Jump to content

Najbardziej płatne linki. W jakich linkach "jest KASA&q


Recommended Posts

z tego co pamietam... to w portalu OS nie mozna zmieniac ustawienia linkow ;).. ale moge sie mylic ;).. sprawdz dobrze regulamin ;)
chyba jednak się mylisz

nie można wyróżniać słów, czy pozostawiać tylko tych najdrożyszych

same inne słówka można dostawiać i regulamin nic takiego nie zabrania, a przynajmniej ja nie mogę nigdzie się czegoś takiego doczytać

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

czy może ktoś wyjaśnić dokładnie jakie są reguły przy tworzeniu własnego portalu? czy trzeba miec iles tam kategorii, ileś tam słówek, czy nie mozna przekraczać pewnej warości średniej wszystkich słówek itd?

pytam się bo w regulaminie własciwie nic o tym nie ma, a często są również tzw. prawa niepisane :wink:

Link to comment
Share on other sites

slowek musi byc ponad 100 a poza tym jak napiszesz do sinsy z pytaniem czy moze byc taki portal jak zrobiles to nie spotkalem sie z odpowiedzia przeczaca. mozesz usuwac slowka mozesz zmieniac dodawac swoje ale najwazniejsze to zeby bylo pole do wyszukiwania wlasnych slow, bo nie mozna ograniczyc wyszukujacych tylko i wylacznie do slow ktore za na twoim portalu
Link to comment
Share on other sites

niezły zjazd z tematu, ale do rzeczy Panowie ;-)

tak więc - jakie są najdroższe słówka w Omedze ?

Ja znalazłem kilka po 14 c, wyżej nie bardzo, przeważnie przy szukaniu dobrych bidów trafia się tam jakieś 6c - ktoś ma więcej ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ja znalazłem bardzo dużo linków po 12c i jeszcze więcej po 8 i 9 centów, chyba z 10 linków po 20c, i dwa po ponad 35c

zrobiłem z nich portal ( ponad 100 słówek oczywiście do omegasearch ) i średnia z wyszukanie wyszła mi 10,33 centa za wyszukanie

 

jeśli ktoś chce kupić taki portal to oferty prosze kierować na pw

cena takiego portalu to 2,5$ (jeśli nie potrafisz ustawić słówek tak aby kasa za wyszukanie szła do ciebie, a nie do mnie to dolicz 50c)

Link to comment
Share on other sites

ja znalazłem bardzo dużo linków po 12c i jeszcze więcej po 8 i 9 centów, chyba z 10 linków po 20c, i dwa po ponad 35c

zrobiłem z nich portal ( ponad 100 słówek oczywiście do omegasearch ) i średnia z wyszukanie wyszła mi 10,33 centa za wyszukanie

 

jeśli ktoś chce kupić taki portal to oferty prosze kierować na pw

cena takiego portalu to 2,5$ (jeśli nie potrafisz ustawić słówek tak aby kasa za wyszukanie szła do ciebie, a nie do mnie to dolicz 50c)

 

 

masz zgode sinisy na ten portal? z ilu wyszukan obliczałes srednią?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use