Jump to content

zapraszam do dyskusji na temat trwajacego konkursu :)


borzywoj
 Share

Recommended Posts

Dobry pomysł :) W ten sposób pomożecie nam rozwinąć to forum. Jeżeli macie jakieś zastrzeżenia - piszcie :)

 

Co do trwającego konkursu - jestem z Was dumny :) Miło widzieć osoby starające się. Zbierając refków - wydajecie pieniądze - ale za to w eXtreme z refkami - szybko to nadrobicie :)

 

Miło również widzieć - tyczy się dzisiejszego dnia (ale nie tylko) - masę reklam eXtreme. Dzisiaj doszło do mnie kilka (dokładnie 6) maili z ReklamPro. Cztery z nich reklamowały eXtreme. Mam nadzieję, że Wam się tutaj podoba.

 

Życzę wszystkim szczęścia i ogromu refków w trwającym konkursie. Ze swojej strony obiecujemy następne :)

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Zapisują się :) Czasem sama reklama nie wystarczy. Trzeba użyć jakiegoś chwytu reklamowego :) Albo np. zastosować inne dozwolone sposoby polecania. Pamiętajcie - refki to Wasza przyszłość w tej firmie. To z nich będziecie czerpać korzyści.

 

Osobiście widziałem zapis za zapis i płacę za zapis. Ale to jest chyba mało skuteczne. Niektórzy przygotowują własne strony reklamujące - chyba najskuteczniejszy sposób. Co jeszcze wymyślicie :) Wasza sprawa. Ja się nie wtrącam dopóki nie złamiecie regulaminu.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam sie z arteckiem. Lepiej jest zrobic stronke, ktora ZWIEZLE opisuje zalety firmy i kupic wejscia na ta stronke, niz bezposresndnio na storne eXtrema. Ludize widzac reklame firmy mysla sobie peniwe: oho kolejna nowka... ciekawe ile czasu minie zanim admin sie zdecyduej wystawic firme na przedaz. A ta firma jest inna :) Moim zdaniem w niedalekiej przyszlosci bedzie to nr jeden w Polsce pod wzgledem ilosci uczestnikow, bo pod wzgledem organizacji i realizacji reklam juz jest!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
a tam Skromna masz szanse, teraz jestesmy na polmetku, a do miejsc premiowanych nagraoda masz tylko 20 refkow a jak dogonisz 6. miejsce to potem juz male sa rozniece w kolejnch miejscacha nagrody coraz lepsze :)
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem skąd to zdziwienie że takie małe zainteresowanie i brak w konkursie (bez obrazy dla biorących udział) poważnych promotorów. Premiowane członkostwo nigdy nie było jakąś atrakcyjną nagrodą - co najwyżej dodatkiem do tego dla promotorów najważniejszego czyli kasy.

 

Premiowane członkostwo może budzić zainteresowanie w przypadku starszego programu, z ugruntowaną pozycją, w przypadku nowego, z nie pewną przyszłością jest mało warte.

 

pozdrawiam

wesol :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Premiowane członkostwo może budzić zainteresowanie w przypadku starszego programu, z ugruntowaną pozycją, w przypadku nowego, z nie pewną przyszłością jest mało warte.

 

Wierzymy w tą firme i w adminów ze niespakują walizek i nie odjadą z naszą kasą :)

Link to comment
Share on other sites

Odpowiedziałbym ---no comments---, ale temat się zrobił ciekawy.

 

Wsadziliśmy w tą firmę masę czasu, pracy i zdrowia. Nerwy przy okazji też się zdarzały. Zostało jeszcze wiele do zrobienia, ale i z tego co już jest --- najzwyczajaniej nie opłaca się nam rezygnować. Ja osobiście wsadziłem w firmę około 300h ciężkiej pracy, drugie tyle wsadził panczit. Jeżeli ktoś liczy na to, że się zwiniemy - grubo się myli.

 

Dla mnie osobiście największym sukcesem są trzy akcje - pajacyk, polskie sztuczne serce oraz krewniacy. W pierwsze dwie - klikacie bez umiaru :) Ładnych parę obiadków już zafundowaliście oraz sporą kwotę na polskie serce. Obydwie wystartowały dzięki borzywojowi --- dziękujemy Ci za to. Mam nadzieję, że równie dużo osób pójdzie oddać krew :)

 

Jeżeli jeszcze ktoś się zastanawia nad tym "Jak długo jeszcze ta firma pociągnie" niech się zastanowi "Czy wszyscy admini wszystkich firm GP razem wzięci, zrobili dla mnie tyle, ile zrobiło samo eXtreme?" ;) Myślę, że to jest odpowiedź na wszystkie pytania.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ja zazwyczaj robię linki na główną stronę programu, ale w treści reklamki zawieram wszystko o firmie, opisując ją dokładnie i zachęcajac do zapisu, a nie "Wypłata 2$, rzetelny admin, warto się zapisać!" Puściłem ostatnio reklamkę w CB, nie została jeszcze (6 dni) zrealizowana, ale nie szkodzi...

 

A premiowany w eXtremie akurat ma całkiem sporo udogodnień, zwłaszcza eXtremalny. Ale ciężko reklamować, bo jest mnóstwo reklam opisująccych właśnie extreme-mails...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cos sie popsulo w tej firmie beznadziejny kontakt z ich supportem ... pisze ze chce wykorzystac reklamki z przyslugujacych mi a z ich strony ZERO reakcji;/;/
Link to comment
Share on other sites

Cos sie popsulo w tej firmie beznadziejny kontakt z ich supportem ... pisze ze chce wykorzystac reklamki z przyslugujacych mi a z ich strony ZERO reakcji;/;/

 

Widze ze jakis nieobecny jestes :/

 

Arteck na urlopie, Panczitowi net nie działa. Ile to jescze terazy powtorzyc zeby juz wszyscy słyszeli i sie nie dopytywali ? :/ :confused:

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

trzeba to uznac,ze sa wakacje---kazdy chce wypoczac

 

Tak, Arteck bardzo dużo zrobił dla eXtreme, należy mu się odpoczynek. Niestety nie każdy potrafi dostrzeć starania adminów ( Adis - pozdro :evil: ;) )

 

nie wiem czemu co chwile forum jest niedostepne?

 

Zajrzyj tutaj, dowiesz się więcej:

 

http://forumemoney.com/showthread.php?t=7712

 

Pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

Widze ze jakis nieobecny jestes :/

 

Arteck na urlopie, Panczitowi net nie działa. Ile to jescze terazy powtorzyc zeby juz wszyscy słyszeli i sie nie dopytywali ? :/ :confused:

Tak ale jak mu net dzialal to gdy sie z nimi skontaktowalem ze chce wykorzystac kolejna z przyslugujacych mi reklam to mi on odpisal :"nie wiem o co chodzi"

czy tak powinien wygladac kontakt z firma ktora robi z siebie wielkiego hita????????????

Mam troszke refkow a o dziwo ich zarobki stoja w miejscu;/;/

Link to comment
Share on other sites

Tak ale jak mu net dzialal to gdy sie z nimi skontaktowalem ze chce wykorzystac kolejna z przyslugujacych mi reklam to mi on odpisal :"nie wiem o co chodzi"

czy tak powinien wygladac kontakt z firma ktora robi z siebie wielkiego hita??

 

Jeśli masz gg panczita to sam zagadaj, jesli nie to ja przekaże sprawe i to sobie wyjaśnicie sami :rolleyes:

 

Mam troszke refkow a o dziwo ich zarobki stoja w miejscu;/;/

 

Niewiem, ja poleconych niezbieram więc niewiem jak to z nimi jest :)

Link to comment
Share on other sites

Wszystko jest przez to ze WM firmy zlikwidowal poziomy poleconych z punktow... najdziwniejsze a zarazem najzabawniejsze jest to ze tam zadnych innych reklam nie ma tylko sa punktowe;/
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use