Jump to content

ujemny link/baner


hamaya
 Share

Recommended Posts

czy klikniecie w ujemny link/baner jest w jakis sposob odzwierciedlone w panelu uzytkownika,tzn.czy jest gdzies zapisana ilosc ujemnych klikniec,lub z zarobkow wynika, ze za taki fakt odjeto kase lub punkty,bo z mojego panelu nic nie wynika,oprocz roznicy w moich zapisach.( a przed wylogowaniem sie sprawdzam zarobki i zapisuje,wiec przy kliknieciu w taki link/baner juz fakt ten powinien byc uwzgledniony i nie powinno byc roznicy przy nastepnym logowaniu)
Link to comment
Share on other sites

Co do mniejszej ilosci kasy powod jest prostu:

 

Zobaczcie tutaj: http://edekz.vplus.pl/phpbb/viewtopic.php?t=5418

 

Co do linkow ujemnych niestety CC nie zlicza (chociaz moze jest jakis dodatek a go nie mam a mojego phpowca nie ma cale wakacje) banerow. Zlicza maile.

 

A co do miali tos zedl 1 ale nie byl zliczany chociaz kliknelo w niego jakies 150 osob. Bo Byl to mial prubny a jak wiecie 3 maile ujemne klikniete to utrata konta.

 

A co do MSQL bledu to blad bazy. Czasi serwer baze odsiweza i tak ejst ale to w niejednej firmie juz to widzialem i na starym skrypcie tez tak bylo wiec spoko.

 

Narazie strona nie dziala ale to z tego co widze poopisie admina na gg to Rekonfiguracja DNSow.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use