Jump to content

Nowy wirus


Renoirdaniel
 Share

Recommended Posts

Takie info dostalem od uzytkownika przez dzial support:

W najblizszych dniach musicie uwazac i nie otwierac zadnych wiadomo?ci o nazwie "invitation", niezaleznie od tego kto jš wyslal. Jest to wirus, ktory "otwiera" znicz olimpijski, ktory pali dysk twardy.

Tego wirusa otrzymacie od osoby, ktora znajduje sie na li?cie kontaktow, dlatego musicie rozpowszechnic tego maila, bo lepiej otrzymac go 25 razy niz otrzymac i otworzyc wirusa.

Je?li otrzymacie wiadomo?c zatytulowanš "invitation" nie otwierajcie jej i od razu wylšczcie komputer.

Jest to najgorszy wirus, o jakim informowalo CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z wszystkich, ktore kiedykolwiek pojawily sie.

Ten wirus zostal odkryty wczoraj po poludniu w MCafee i nie ma jeszcze dla niego rozwišzania.

 

Ten wirus po prostu niszczy "Sektor Zero" na dysku twardym, gdzie ukryte sš podstawowe informacje.

Prze?lij tego maila do znajomych, skopiuj i wy?lij do przyjaciol i osob z listy kontaktow i pamietaj, je?li to zrobisz, skorzystamy na tym wszyscy.

Link to comment
Share on other sites

LOL

 

Gdybym ja chciał taką ciemnotę ludziom wciskać to przynajmniej bym się trochę postarał i używał bardziej fachowego języka.

 

Gdy ktoś dostanie takiego (lub podobnego) maila, a krąży ich w sieci kilkadziesiąt na temat różnych wirusów, najlepszą rzeczą jaką możecie zrobić to wyrzucić tego maila i natychmiast o nim zapomnieć.

 

Opisany powyżej wirus Wam nie grozi. Mail ten ma tylko jeden cel - rozmnażanie się i zapychanie skrzynek użytkowników, którzy go naiwnie przesyłają dalej.

Link to comment
Share on other sites

To możliwe ?:>

Ja słyszałem o internecie przez gniazdko od prądu ale o takim wirusie nie :D

 

Erosku, skoro można mieć dostęp do internetu za pomocą gniazdka sieci elektrycznej, to tym samym można mieć dostęp do wirusów za pomocą tegoż gniazdka.

 

Pasorzytkowi chodziło zapewne jednak o jakiś dowcip, więc byłbym wdzięczny o więcej szczegułów...

Link to comment
Share on other sites

Erosku, skoro można mieć dostęp do internetu za pomocą gniazdka sieci elektrycznej, to tym samym można mieć dostęp do wirusów za pomocą tegoż gniazdka.

 

Pasorzytkowi chodziło zapewne jednak o jakiś dowcip, więc byłbym wdzięczny o więcej szczegułów...

Tak mi się zdawało że to był dowcip :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use