Jump to content

Admini potrzebuja pomocy!


marcianson
 Share

Recommended Posts

Najlepiej dać w premiowanych jakiś pakiecik reklam, zniżke na reklamy, no i oczywiście poleconych za friko. :D

 

Ja propnuje dać:

12(lub 24)* mail to all co miesiąc 0.5-1gr

12(lub 24)* mail to all co miesiąc ileś pkt.

500-1000PTC co miesiąc (też przez 12-24miesiące)

z 1000-10000 wyświetleń bannera (co miesiąc, też przez 12-24miesiące)

500-1000 wyświetleń strony w PTP (co miesiąc, też przez 12-24miesiące)

link premiowany na 3-6 miesięcy (ten link po lewej stronie, z możliwością zmiany treści linku)

Link w tabelce na dole strony na 3-6 miesięcy (ten link po lewej stronie, z możliwością zmiany treści linku)

Minimum w granicy 3-6 zł(może być bez min)

Poleceni za friko. :D

 

A cena to suma cen wszystkich reklam (maile przy stanie 500-1000 osób). Więc całkiem sporo $$... :(

Link to comment
Share on other sites

Wszystko ok oprócz ceny. Musi być ona w granicach rozsądku - nie można podsumować wszystkich plusów i taką cenę dać za premiowane uczestnictwo, bo po prostu plusów braknie dla tego premiowanego (za wszystko sam zapłaci :rolleyes: ). Pozdrawiam :) - Krzysztof - julinho.
Link to comment
Share on other sites

Najlepiej dać w premiowanych jakiś pakiecik reklam, zniżke na reklamy, no i oczywiście poleconych za friko. :D

 

Ja propnuje dać:

12(lub 24)* mail to all co miesiąc 0.5-1gr

12(lub 24)* mail to all co miesiąc ileś pkt.

500-1000PTC co miesiąc (też przez 12-24miesiące)

z 1000-10000 wyświetleń bannera (co miesiąc, też przez 12-24miesiące)

500-1000 wyświetleń strony w PTP (co miesiąc, też przez 12-24miesiące)

link premiowany na 3-6 miesięcy (ten link po lewej stronie, z możliwością zmiany treści linku)

Link w tabelce na dole strony na 3-6 miesięcy (ten link po lewej stronie, z możliwością zmiany treści linku)

Minimum w granicy 3-6 zł(może być bez min)

Poleceni za friko. :D

 

A cena to suma cen wszystkich reklam (maile przy stanie 500-1000 osób). Więc całkiem sporo $$... :(

 

Ale jaka cena? :>

 

PS. Nie wysylamy maili punktowych, jedyne punktowe to ogłoszenia administracyjne itd. itp.

Link to comment
Share on other sites

Witam jestem drugim adminem telemails (narazie jestem trochę chory), więc macie dużo czasu na obmyślenie ceny i co ma być w tym.

Bez przesady, nie znam firmy która by tyle dała za premiowanego reklam itd.

Jeśli chodzi o dodatkowe poziomy poleconych dla premiowanego to to jest nie możliwe bo skrypt nie obsługuje takiej opcji(róznych poziomów dla każdego). Co do ceny to myślę że najpierw trzeba dobrać dobre warunki.

Ceny prosze wymyślać: okresowe np. na 1,3,6,12,24 miesiące i na zawsze.

Ten kto wymyśli najlepszy pakiet dostanie 100pkt.

Niedługo będzie kolorowa grafika(inny kolor, nie szary i czarny).

 

PS: Będą dwa członkostwa; Easy i Profesional Więc prosze pomyśleć o dwóch opcjach

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use