Jump to content

Ostatnie problemy w Early-Cash i Nowe informacje


SCO
 Share

Recommended Posts

Witam

Jak zapewne zauwazyliście Ealry-Cash spore problemy z serwerem.

Oswiadczam iż wadliwy serwer został juz zmieniony na o wiele lepszy i bardziej profesionalny.

Teraz nie powinno być już takich problemów.

 

Nietstety utracilismy najnowsza baze dancyh :(, dlatego stan kont wszyscy użytkonicy mają mniej wiecej z przed tygodnia

 

Bardzo za to przepraszamy, ecz to nie wynikło z Naszej winy.

 

Z Powazaniem

Administracja Early-Cash

Przemekts&SCO

Link to comment
Share on other sites

Czyli nie często są robione backupy...

 

Na Twoim miejscu SCO dodałbym wszystkim uczestnikom po kilka - kilkanaście groszy do konta, żeby zrekompensować straty. Ja np na tym straciłem kilkaset wyświetleń PTP, ale nie to jest najważniejsze - będzie to ładny gest z Twojej strony.

 

Albo chociaż mail do wszystkich o wartości kilku groszy.

Link to comment
Share on other sites

Niestety ale serwer tym razem nie wytrzymał także.

Tak jak wczesniej były awarie serwera, to tym razem Administrator hostingu zablokował nasze konto z powodu zbyt dużego obciążenia serwera, na EC było 80 wejsć w ciągu jednej sekundy ...

Czym to wszystko zostało spowodowane ?

PTP

Niestety ale jesteśmy zmuszeni wyeliminowac tą opcję zarabiania.

Oczywiście straty zostaną zrekompensowane wszystkih uczestnikom + kreytki zostaną wymienione na kase ...

 

Jednak, aby jakoś zadośćuczynić osbom które prmowały inne PTP w naszym postanowiliśmy wprowadzić nowy rozdaj reklamowania, np: 1000 wejść z ptc za 0.15$, itp ..... ale .... będzie można w takiej reklamie promować jedynie PTP !!!

 

Co sądzicie o tej reklamie ?

Link to comment
Share on other sites

Nie umiem wytłumaczyć konkretnie jak to się dzieje że to PTP tak zrzera transfer ...

 

Od soboty wieczora do poniedziałku do 18 było zużyte 2000 transferu !!!

Nasza domena została zablokowana a następnie po Naszym zapytaniu Amdinistratora co się stało to odpisał (to co napisałem wyzej) że powodowaliśmy zbyt duże obciązenie serwera.

Napomnę jeszcze tylko iż kożystamy z hostingu u Persamina i Powerblastera.

 

Napisałem własnie emaila kolejnego do Administratora co się dzieje z domeną, dlaczego nie chcą ja nadal odblokować ...

 

PTP mozliwe że powróci, ale dopiero za mniej wiecej 2 - 3 mieciące, jak już EC będzie na skrypcie CC i jak uda nam sie wyrobić pewnego rozdaju zaufanie wśród uczestników. Szło nam to całkiem nieźle aż do tych niefortunnych zdarzen z serwerem.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

SCO - popytaj innych wm jak oni funkcjonują ze swoim PTP.

 

Czekam na zamianę moich 6500 punktów na kasę, bo guziczka nie ma...

 

Ciężko będzie wyrobić zaufanie z takimi wpadkami, mi się już odechciało promowania EC - ilekroć wysłałem reklamę serwer padał...

 

I jeszcze to PTP - wykupiłem kilkanaście tysięcy wyświetleń :|

 

 

Lipa jednym słowem.

Link to comment
Share on other sites

mi się już odechciało promowania EC - ilekroć wysłałem reklamę serwer padał...

 

 

Lipa jednym słowem.

 

Od początku istnienia EC mam do tej firmy konkretnego pecha.

Ilekroć puściłam reklamę zawsze strona padła.

Mam już serdecznie dość EC.

Link to comment
Share on other sites

Reklama2000 - a myślisz że się nie pytałem :roll:

Oni też nie są w stanie powiedzieć jakim cudem tak się dzieje .... a uwież mi że rozmawiałem naprawde ze spora liczbą WM.

 

Grazia - Po to usunęliśmy PTP aby już nie było tych porblemów.

 

Reklama2000 - a czy serwer na którym stoi GrassMails, Hihawka (konkretnie chodzi o serwer u Persamina i Powerblastera) uznajesz za wyspecjalizowany do GPTR ?

 

Fakt ... możemy wziąść host w Go-Mama .... za 25$ miesięcznie ... ale na to niestety nas narazie nie stać, bylibyśmy w tedy na 100% niewypłącalni ....

 

Wszystko w swoim czasie, pierw Naszy celem jest zmiana skryptu na CC, następnie będziemy szukali lepszego serwera, specjalnego do PTR a potem prawdopodobnie wrócimy do PTP.

 

Osoby które miały sporą liczbę Kredytów niech zgłoszą mi to na PW a jakoś postaramy sie zrekompensować tą strate.

Link to comment
Share on other sites

Strenqu ;)

10 GB nie wystarczy :)

 

Jak napisałem wyżej .... od Soboty po 18 do poniedizłaku do 16 (potem zablokowali nam konto) mieliśmy wykożystane TYLKo w ttym czasie 2GB trabsferu :> ....

 

A wczesniej, co moze Jedi potwierdzić ... w ciągu 14h poszło około 1200-1500 transferu !!!

 

u Persamina i Powerblastera po zminie hhosta mieliśmy wykupione 18GB (po 8$ wytargowane :) ), to po 2 pierwszych dniach własnie posżło już 2GB a potem nas zabokował głowny Admin za zwytnie obciążenie dla serwera, dostaliśmy info iż mieliśmy 80 wejsc na sekunde na nasza stornę ... No i tak sięsytuacja pprzedstawia.

 

Naprawde robiliśmy co się dało aby zachować PTP, ale jedynym rozwiązaniem było chyba wykupienie hostingu w gomamma za minimum 25$ na miecha ... na co nas nie stać aktualnie :(, bylibyśmy wtedy niewypłacalni bo większość dochodu z reklam szła by na płacenie hostingu.

 

Pozdrawiam

SCO

Link to comment
Share on other sites

Troche mi to dziwnie wszystko wyglada - wchodze na ec i online - 1 :lol: Nie wierze zeby bylo tyle ludzi na sekunde, bo nawet tylu reklam ptp nie bylo! A wyliczajac ze jesli bylo tyle wejsc w ciagu sekundy - to jest to 4800 wyswietlen ptp w ciagu minuty. W ciagu godziny jest to 288.000 wyswietlen. Zakladajac ze placiliscie po 1000 kredytow to 288x0.60zl = 172.80zl. Jesli obracacie taka kasa w ciagu godziny (w co nie uwierze), to 20 kilka dolcow dla was to nic. Ktos tu klamie albo wlasciciel hostingu albo wy.

PS. czemu stowa nie ma takich problemow choc ich ptp jest wiecej!

Link to comment
Share on other sites

strenqu ... sorry ale naprawde juz mnie to maxymalnie meczy :).

Jestescie bardziej upierdliwi niz 1278 uczestnikow EC :p

 

Nie wiem jakim cudem.

Pwerblast moze potiwerdzic wiadomosc o tylu wejsciach, to przez jego "ręce" przechodził ten mail do mnie.

 

Robimy co w Naszej mocy aby wszystko działało poprawnie i aby nie było żadnych problemów .... i postaramy się robić dalej tak, aby było jeszcze lepiej.

 

P.S.:

1.Gratuluje talentu matematycznego, nie chciało mi się nawet sprawdzać tych obliczeń ...

2. Osoby które znają lepiej mnie lub Przemkats, jestem pewien ze moga potwierdzić że nie jesteśmy oszustami i nie próbujemy NIKOGO okłamywać.

3. Stoowa właśnie jakimś cudem teraz nie działa ...

Link to comment
Share on other sites

PS. czemu stowa nie ma takich problemow choc ich ptp jest wiecej!

 

Oto link do 100wy http://www.stoowa.com i prosze mi powiedzieć czy nie ma problemów(dla ułatwienia podpowiem Ci, że to nie 1 raz tak się dzieje)

 

Sam byłeś WMem tej firmy i wolałeś "podkulić ogon" i odejść bo tak najłatwiej. - Swoją drogą była mail informacyjny, że odchodzisz? bo nie pamiętam(jeśli był to zwracam honor)

 

Życze Ci abyś nie miał problemów ze swoją firma :)

 

P.S Jutra Inwazja na Zabrze :P

Link to comment
Share on other sites

SCO w zadnym wypadku nie nazywam ciebie oszustem ani tym bardziej Przemka!!! Nawet mi to na mysl nie przyszlo. Z Przemkiem robie wiele interesow i nie bylo nigdy problemow, ba puszczal mi maile nawet gdy nie dalem jeszcze kasy (eg nie dzialalo).

Tylko chodzilo mi o to ze dziwnie wyszlo ze tyle odwiedzin ;)

Link to comment
Share on other sites

Strenqu - co do ilosci wejsć to nie wiem.

ja dostałem taką informację od Powerblastera, który dostał od Admina Serwera.

Więc raczej te informacje musimy być sprawdzone ....

Dzisiejsza dawka maili, chyba powinna wszystkich przekonać że źle z EC nie jest :>

 

A co to była za przerwa w działaniu ? ... co się działo wtedy ?

Poprosiłem Powerblastera aby zmienił nam kilka rzeczy na serwerze, i to własnie było tego przyczyną ... nic więcej ....

 

P.S. Tomik niestety też dzisiaj padł :(, jak widac nie jesteśmy jedyni ...

nie sądzę jednak ze padające chwilowo firmy to norma, firmy nie powinny padac bo traca na tym najwięcej uczestnicy reklamujący daną firmę.

Dlatego będziemy sie starali jak najszybciej zmienić skrypt a następnie dobrać bardziej odpowiedni serwer, aby ewentualnei ptp mogło dalej egzystowac w EC.

 

Pozdrawiam

SCO

:)

pozdro 4 All :)

Link to comment
Share on other sites

Ehhh .....

 

Chyba musze Wam przyznać racje co do serwera.

Ci pier**** Amerykanie znowu Nas zablokowali :/

Tylko kurcze teraz narazie jeszcze nie wiem czamu :(.

Ale kolejna wpadka firmy :/

 

Ehhh ......

Prosze Was teraz .... zamiast Nas leżących już dokopać, to doradzccie jaki serwer wybrać z minimum 9GB transferu w cenie do 10$ ....

 

Z tego serwera co aktualnie jesteśmy u Powerblastera i Persamina to chyba zrezygnujemy :/ .... lub przeniesiemy się na jakiś inny.

Całe przeniesienie przeprowadzimy chyba jutro, bo dzis nie moge zastać Powerblastera na GG.

 

Ehhh ... szkoda gadać :/

 

Ok ... ze swojej strony, Ja z Przemkiem, obiecujemy zrobić wszystko co w Naszej mocy, jak najszybciej da rade .... Ehhh....

 

Pozdrawiam

SCO

Link to comment
Share on other sites

THX Marcianson .... ale tutaj już sytuacja jest wyhasniona :)

To ja troche opacznie zrozumiałem twierdzenie Strenq ... oczywiście nie chodziło Jemu oto aby nawać Nas oszustami lecz o tym iż ktoś nie pisze całej prawdy ... :), a zważywszy że my całą prawde pisaliśmy tak jak było to cała odpowiedzialnośc spada na Admina sieci.

Admina sieci której już nie jesteśmy klientami.

 

Własnie jesteśmy w trakcie przenoszenia firmy na nowy host.

Jaki ?

Znajduje sie na nim m.in. 7thheavenptr (czy jakoś tak to się pisze) oraz ta nowa firma Supci i Spółki :)

 

Pozdrawiam

SCO

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

Kasa Tobie jak i kilku innym osobom które zgłosiły się w celu wymiany zostaała dodana, lecz póxniej znów zmienialismy serwer i została załadowana starsza baza danych dlatego te zarobki nie były tak uwzględnione.

 

P.S. nie zauważyłem PW

Zaraz sprawe załatwie

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use