Jump to content

przywileje w skarbonka (kasa w błoto)


esiogh
 Share

Recommended Posts

postanowiłem wykupic srebrne przywileje w skarbonka (34,99pln)i tak tez zrobilem zatem moja opinia na temat "korzyści" ze srebrnych przywileji

 

Jeżeli zdecydujesz się podnieść rangę swojego członkowstwa do poziomu Srebrnego, otrzymasz następujące przywileje:

- Otrzymujesz darmowych poleconych, użytkownicy, którzy zapiszą się do programu bez osoby polecającej, automatycznie są przekierowywani do kont użytkowników uprzywilejowanych, współczynnik poleconych względem wszytkich uprzywilejowanych kont wynosi 2X,

- 20 000 wyświetleń banera (468x60): jednorazowo,

- 600 gwarabtowanych wejść na stronę z płatnych kliknieć: jednorazowo,

- 200 gwarantowanych wejść na stroną z płątnych kliknieć: miesięcznie (8 takich reklam),

- 2 płatne mailingi do wszykich użytkowników: jednorazowo,

- wypłata po uzbieraniu 20 pln,

- przywileje ważne są przez okres 2 lat,

- inne promocje i bonusy, gdy beda dostepne.

 

jesli chodzi o poleconych,do tej pory doczekałem sie jednego bonusowego premiowanego z wykupionych przywileji,ale dobra to zrozumie nie zalezne od zapisujacych sie do programu skarbonka,natomiast zestaw reklam ktore otrzymoje wraz z przywilejami to juz nie etap nie do zrealizowania,admin skarbonki lekcewaząco podchodzi do moich zamowien,zresztą jak i do meili wysylanych w tej sprawie,jak do tej pory nie zrealizowano zadnej z moich kampani reklamowych ktore mi przysługują,pakiecik xxxx wyświetleń banner zrealizował ale ten pakiecik wykupiony z kasy wyklikanej w skarbonka,poza tym zadnego statusu o wykupionych przywilejach,sami osądzcie co warte te przywileje

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use