliczne zwiekszenie wartosci nic nie da, bo zmieni sie wtedy przelicznik i wyjdzie na to samo.

Chodzi mi tylko, abyscie na jkis czas wstrzymali, albo ograniczyli przyjmowania 1pkt PTC z konta, zeby uregulowac jakas ilosc.

Mozecie w zamian np. wprowadzic za to jakies reklamy za pkt linkow na stronie czy banerow w rotatorze.

MAm nadzieje, ze dobrze rozumeicie moje intencje

(sorry za bledy, ale jakos tak cos nie tak mi sie pisze)

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiałem się ostatnio nad zmianą przelicznika reklam punktowych z konta, żeby preferować wyższe wartości ale nie wiem czy wszyscy byliby z tego zadowoleni. Kolejną rzeczą nad która się zastanawiam to zamiana punktów na przyspieszoną wypłatę tylko ile tych punktów musiało by być.
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use