Jump to content

Autosurf


Renoirdaniel
 Share

Recommended Posts

Autosurf

 

 

- Czym jest autosurf i jak z niego korzystac?

Autosurf to bonusowa opcja pozwalająca na wymianę odsłon naszej strony z innymi użytkownikami tego systemu. Pozwala on użytkownikom na bardzo tanie promowanie ulubionych stron.

 

- Jak to działa?

Zarobki zgromadzone na swoim koncie możesz wykorzystać do kupowania wyświetleń swojej strony w systemie Autosurf. Zarabiasz oglądając strony innych osób.

 

- Mam już trochę grosza na koncie i co dalej?

Teraz musisz dodać do wymiany linki do swoich ulubionych programów, inni będą mogli je widzieć gdy będą używać systemu Autosurf.

 

- Gdzie i jak mam to zrobić?

Przejdź do swojej strony Autosurf i tam podaj linki (opcja Dodaj link). Nie ma ograniczenia ilości linków. Następnie musisz na każdy z linków przeznaczyć odpowiednie środki. W każdej chwili możesz przypisać dodatkowe fundusze do linku, więc na początek możesz wydać np. 10 gr.

 

- Mam już przypisane środki, co teraz?

W okienku z odnośnikami zainteresuj sie jego prawą częścią. Jest tam liczba zero, która określa wielkość przypisanych do linku środków. Spójrz na ten przykład

. . . . . . URL . . . . . . | Odwiedzin/Wykupionych |. Ostatnia wizyta .| . . . Status . . . | Akcja

http://Twój_url.com| . . . . . . . .0/10 . . . . . . . . |03/13/2004 15:40| . . Aktywna . . .| Deaktywuj

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . |Zaakceptowana| Skasuj Kup wyswietlenia

Teraz zdecyduj ile gr/zł z Twojego konta przydzielić do poszczególnych linków.

 

- Zrobiłem już to wszystko! Teraz mogę już serfować?

I tak i nie. Możesz serfować i zarabiać, ale inni nie będą widzieć Twoich stron. To zalezy od stronki bo gdzieniegdzie link przed dodaniem jest recznie sprawdzany przez wlasciciela systemu, czyli Twoje linki trafią do wymiany dopiero po ich akceptacji i wtedy inni będą oglądać Twoje strony. A gdzieniegdzie odrazu mozesz podziwiac swoja stronkę ;)

 

 

-------------------------------

Opis zamieszczono dzieki uprzejmosci stronki BankuMacieja

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use