Jump to content

Efekty reklam


strenq
 Share

Recommended Posts

Tutaj poprosze Was o napisanie efektow reklam (tzn. Ci ktorzy brali). Dochodzily mnie sluchy ze klienci sa zadowoleni, ale byly to pojedyncze sygnaly i to od tych znajmoych z for internetowych przez gg. A jak jest z innymi klientami. Prosze o opinie.
Link to comment
Share on other sites

Ja ze swojej strony moge powiedziec ze efekty przerosły moje oczekiwania wykupiłem sporo maili z limitem klikniec /100/ i wartosci 1 pkt. poszło troche reklam z roznymi firmami i bez zadnego sciemniania do kazdej fiemy wpadły refki najwiecej do pewnej firemnki :P az 5.

 

jak na razie efekty sa bardzo dobre a kliki schodza błyskawicznie widac ze ludzie klikaja sumiennie :)

Link to comment
Share on other sites

Nom sumiennie bo jak jest limit to trzeba się spieszyć żeby zarobić :) Bardzo szybko limit się wyczerpuje i czasami terfiałem na takie reklamy w których limit został już wykorzystany a żeby znowu nie było takiej sytuacji staram się często do skrzynki zaglądać żeby znowu nie przegapić.. :)
Link to comment
Share on other sites

Nie zauważyłam w twoim poście wypowiedzi na temat reklamy,ale wedle życzeń.Zemną jak z dzieckiem za rączkę i do przedszkola.Ostatnio chyba coś się zaczeło poprawiać z reklamą coraz częściej widać Early-Cash.Muszę przyznać,że to Twoja zapewne zasługa.Widać,że się starasz Strenq.Oby tak dalej.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Grazio trudno zeby ktos do firmy pokroju poleczki sie zapisal - powiedzmy sobie szczerze - jedno z wiekszych badziewi na naszym rynku. A 15 refow z 1 relamy to wydaje mi sie wrecz rewelacyjny wynik !! Ktora firma ma takie efekty :P
Link to comment
Share on other sites

No nie wiem."Partner Reklamy" reklamowałam i napisałam tylko"Tutaj zarobisz.Sprawdź sam!" i po takim tekscie za jednym machem wpadło 9 refali.Moim zdaniem to zależne jest od tego co piszą na forum o danej firmie.Jeśli wypowiedź jest pozytywna, to jest więcej chętnych do zapisu.
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use