Jump to content

Prawo a GPTR i podobne...


PrimalBeast
 Share

Recommended Posts

Hi!

Wlasnie robie sobie wlasna firemke :) I zastanawiam sie czy w ogóle firmy GPTR są legalne w świetle Polskiego prawa. Nie wiem czy wiecie, ale w Polsce nie można zakłądać "firmy-piramidy". Jak sie o tym dowiedzialem, to sie zasmuciłem. Ktoś coś wie bliżej ? czy będa takie firmy karać ?

Link to comment
Share on other sites

prowadzenie getpaida jest legale, o ile zarejestrujesz te firme w urzedzie, zostaniesz płatnikiem ZUS itd. itp., a tego nikt nie robi, ale dochody z firmy nie sa az tak wysokie, żeby ktoś mógł to wykryć

No i git ! Zresztą zawsze chyba można sie przebranżowić na firme Anglojezyczna, skierowana na rynek zachodni ;)

 

BTW. Chrzanie rejestracje. Nie chce łożyć na tych darmozjadów w Warszawce co sie posłami/senatorami/rzędem zowią.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Nie wiem czy wiecie, ale w Polsce nie można zakłądać "firmy-piramidy".

A te wszystkie amwaye, avony, herbalife itp. MLMy to na jakich zasadach funkcjonują? Nawet jeśli byłyby rejestrowane zagranicą, to działają w Polsce całkiem jawnie. Nic nie rozumiem.:confused:

Link to comment
Share on other sites

Hi!

Wlasnie robie sobie wlasna firemke :) I zastanawiam sie czy w ogóle firmy GPTR są legalne w świetle Polskiego prawa. Nie wiem czy wiecie, ale w Polsce nie można zakłądać "firmy-piramidy". Jak sie o tym dowiedzialem, to sie zasmuciłem. Ktoś coś wie bliżej ? czy będa takie firmy karać ?

 

Jak bym ja miał dać podatek od całego mojego siedzenia w gp to jest wypłata malarza :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use