Jump to content

Nowe minimum


persamin
 Share

Recommended Posts

Wypłacalności nie trzeba sprawdzać, Zrobili to inni a pozatym persamin napewno nikogo nieoszuka.

 

 

To może samotni niech trzymają się zasady: Wiecej refów, szybciej minium ;-)

 

Zacznijcie zbierać refków, co to za problem zebrac 2 refki, czyli jakbyście sami klikali to na to samo wyjdzie, sie kwota podwaja i zamiast w tym samym czasie zebrać 2.5$ to macie 5$ mysle że korzystnie to by wyszło ;']

 

 

No i niech zostanie to 5.55$ jak już persami postanowił, bo z tym 50% samemu wyklikac to teraz niekorzystnie dla promotorów bedzie :evil:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz ja mam taką złotą zasadę-nim zacznę polecać firmę-wpierw muszę sprawdzić czy jest wypłacalna-wiem że nie każdy się z nią zgodzi-ale takie jest moje zdanie.Pozatym są też tacy,którzy zaczynają od Hikawki a w tym przypadku gdzie mają reklamować Hikawkę i zdobywać refków?
Link to comment
Share on other sites

Chodzi o to zeby persamin mial mniej roboty... ale placic chce... jets tez chetny do zostawienia min 2,5 $ wiec w czym problem !! ??

 

4 mozliwosci wyplaty to dobry pomysl... jesli masz 2,5 $ wciskasz "wyplac 2,5 $" jesli masz na poczatku miecha tzn wtedy gdy mozna bedzie wyplacac np 10 $ wciskasz w reedem " wyplac 10 $ " - raz klikasz i persamin ma mniej roboty... nie musi kilkakrotnie przelewac na to samo konto kaski w miesiacu... bedzie mail zawalone dwa dni i koniec... przynajmniej z wyplatami :)

 

 

PS

 

Pers zrob aniete jakas moze :)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz-ja nie krytykuję tego pomysłu-jedynie mówię,że wolałbym no-minimum-2.5$ jestem w stanie uzbierać-ale faktycznie 5.55$ to jest trochę za dużo-no chyba że nagle by się zaczęły pojawiać setki maili i PTC-a na to to chyba jeszcze za wcześnie.
Link to comment
Share on other sites

witam,

 

hihawka jest tak rozreklamowana, że zdobycie refa graniczy z cudem. moim zdaniem podniesienie minimum źle wpłynie na samopoczucie użytkowników.

 

W związku z tym proponuję:

 

* minimum $2,5 - a jak się da to można zmniejszyć co przyciągnie użytkowników,

 

* żądanie wypłaty max raz w miesiącu

 

* albo wypłacać całe saldo, albo pytać o dokładną kwotę, albo kilka wariantów jak ktoś już proponował,

 

* admin wypłaca np. 1. i 15. dnia miesiąca żeby pozostałe dni miał na pracę nad programem

 

Tak czy inaczej życzę powodzenia adminom i użytkownikom. :)

Link to comment
Share on other sites

witam

ja mam 5 refow i to z platnych zapisow wydalem na to 3 $ , teraz za 2 dolce wykupilem solo mail do 500 w polskiej firmie i az z tego 1 ref mi wpadl i nagle znikl , mysle ze poprostu ciezko jest zdobywac refow gdy jest jeden klik w platnych linkach i to za 0.1 centa lub za centa i okolo 2 reklamy po 1 cencie dziennie, jest tez juz duzo ludzi zapisanych. Nie twierdze ze nie mozna zlapac refow ale jest to utrudnione dla ludzi co zaspali z hihawka i puznie sie przylaczyli , propozycja ze raz w miesiacu bedzie wyplata mysle ze jest najlepsza , poziomy wyplat 2.50 , 5 , 7.50 i tak dalej az do 1000 $ ale sie rozmazylem . Powiedzmy 10 kazdego miesiaca i 10 dniowy okres czekania tak aby admin zalatwil sprawe za jednym zamachem do 10 skladacie zamowienia a do 20 kasa jest na koncie ale najwazniejsze jest ze admin chce placic i to dobrze rokuje na przyszlosc oby tak dalej . Co do 5.50 to mysle ze stracisz duzo osob tak zwanych samotnych klikaczy ja klikam okolo miesiaca co dzien i razem z 5 poleconymi to znaczy po 5 centow za zapis + moje 10 mam chyba 1 $ wiec ciezko sie zbiera nawet z tak rewalacyjnym % z 1 i 2 poziomu

trzymam kciuki i pozdrawiam

sorki ze tak sie rozpisalem

Link to comment
Share on other sites

Beznadziejny pomysl ale mozesz jeszcze nie odstraszac od siebie persamin przez wyplaty raz w miesiacu

Jak dla mnie porazka bez refow

nigdy nie dojde do min tym bardziej ze maili wysylasz jak kot na plakal

Zmiany w trakcie to jest ponizej pasa a'la polski rzad No nic to widac masz to zakorzenione jak wiekszosc polskich mini dorobkiewiczow

Jak tak bym wiedzial wczesniej ze ZMIENIASZ REGULY W TRAKCIE SEZONU to nigdy bym tu nie zajrzal

Mysle ze znajdziesz kompromis bo takie jaja mozesz robic np dla nowo zapisujacych sie a nie ludziom ktorzy ci zaufali

 

NIEDLUGO WYMYSLISZ PEWNIE MIN 50 $ I PLATNE RAZ W ROKU

SMIECH NA SALI HA HA :-(

Link to comment
Share on other sites

Tak wiec po ozywionej dyskusji na forach efekty sa takie:

minimum do wyplaty jest 2,5$

zazadac wyplaty mozna tylko 1-7 kazdego miesiaca

wyplata jest realizowana do 10

zazadac mozna wielokrotnosci 2,5$

To rozwiazuje problem - minimum pozostaje bez zmian a wyplaty nie zabieraja tyle czasu

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use