Jump to content

Jaka firma jest aktulanie waszym zdaniem najlepsza ?


Swierdziu
 Share

Recommended Posts

im dłużej siedze na forum tym bardziej zauważam , że cały czas zmienia się pozycją firmy " uważanej " za najelszpy GPTR . Wiadomo większość uważa ze osiołek broni swojej pozycji lidera , lecz jest wielu których tak nie uważa...np. JA :D

 

chodzi mi o to abyście napisali 3 ale tylko 3 firmy które aktulanie są liderami w GPTR.

 

Ja zaczne :-k

 

1. Geldsammeln <-- moim zdaniem świetna firma bez poleconych w tydzień 0.87 $ w osiołku w miesiąc mam 0.3 $ wypłata od 5 $ jest do wyklikania w miesiąc.

2.Yourptr <-- moim zdaniem solidna firma może odstraszać jej minimum ale to naprawde dobra firma

3.donkeymails i hoptocashemials <-- miały być 3 firmy ale nie mogłem sie zdecydować , donkey no chyba wiadomoczemu. a kangurek no cóż, firma powoli wraca do formy i myślę że firmie tej należy się pozycja

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Według mnie najlepsza jest firma fishing4mails. Dziennie na mailach można zarobić 2 centy. Jest jeden poziom poleconych 50%. No i wypłatki są bez minimum.

 

Ehh każdy twój post na tym forum dotyczy wychwalania fishing4mails. Wystarczy jak raz czy dwa razy napisałeś - a tak zaczyna się to robić już nudne. Kto będzie chciał to i tak się zapiszę, a kto nie to go nie przekonasz

Link to comment
Share on other sites

Moim zdanie jedną z najlepszych polskich firm jest ŚWIAT REKLAM

 

Zarabianie w tej firmie polega na odbieraniu maili i klikaniu w banery.

 

wypłaty na: e-gold, moneybookers

 

minimum jest wysokie na pierwszy rzut oka bo wynosi 199 zł, ale bardzo szybko się zbiera (dziennie można zarobić ok. 1 zł, a w innych firmach zarabiasz od kilku do kilkunastu groszy i po dłuższym czasie wypłacisz 5 zł a tu po dłuższym czasie zarobisz 199 zł!!)

Tu macie link który ułatwi wam zarejestrowanie:

 

SPAM

Ja tak zarabia i jestem bardzo zadowolony, uważam że w tej firmie można zarobić !!!

Zapisujcie się POLECAM!!!

Link to comment
Share on other sites

Moim zdanie jedną z najlepszych polskich firm jest ŚWIAT REKLAM

 

Zarabianie w tej firmie polega na odbieraniu maili i klikaniu w banery.

 

wypłaty na: e-gold, moneybookers

 

minimum jest wysokie na pierwszy rzut oka bo wynosi 199 zł, ale bardzo szybko się zbiera (dziennie można zarobić ok. 1 zł, a w innych firmach zarabiasz od kilku do kilkunastu groszy i po dłuższym czasie wypłacisz 5 zł a tu po dłuższym czasie zarobisz 199 zł!!)

Tu macie link który ułatwi wam zarejestrowanie:

 

Ja tak zarabia i jestem bardzo zadowolony, uważam że w tej firmie można zarobić !!!

Zapisujcie się POLECAM!!!

Powodzenia życzę i pochwal się jak dostaniesz wypłatę :lol: (czyli nigdy się nie pochwalisz).

A poza tym przeczytaj regulamin forum zanim nas zaspamujesz.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio najlepszą, w moim przypadku oczywiście jest MakeThatDollar.com. Istnieje strona od połowy listopada ubiegłego roku, ale jakimś dziwnym trafem tydzień temu natrafiłem na nią... ;)

Dziennie od 0,08$ do 0,10$ w samej sekcji PTC jest do wyklikania, w sekcji PTS natomiast można wyłupać 10 razy tyle a ofert ciągle przybywa.

Co ciekawe za aktywność i promocję strony(np. na forach zagranicznych) dostaje się dodatkowe centy i wewnętrzną walutę "Silver Dollars" którą można wymieniać na darmowych referrali, upgrady, Visa Gift Cards 50$ i różne podobne frykasy...

 

Dla mnie ta stronka rządzi aktualnie :D

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio najlepszą, w moim przypadku oczywiście jest MakeThatDollar.com. Istnieje strona od połowy listopada ubiegłego roku, ale jakimś dziwnym trafem tydzień temu natrafiłem na nią... ;)

Dziennie od 0,08$ do 0,10$ w samej sekcji PTC jest do wyklikania, w sekcji PTS natomiast można wyłupać 10 razy tyle a ofert ciągle przybywa.

Co ciekawe za aktywność i promocję strony(np. na forach zagranicznych) dostaje się dodatkowe centy i wewnętrzną walutę "Silver Dollars" którą można wymieniać na darmowych referrali, upgrady, Visa Gift Cards 50$ i różne podobne frykasy...

 

Dla mnie ta stronka rządzi aktualnie :D

 

A dostałeś już jakąś wypłatę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use