Jump to content

[wydzielony] Promocje / Konkursy


Quentin
 Share

Recommended Posts

Witam Pana mam pytanie odnośnie Twojej Reklamy jakoś w Wigilię weszłam na stronkę a teraz za nic nie mogę:(próbuję od kilkunastu dni i nic .Nie może znaleść strony:( Co się dzieje ?Czy zmieniliście adres stronki ??Bo wchodzę ze swojej stronki co sama sobie zrobiłam i nic ,dalej to samo:( próbowałam wchodzić z różnych przeglądarek to samo,z każdym razem mam ten sam komunikat.........................( Połączenie zostało zresetowane

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.

 

 

 

 

 

 

 

 

* Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

 

* Jeśli nie możesz otworzyć żadnej strony, sprawdź swoje połączenie sieciowe.

 

* Jeśli Twój komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, sprawdź, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem)........http://www.twojareklama.com/signup.php?r=[wymoderowano SPAM] ........Mi ciągle wychodzi ten sam błąd ,zresztą wkleiłam wcześniej .Wpisywałam adres stronki na Googlach i tak samo ,co się dzieje ?Czy program dalej istnieje czy już nie?Z tego co pamiętam w klikach byłam na 16 miejscu przed świętami a teraz mnie nie ma wcale .No jak mogę być jak nie mam wcale strony.Bardzo Pana proszę niech Pan napisze co się dzieje .Dziękuję i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witaj reklama2000 bardzo Ci dziękuję za odpowiedz.Widzisz wczoraj próbowałam wejść jeszcze z tych banerków co są umieszczone tu na stronce i nic:( Dziś klikłam w linkę co mi podałeś i dalej to samo:( Kurde bez przerwy wyskakuje mi błąd wczytywania strony.Rany ale dlaczego to nie wiem:( Skanowałam wczoraj kompa myślałam że może mam jakiegoś wirusa ale nie wszystko jest w porządku.Dziwne że wszystkie stronki mi się wczytują bez problemu a z tą jedną miałam problem i dalej mam.Pamiętam że chyba w Wigilię to się pojawiło .Były banerki na stronce klikałam w nie i nagle znikła mi stronka.Tak jak pisałam wcześniej próbowałam wejść przez różne przeglądarki (Opera,Mozilla,Explorera i Simblowsera ) ....I nic ciągle mi pisze że mam błąd:( Ale co dziwnego prosiłam córkę by na swoim laptopie wpisała stronkę (podałam jej adres stronki) jej wyskakiwało to samo że jest błąd.Rany już nie rozumiem co się stało.Czy możliwe by mój Administrator od neta zrobił mi blokadę na tą stronę??Raczej wątpię w to .Rany tylko z tą jedną stronką mam problem z innymi nie .Naprawdę już nie wiem co mi się porobiło w kompie ,a może ja sama coś"skopałam"...Nic takiego nie robię na kompie jak skończę klikać .Wylogowuje się z poczty ze stronek a potem w narzędziach oczyszczam ciasteczka i to wszystko..Masz może jakiś pomysł co mogłam zrobić nie tak?Dziękuję Ci za pomoc i pozdrawiam serdecznie:)

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to, że nie jest to kwestia systemu, skoro przeskanowałaś go i dodatkowo sprawdziłaś link na innym komputerze (choć podejrzewam że na tym samym IP).

 

Wygląda to na blokadę adresu IP przez serwer, na którym jest hostowana TwojaReklama.com, ale wątpliwości rozwieje dopiero arjel - poczekaj na jego odpowiedź.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak mamy z córką to samo IP,ale ja tam jestem sama chodzi mi o Twoją Reklamę.Kurcze boję się że Administrator z TR mnie "wysiuda z programu" bo nie klikam:( miałam tam jedną osobę poleconą ale dawno już zrezygnowała była nią Netele.Teraz z tego co widzę sama "bawi się w Admina" ;) Dziękuję Ci za odpowiedz poczekam na wiadomość od Administratora z Twojej Reklamy .Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę miłego wieczoru ;)
Link to comment
Share on other sites

http://twojareklama.com/

 

Jeśli chodzi o powyższy adres to wszystko działa u mnie bez zarzutu.

U mnie też - mam Neostradę.

 

Czy możliwe by mój Administrator od neta zrobił mi blokadę na tą stronę??Raczej wątpię w to.

Za bardzo się nie znam, - ale chyba jest to możliwe.

Nie wiem skąd masz internet, - najlepiej zapytać dostawcę.

Link to comment
Share on other sites

Witam ja mam z chello .Wyjaśnię Wam dokładnie o co mi chodzi.Mój Admin od neta wykupił sobie z chello dostawę neta( jak sprawdzałam skąd mam dostawcę to mi pisze chello) rozprowadził całą sieć po naszym osiedlu i nie tylko.Zresztą od samego początku od niego miałam neta ,pamiętam raz było zamieszanie w dwóch programach że jestem zapisana jako dwie osoby .Dzwoniłam do Admina od neta i on podał na siebie swoje namiary.Czyli jak mają się skontaktować Administratorzy z tych firm z nim(mam jeszcze gdzieś te e-maile co pisałam,podając wszystkie jego namiary czyli numer tel. e-maila)...Potem mi tłumaczył że to jest sieć osiedlowa coś tam wspominał że czasem widać sieć komputerów ale pokazuje tak jakby jeden komputer i jedno IP.Już nie pamiętam jak to było ,ale mam teraz płacić za internet to się go zapytam dokładnie jak to jest .Powiem mu niech posprawdza wszystko u siebie ,bo jak on mi zablokował wyjście .To chyba go uduszę kurcze blade .Nigdy nie oszukiwałam i nie mam zamiaru ,a w Twojej Reklamie jestem od samego początku jak zaczynałam zapisywać się to firm.Musi mi to wytłumaczyć "tak na chłopski rozum" a jak nie to nich szuka mi sam w kompie co ja skopałam.Nie bardzo chce mi się do niego biegać .Mąż ma zadzwonić by przyszedł po pieniądze ,bo zawsze sam odbiera to zobaczymy co powie.Kurcze byłam wściekła że tak mi się stało ,chciałam wylikać te banerki potem miałam przez kontakt wysłać życzenia.To nic nie zrobiłam :("wysiadło " i w żaden sposób nie mogłam wejść na stronkę:( Problem mam jeszcze z tym że jakbym się chciała skontaktować z Administratorem z TR to nie dam rady .Mogę pisać tylko na forum.Pocztę od samego początku tam jak się zapisałam mam na Onecie i raz mi tylko przyszedł e-mail jak miałam potwierdzić zapis.A tak to wszystkie e-maile odbierałam na stronce ,i tak samo z tym Panem się kontaktowałam..Zobaczymy co będzie dalej,może Administrator z Twojej Reklamy się odezwie dlaczego nie mogę znaleść stronki :( czy może On mnie zablokował(jeśli tak to chcę wiedzieć za co)... sama już nie wiem co myśleć:( A jeśli tak to chcę wiedzieć za co?Nigdy nie oszukiwałam i nie mam takiego zamiaru ,klikam tam i tak sama bo miałam jedną poleconą ale przestała klikać,pamiętam że na drugim poziomie była tak samo jedna osoba ale ona zapisywała się chyba z jej stronki co miała .Tej osoby tak samo już dawno nie ma ,zostałam tam sama jak palec .Zresztą sami wiecie jak to jest z poleconymi ,czasem klikają a czasem nie .Myślą że od razu zdobędą "kokosy" Dzięki Wam za pomoc,czekam na wiadomość od Administratora Twojej Reklamy może mi wyjaśni co się stało.Pozdrawiam i miłej nocy Wam życzę:)
Link to comment
Share on other sites

Administrator Twojej Reklamy nic tu nie pomoże. Pomógł by, gdyby strona się otwierała - a nie mogła byś się zalogować. Na pewno admin nic do Ciebie nie ma.

Skoro inne strony się otwierają - to i "Twoja Reklama" musi się otwierać.

Winny jest raczej dostawca internetu.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich,

 

Miałem podobną sytuację jak Quentin. Za nic nie mogłem otworzyć strony twojareklama.com. I co sie okazało! Mój własny hostingodawca dał mi bana na IP, a że posiadam osiedlowe IP bana dostało całe osiedle. Sytuację rozwiązał dopiero mail i IP zostało odblokowane.

 

Istnieją dwie możliwości rozwiązania tego problemu:

 

1. Czekać do czasu, aż operator internetu zrobi reset routera i modlić się, żeby natępny IP też nie miał bana, bo tedy trzeba by czekać w nieskończoność,

 

2. Albo wejść na stronę twojareklama.com przez bramkę proxy

http://www.darmoweproxy.pl

 

Mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogłem.

 

---

pozdrawiam

Wm Twoja Reklama

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam Pana weszłam przez linkę podaną na forum czyli przez to proxsy .Zalogowałam się stronka bez problemu mi się wczytała widzę 24 banerki do klikania ,klikam w nie ale nie odlicza mi czasu:( nie wiem co jest grane .Rany proszę mi wierzyć że ręce mi już odpadają z bezsilności.Rany jak dopadnę tego mojego Admina od neta to chyba mu zrobię darmową kastrację.Kurde co miesiąc płacę za neta 50pln a on takie robi numery ,dość że czasami net chodzi jakby miał napędzany przez chomiki lub baterie to teraz jeszcze to.Był chłopak córki i czytał to co Pan napisał na forum ,wyjaśnił mi że reset routera(bo córka ma laptopa i mamy routera) to robi się zawsze po wyłączeniu jej i mojego kompa.Czyli on musi zresetować swój .Już do niego nie mam słów tak czasem robi z netem:( Nie mogę wyklikać tych banerków może dlatego że wchodziłam przez proxy.Naprawdę na dziś mam dość jutro dzwonię do niego i wysyłam e-maila zobaczymy co mi odpowie .Ale za ten miesiąc w życiu mu nie zapłacę te 50 dych Pozdrawiam i bardzo dziękuję za pomoc.

 

PS.Teraz widzę Wyścig PTC 25 ! klikam ale co z tego nie odlicza mi czasu tak jak wcześniej napisałam .Wysłałam Panu wiadomość przez kontakt (to samo co tu piszę) bo nie wiem czy Pan dostanie .Oj będzie miał darmową kastrację)mój Admin od neta) za to zrobił:P

Link to comment
Share on other sites

Quentin, admin od neta to Ci nic nie zrobił. Ban na IP został nałożony przez administrację hostingu na którym jest hostowana Twoja Reklama. Admin od neta to może jedynie zresetować routera i wtedy bana nie powinno już być (przy dobrych układach). Jeżeli znowu będzię to powinnien resetować do skutku, aż go nie będzie.

 

PS. A z tym zaliczaniem klików to jakoś sobie poradzimy.

 

 

---

pozdrawiam

Wm Twoja Reklama

Link to comment
Share on other sites

Witam to ja już nie wiem co mam robić:( Rozmawiałam z Adminem od neta zrobił reset.I dalej nie mogę wejść na stronkę normalnie ,zaraz będę wchodzić przez proxy.Jeśli Pan pisze że...(Ban na IP został nałożony przez administrację hostingu na którym jest hostowana Twoja Reklama.).......To dlaczego ja go dostałam i za co ?Rany już nic nie rozumiem wcale:( Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)
Link to comment
Share on other sites

(Ban na IP został nałożony przez administrację hostingu na którym jest hostowana Twoja Reklama.).......To dlaczego ja go dostałam i za co ?Rany już nic nie rozumiem wcale:(

 

Nie Ty dostałaś bana, tylko cała sieć.

 

Rozmowa z adminem sieci może pomóc - poproś go o przypisanie Ci stałego adresu IP. Płacąc za neta zasługujesz na IP, które nie jest zbanowane...

 

Do czasu rozwiązania problemu możesz korzystać z bramek proxy, jednak używaj ich tylko do logowania się w TwojaReklama.com.

 

Bramki proxy nie zapewniają 100% bezpieczeństwa przesyłania danych, w tym hasła.

 

Lista dostępnych bramek znajduję się między innymi tutaj:

http://prx.centrump2p.com/

Znajdź najszybszą dla siebie.

Link to comment
Share on other sites

Witaj ja mam stałe IP od samego początku (nie mam zmiennego tak jak słyszałam że jest w Neostradzie)..Muszę mojemu Adminowi skopiować te posty z forum i wysłać do niego .Niech robi co chce "nawet niech stanie na uszach" musi mi odblokować .Zastanawia mnie jeszcze jedno,czy ktoś nie był w Twojej Reklamie (miał pokazane to same IP) i dlatego cała sieć dostała ban.Pisałam Wam o kłopotach jakie miałam (wcześniejsze posty)..Kurcze już nie wiem co myśleć :( Wejdę przez te proxy ,ale co z tego i tak nie wyklikam banerków.Muszę zmienić e-maila ,bo widziałam że są e-maile na stronce a ja przez proxy za nic nie mogę je odczytać.Kurcze tak to jest z pocztą na Onecie (jeden e-mail mi doszedł jak się zarejestrowałam) potem już nie dochodziły wcale.Pocztę odbieram na o2 i najlepiej będzie jak zmienię ją .Przynajminej tam będę dostawać e-maile myślę bez problemu i je może odczytam(oby tak było)....Dziękuję Wam Wszystkim za pomoc.Pozdrawiam i życzę miłej nocy;)
Link to comment
Share on other sites

Witaj ja mam stałe IP od samego początku (nie mam zmiennego tak jak słyszałam że jest w Neostradzie)

Chodziło mi o osobny adres IP dla Ciebie, inny niż ma cała sieć. Nie znam się na administrawoaniu sieci, ale wydaje mi się, że taki efekt można osiągnąć poprzez tunelowanie IP.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Witam przepraszam że długo nie wchodziłam na forum ,ale taks się złożyło. Tu mam przygotowaną wiadomość do Administratora Twojej Reklamy (bo na skrzynce mi nie odpowiada)....Miesiąc "SUPER KLIKACZ 2008" 13 XXX Quentin 6834 84 82.22 % miałam chyba za to premie w wysokości 3pln albo mniej już nie pamiętam ile to było wiem że w tym samym dniu pisałam do Pana że na stronkę weszłam bez problemu.Tu jest data kiedy to było #2201 Witam dzi¶ wesz3am normalnie na stronke 28/01/2009 02:18:29 pm Data/Czas: 28/01/2009 - 02:18:29 pm napisałam Panu wszystko a potem widziałam że mam na koncie ponad 5pln i wysłałam zamówienia na wypłatę .Jak do tej pory odpowiedzi nie dostałam to co pisałam do Pana i tak samo nie widzę pieniędzy na koncie ,bo przed chwilą sprawdzałam.Może mi Pan wyjaśnić dlaczego do tej pory nie mam pieniędzy na koncie i dlaczego Pan nie odpisał????Wie Pan bardzo dobrze że tylko tak się z Panem kontaktuję(bo na e-maila) nie dochodzą mi żadne wiadomości na onecie.Zresztą pisałam Panu że mam pocztę na o2.pl i czy mam zmienić e-maila.Podałam zresztą go Panu ,bo jak nie mogłam wejść na stronkę ,wchodziłam może przez trzy razy przez proxy, i tak mi nie zaliczało.A ja wchodząc przez to proxy co było podane na forum ,dziwnie się czułam.Pisałam Panu że mam takie odczucia jakbym się wkradała jak złodziej.....Dopiero po długim atakowaniu mojego Administratora od neta wszystko wróciło do normy ale było z nim ciężko :( albo nie odpierał telefonów lub wyłaczał ciągle mu wysyłałam wiadomości na gg że całe osiedle ma zablokowane IP na TR...Bardzo proszę o odpowiedz kiedy dostanę wypłatę.Bo w innych zamawiałam dużo później i już mam na koncie a z TR nie ma wcale nic :( zresztą na koncie w TR tak samo nic nie ma ..Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.....
Link to comment
Share on other sites

Witam bardzo Panu dziękuję za wiadomość .Przepraszam że zrobiłam zamieszanie :( ale w firmie nie dostałam odpowiedzi na to co pisałam .Dlatego tu postanowiłam napisać.Jeszcze raz przepraszam za całe zamieszanie.Pozdrawiam i życzę miłej nocy Wszystkim;)
Link to comment
Share on other sites

Witam

 

Przepraszam ale ja piszę w dość nietypowej sprawie nie wiem czy dostałeś wiadomość Reklama2000 bo pisałam do Ciebie prywatnie..

 

To co dziś dostałam od Pani Magdaleny przerosło mnie całkowicie :( obojętnie jakiego e-maila odbiorę od tej Pani gdzie jest Administratorem ,tam są wirusy ........Ja już naprawdę mam dość na dzisiaj a jestem tylko na poczcie na o2,aż boję się wchodzić na jej firmy .Po pierwsze nałapałam tyle tego świństwa że komputer będzie skanowany przez całą noc :( a po drugie jest zbyt późno .Napisałam do tej Pani e-maila że z każdej jej firmy są wirusy ,porobiłam screeny(przepraszam ale nie wiem jak to się piszę .Chcę mieć czarno na białym w razie czego..Nie wiem czy mi się uda dodać tu te screeny:(( Rany nie umiem wszystkiego robić .Pisałam Ci o tym Reklama i proszę Cię o pomoc by to przenieść .Przepraszam Cię że sprawiam Ci kłopot i przezemnie będziesz miał więcej pracy:(ale za nic nie mogłam wejść na centrum lub dolarka by tam napisać

 

--- połączone ---

 

Boże męczę się na tej stronce http://www.imageshack.us/ by to wgrać i nic :( proszę Was podajcie mi jakieś stronki gdzie można wgrywać .Ja już nie mam siły ;(Dobranoc

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj pampers poiformował użytkowników swoich programów:

Witajcie

 

W ostatnich 2 dniach wiele witryn internetowych zostało zaatakownych przez nieznanego wirusa, niestety dotknęło to też kilka moich stron stąd problemy.

 

Dzisiaj wszystkie moje serwisy zostały oczyszczone z wirusów. Dziękuje za wszystkie zgłoszenia.

 

Admin

Wygląda na to, że mogłaś paść ofiarą tego wirusa.

 

Nie wiem, co screeny mogą tu pomóc, musisz po prostu usunąć wirusy z systemu, ale oto krótka instrukcja jak je uploadować:

 

1. Wchodzisz na stronę www.tinypic.com

2. Obok pola File: klikasz przycisk z napisem Browse.

3. W nowo otwartym oknie znajdujesz lokalizację grafiki, którą chcesz uploadować i klikasz Otwórz albo OK w prawym dolnym rogu - okno powinno się zamknąć.

4. Klikasz zielony przycisk z napisem Upload Now.

5. Na nowej stronie masz różne linki do tej amej grafiki, możesz użyć ostatniego, tego w polu Direct Link for Layouts.

 

 

Twój post przeniosę do odpowiedniego działu gdy tylko dowiem się na jakich stronach złapałaś te wirusy.

Link to comment
Share on other sites

Witam .

 

Dziękuję Ci reklama za tą linkę :) Dopiero dziś mogłam wgrać to .Dostałam od Pani Magdaleny odpowiedz na e-maila .Napisała mi (tu macie co)

 

Witam!

Przepraszamy za wszystkie problemy. Wczoraj w godzinach wieczornych

prawie wszystkie polskie serwisy mialy problem z wirusami.

 

PS

Prosze nastepnym razem zmniejszyc format obrazka. 20mb to

strasznie duzo.

 

Wczoraj wcale nie byłam na poczcie dziś dopiero odczytałam wiadomość .Rany posłałam tego screena ,i za duży .Rany ja nie umiem zmniejszać

dla mnie to "czarna magia" :( wkleję to co wgrałam

 

http://i41.tinypic.com/1zlwyrp.jpg

 

nie wiem czy mi się udało Jeśli coś źle zrobiłam to przepraszam .Dziękuję jeszcze za linkę .Pozdrawiam i życzę Wam miłego wieczoru:)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use