Jump to content

Bankrucik na allegro.


Cut-O
 Share

Recommended Posts

Nie spodziewalem sie, że Bankrucik.com pojawi się na Allegro :dno: .

Zbieralem tam pieniadze do minimum $$ .... a teraz moze firme przejąć nieuczciwa osoba chcaca zrobic z firmy SCAM! Może być również tak, że firme przejmie ktoś uczciwy i troche ją odświerzy ;)

Mi się wydaje, że firme jak już wystawić na sprzedaż to nie na allegro, lepiej chyba sprzedac ją na forum - chociaz nie ma sie 100% pewnosci, ze zostanie sprzedana. Ale przejela by ją wtedy osoba, która wie (chociaz w malym stopniu) o co chodzi w PTR'ach, a na allegro ktoś kto nie ma pojecia na czym to polega kupi firme zaafascynowany opisem no i tym że będzie miał "firme" .....

 

Co wy o tym sądzicie ??

Link to comment
Share on other sites

Teraz zacząłem się tak zastanawiać - ile jest w Polsce firm ze stażem powyżej 1,5 roku co nie były nigdy sprzedawane? CHyba góra 3-4 (IR, ZM oraz chyba choć nie jestem pewien BM i Hajc).

Jak tak dalej pójdzie to niedługo więcej firm na sprzedaż będzie niż reklam na allegro.

Link to comment
Share on other sites

W jakich sytuacjach aukcja/przedmiot mogą zostać usunięte?

Usuwane są te aukcje, które nie są zgodne z zasadami obowiązującymi na Allegro (a w szczególności z Regulaminem Allegro). Najczęściej dotyczy to przedmiotów, które znajdują się na liście towarów zakazanych i dopuszczonych warunkowo oraz naruszających naszą politykę dot. wystawiania i opisów aukcji. Aukcje są również usuwane automatycznie po zawieszeniu konta Użytkownika.

Konsekwencją wielokrotnego wystawiania aukcji niezgodnych z zasadami może być zawieszenie konta Użytkownika. Użytkownik, którego aukcja została usunięta nie może wystawić jej ponownie bez dokonania odpowiednich zmian w opisie. W przypadku usunięcia aukcji automatycznie zwracane są opłaty poniesione za jej wystawienie.

Allegro nie sprawdza wszystkich wystawionych aukcji, a przy usuwaniu aukcji opiera się na zgłoszeniach Użytkowników. Jeśli chcesz zgłosić naruszenie zasad, skorzystaj z opcji Weryfikacja aukcji.

Taki jest regulamin allegro, macie jasno wyjasnione dlaczego sa usuwane przedmioty i jakie to sa przedmioty. Być moze WM bankrucika zrezygnowal z jego sprzedazy ?

 

EDIT 08:50 :

 

Wstaje rano przegladam skrzynke patrze a Bankrucika przejęła bogussia :) czyli program nic nie straci poniewaz z tego co wiem bogussia jest uczciwym czlowiekiem :]

 

zmienil sie admin bankrucika! nowym adminem jest bogusia admin bajecznego!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jak mi wiadomo, to Bogusia nie jest juz adminka Bankrucika. Za moja rada zrezygnowala z prowadzenia tego programu. Jaki jest powod?

Zadluzenie programu oraz problemowy skrypt.

 

widze ze te wszystkie polskie firmy maja strasznie duzy przebieg :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use