Jump to content

Zarabianie


sqqter
 Share

Recommended Posts

A ja mam pytanie. Jak mam zarabiać jeśłi dziennie przychodzi mi od 0 - 3 maili za ktore Max płaca 5 groszy? Jest jeszcze jakis sposób zeby zarabiać? Bo w taki sposób nie jestem w stanie zarobić złotówki miesiecznie...

Pozdrawiam i oczekuje z niecierpliwieniem odpowiedzi

Kamil :smile:

Link to comment
Share on other sites

Sqqter - odpowiedz jest dość prosta - zapisać się do kilku/kilkunastu dobrych programów i zbierać do nich poleconych. Na samotnym klikaniu wiele nie zarobisz. Ci, którzy szybko zrozumieją, że zarabianie na GPTR to przede wszystkim budowanie grupy poleconych - mają szansę pozostać dłużej w tym "kliko-biznesie". Ci, którzy uparcie klikają samotnie - prędzej, czy później zrezygnują i uznają GPTR za zupełnie nieopłacalną zabawę. Tak naprawdę GPTR działa dokładnie na tej samej zasadzie jak poważny biznes w świecie realnym tyle, że w pigułce ;) - przetrwają najlepsi. Szansę na zarobek mają Ci, którzy efektywnie wykorzystują swój czas. Jak wszędzie - i tutaj nie osiągnie się niczego bez pracy. Jednak praca nie polega tylko na klikaniu. Samo klikanie można porównać z pracą fizyczną w realu - owszem człowiek się namęczy, ale zysk z tego niewielki. Trzeba także mądrze inwestować w reklamę, poświęcać czas na budowanie grupy poleconych. Jakimi metodami? Na ten temat można znaleźć wiele informacji na forum. Poszukaj, poczytaj i zastanów się czy ten "mikrobiznes" jest dla Ciebie - jeśli uznasz, że tak - to po prostu bierz się do roboty ;) - efektywnej, a nie wyłącznie czasochłonnej ;).
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use