Jump to content

Pożegnanie Ogrodu Reklam?


anta
 Share

Recommended Posts

Na stronie Ogrodu Reklam nowa informacja.

Czy zapowiada ostateczne zakończenie działalności?

 

Uwaga następuje reorganizacja programu Ogrod-Reklam.

Zarobki zostaną przeniesione - na życzenie-do programu Imperium

Reklamy.

Wkrótce więcej informacji, jak tylko uporamy się z problemem z

mailerem.

Prosimy o cierpliwość

Przepraszamy za utrudnienia

 

Ogród Reklam od kilku miesięcy pozostawał w hibernacji, a brak jakichkolwiek informacji co do jego losów wzbudzał zrozumiałe rozgoryczenie. Czas już najwyższy na konkretne decyzje. Ale jakoś szkoda.... :(

Link to comment
Share on other sites

:) Oj, rzeczywiscie. Do działu supportowego zagladam rzadko, jakoś mi nie po drodze :)

Jak rozumiem, decyzja już w rękach samego jogaily.

Wszystko się z czasem zmienia...

No cóż, czekamy zatem na następne decyzje..

Pewnie zainteresowani nimi będą użytkownicy, którzy nie maja kont w Imperium Reklamy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No cóż jak widać jednak nastąpują drobne zmiany - w sumie można być zadowolonym:)

 

Na stronie pisze:

Uwaga następuje reorganizacja programu Ogrod-Reklam. Program nie zostanie zamknięty. Nastąpi zmiana właściciela i ponowny rozkwit OR. Jednak do 5 XII -na życzenie-można zarobki przenieść do programu ImperiumReklamy i skasować konto (albo zachować konto i dotychczasowe przywileje oraz poleconych pod nowym właścicielem po 5XII).

Przepraszamy za utrudnienia"

 

Tylko ciekawe kto będzie nowy wm OR? Może się tego my użytkownicy dowiemy w najbliższym czasie?

Cóż z tego co pisało w ostatnim emailu dotychczasowi WM nie znaleźli odpowiednich osób do prowadzenia firmy a nie chcieli jej oddać osobie nieodpowiedniej oby teraz "przekazując" go nowej osobie nie popełnili tego błędu...

 

Zobaczymy jak będzie ja mam nadzieje, że będzie dobrze, szkoda tylko, że nie ma dokładnych informacji... Ciekawe co inni na to?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Zmian w Ogrodzie Reklam ciąg dalszy.

 

Dziś użytkownicy otrzymali maila:

 

Witam.

 

 

Nazywam sie GrubyDolar(Gruby$)

 

Przez dluzszy czas bede zastepowal Decybela na miejscu admina ogrodu.

 

Caly ten balagan w okol ogrodu spowodowany byl wyjazdem Decybela za granice naszego kraju.

 

To tyle wprowadzenie.

 

na dzien dzisiejszy wymienilem wszystkim uzytkownikom punkty na kase oraz wplacilem pieniazki za wygrana w konkursie poleconych, dodatkowo tez zmienilem premiowane statusy.

 

Co do GoogleFarm to uzytkownicy ktorzy wygrali ta nagrode beda musieli poczekac troche na realizacje.

 

Mozna juz skladac zamowienia na wygrane maile i kliki.

 

Pozdrawiam Gruby$

 

Tylko czas pokaże, co z tego wyniknie.

Link to comment
Share on other sites

No i moja reklama została zrealizowana ;)

Admin wydaje się wporządku bo napisałem 2 maile z pytaniami odpisał po paru minutach ;P

Punkty całkowicie wycofane i przelczone na pieniądze ;-)

 

Na stronie zostało prawie wszystko zaaktualizowane że nie ma punktów :P

 

Myślę (obym się nie mylił) że teraz ogród zacznie po rocznej przerwie i przestoju działać jak należy ;P

 

Nie aktywni usunięci 300osób poleciało ;) Hmm teraz tylko czekac jak to będzie z niegdyś jedną z lepszych firm ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

 

Na suporcie ogrodu Napisalem swój pierwszy post w temacie "UMARŁ?"

 

Nie będę się tutaj kolejny raz przedstawiał,

 

Chciałem w tym temacie tylko powiedzieć, że ogrod odrodzi się pod moimi skrzydłami.

 

A ostatnia przerwa w funkcjonowaniu ogrodu była spowodowana zwykłym nieporozumieniem między mną, jogailą a adminem hostingu Wongiem.

Więcej taka sytuacja miejsca mieć nie będzie.

 

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use