Jump to content

Linki "Łapacze"


Kocurro
 Share

Recommended Posts

Witajcie,

W jednym z poprzednich maili, które wysłałem pojawiły się linki łapiące. O co chodzi?

Chodzi o to, że reklamy często nie są czytane. Użytkownicy się zapisują i liczą na szybki zysk - nie czytają przy tym ani informacji od administratora ani też reklam. A przecież reklamodawcy płacą za to by reklama była przeczytana.

Każdy z Was chciałbym zarabiać więcej - ja ukrywam, że ja także bym tego chciał. To jest skomplikowany mechanizm - im więcej Wy zarabiacie tym więcej ja będę zarabiał. Proste prawda?

Na sam początek usunąłem reklamy za kwoty mniejsze niż grosz - także reklamy punktowe odchodzą w niepamięć. Ale to nie koniec - będę staram się wprowadzić reklamy na których będziecie mogli więcej zarobić.

To jednak wymaga tego byście czytali to co reklamodawcy napisali. Ja rozumiem, że często jest to nudne - ale jaki sens ma wymyślanie niewiadomo jakiej treści jeśli na 1200 osób tylko 1000 odbierze reklamę, w link kliknie 800 a przeczyta ją może 100 osób?

Będę starał się by te reklamy były ciekawe i zróżnicowane. Ale nie mogę świecić przed reklamodawcami oczami.

Przy okazji chciałbym podać statystyki tamtego maila z tymi linkami. Były cztery linki łapiące oraz jeden właściwy. Informacja o tym, który był właściwy była podana w treści reklamy. Po tym zabiegu ponad 300 osób ma przynajmniej jedno kliknięcie na swoim końcie. Minimum dwa kliknięcia ma już tylko 100 użytkowników. Trzy kliknięcia minimum ma 23 użytkowników. Cztery kliknięcia i więcej ma na końcie 5 osób. Ale jedna osoba ma ich aż 13 !!

Chciałbym przypomnieć, że będę kasował konta za te kliknięcia. Tak jak już pisałem poniżej 8 kliknięć nie ma się co martwić - konto zostaje. Dwa lub mniej kliknięcia to zwrot tego co zostało utracone. Powyżej 8 kliknięć - musimy się pożegnać.

Niestety spadła także skuteczność reklamy z tymi linkami - podejrzewam, że jest to wynik strachu. Nie ma czego się bać - wystarczy przeczytać wiadomość.

Dzisiaj, za pare chwil puszczę kolejne maile - będą tam te linki łapiące. W każdym z tych maili na samej górze będzie wklejona ta wiadomość - w treści będzie dana informacja, który link jest właściwy. Pozostałe linki zwiększają ilość złapanek i powoduję utratę 10 groszy.

Niespodzianką jest to, że każda taka reklama jest warta 2 grosze. Więc jeśli czytasz to już możesz zarobić. A to dopiero początek - będzie chciał szybko doprowadzić zarobki do godziwych.

Tym, którzy to przeczytali gratuluję zarobku, który za chwilę otrzymają.

Pozdrawiam,

Łukasz "Kocurro"

PlanetaKasy.com

Link to comment
Share on other sites

Ja sie na te linki zlapac nie dalam, ale mysle, ze nie podniosa one skutecznosci reklamy. Bo co z tego, ze ktos bezmyslnie to przeczyta, byleby zobaczyc informacje, ktory linki jest wlasciwy. Jak sam napisales, skutek jest odwrotny, skutecznosc nawet spadla, bo ludzie sie przestraszyli widzac tyle tekstu i jeszcze piec linkow:rolleyes: Ale dla mnie to nie jest wiekszy problem, bo zwykle staram sie przynajmniej powierzchownie, przeczytac dana reklame...
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use