Jump to content

Czy bedzie wiecej platnych linkow


Piotrekyoyo
 Share

Recommended Posts

Jak znajdą się reklamodawcy to i będzie więcej płatnych linków... Takie są już prawa ekonomii, że nikt pieniędzy za darmo nie rozdaje.

 

No ale niestety nalezy pamietac, ze reklamodawcy tak sie sami, z nikad nie znajda, i trzeba sie o nich postarac, poszukac :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie ( tlyko ja sie starac o reklamodawcow??) moze wiecej reklam na roznych stronach ?? no ale to juz problem administratora ( im bedzie mniej platnych reklam tym bedzie wieksze zniechecenie uzytkownikow strony wiec trzeba by bylo sie posatrac o reklamodawcow!!
Link to comment
Share on other sites

No ale niestety nalezy pamietac, ze reklamodawcy tak sie sami, z nikad nie znajda, i trzeba sie o nich postarac, poszukac :rolleyes:

 

Przecież nie mówię, że nie ;) Poczekamy na powrót Daniela ze Szwecji, do tego czasu odpowiedź na pytanie zadane w pierwszym poście pozostanie bez wiążącej odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Nic takiego nie sugerowałem... Po prostu trzeba sprawę postawić jasno - bez siatki poleconych nie ma zarabiania w get-paid, możemy jedynie liczyć na grosze.

 

Żadna polska firma nie wysyła mnóstwa płatnych maili/banerów o wartości 1gr przez jakiś dłuższy okres czasu - za dużo ostatnio pojawiło się hitów płacących za kliknięcie 0,1gr, które zabierają reklamodawców. Uważam, że Imperium Reklamy radzi sobie i tak nieźle utrzymując poziom i nawet wysyłając reklamy spoza tematyki get-paid - to świadczy o tym, że Daniel jednak się stara o reklamodawców.

 

Jeszcze jedno - ja w żaden sposób nie jestem związany z IR poza faktem, że sobie tam klikam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use