Jump to content

Wypłatki


czegas
 Share

Recommended Posts

Cos dlugo ta sesja trwa. Mija kolejny miesiac i jak pisales Luis pieniadze na wyplaty sa tylko wyplat nie ma. Ile to mozna czekac. Chyba regulamin obowiazuje obie strony admina i usera a nie tylko jest na nas batem.
Link to comment
Share on other sites

Cos dlugo ta sesja trwa. Mija kolejny miesiac i jak pisales Luis pieniadze na wyplaty sa tylko wyplat nie ma. Ile to mozna czekac. Chyba regulamin obowiazuje obie strony admina i usera a nie tylko jest na nas batem.

Sesja już sie skończyła. A wypłaty idą, powoli, ale idą. Ostatnio było kilka wypłat na EG. Jest jeszcze kilka wypłat do zrealizowania, ale idą powoli.

 

czegas oszczędź sobie nerwów - platforma to zwykły scam który trzeba omijać z daleka. ja już się nie łudze, że kasę dostane.
Aha. Czyli wg Ciebie np. KrakMails to też scam?
Link to comment
Share on other sites

Krak nie bo płaci, a to że czekam od października na kase to już chyba lekka przesada. Więc luis skończ już qr.. pie.... takie smuty, że wypłaty idą skoro nikt ich nie dostaje i mogę czekać w nieskonczoność. Bo chyba wypłaty powinno się realizować od najstarszej. A jeśli czekam od tego czasu to widzę, jak zostało tych "kilka" wypłat.
Link to comment
Share on other sites

No to PB też nie jest scamem, bo płaci. Więc nie pisz, ze jest.

 

Czemu mam tak nie pisać? Mogę powtórzyć PLATFORMA BIZNESU TO SCAM! Dlaczego? Gdzieś mam te Twoje wypowiedzi o wypłatach. Nie wiem ile w tym prawdy a ile bajki - patrze się na siebie. Nie dostaje pieniędzy dłuższy czas, który zawarty jest w regulaminie. Więc jeśli ich dalej nie mam to firma jest scamem. Zresztą nie widze w ostatnim czasie by ktoś chwalił się wypłatą z PB. Ale zaraz luis zaczniesz się bronić, że w regulaminie jest napisane:

Wypłaty realizowane będa do 25 dnia miesiaca.

No fakt nie napisane ktorego miesiąca i którego roku... Żenada.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Od Nowego Roku (tego) czekam na wypłatę, już miała być, pieniądze są tylko nie ma kto wypłacic. To jest tak śmieszne a zarazem przykre. W tej chwili nie moge sie zalogowac, chyba baze szlag trafił bo widnieje tylko 5 uczestnikow. Szczera prawde napisales strenq ze "PLATFORMA BIZNESU TO SCAM!". Tez sie pod tym podpisuje. Ale tak to juz jest gdy nieodpowiednie osoby chca robic cos o czym nie maja zielonego pojecia. Najlepiej jest gdy kazdy robi to co potrafi a nie to co chcialby robic......
Link to comment
Share on other sites

Jezeli chodzi o konta to mam i na eGoldzie i w Moneybooker i w PayPalu tylko w firmie bylo miejsce na wybor jednego wiec wybralem mBank i widze ze to moj blad. Tylko pewnie na eGolda macie lichwiarski przelicznik a oni tez pobieraja prowizje tak ze straty sa spore. Chociaz lepsze mniejsze straty niz utracic wszystko.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use