Jump to content

Storm Pay


mastermax
 Share

Recommended Posts

Witam właśnie dostałem pierwszą wypłatę razem z nią maila, co dalej trzeba zrobić tam coś piszą o wejściu w historie... HELP

 

 

"If this is the FIRST payment you received at this email address

through StormPay, please log into your account, click the "History"

menu item, then check all your pending (money waiting) transactions,

then, (finally) click the "Accept" or "Cancel" button.

 

Payments with pending status (money waiting) will NOT show in your

balance until you accept them, according to the above instruction.

After accepting the FIRST payment to an email address, ALL other

payments will be automatic, and no need for the above procedure.

 

Please see below, for additional information (some optional) submitted."

Link to comment
Share on other sites

Poniewaz jest to pierwszy przelew na Twoje konto Stormpay, wiec musisz zalogowac sie na nie i klinknac zakladke "History" (okolice prawego gornego rogu ekranu).

Po chwili powinna CI sie zaladowac strona na ktorej znjdziesz tabelke z nastepujacymi kolumnami:

Id, Date-Time, Type, Status, From/ToEmail,Gross Fee, Net, Balance.

 

Znajdz teraz transakcje (przelew), ktora w polu "Status" ma napis "pending" czyli oczekujaca. Nastepnie zaznaczas kwadracik obok tej transakcji i kliknij przycisk "Accept".

 

No i po klopocie. Przelana kasa powinna sie teraz pojawic na koncie i przy napisie "Your current Balance:..." znajdziesz odpowiednia ilosc gotwki. Nastepnych przelewow juz nie bedziesz musial potwierdzac. Mam nadzieje ze zbytnio nie namieszalem.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 5 months later...
Dokladnie popieram... Nie przelewalem na i z konta,ale jak zobaczylem prowizje 6,78% na Auto Surfie Daily4 to wole uzywac MoneyBookers i E-Golda. Malo ,ze maja taka prowizje to jeszcze pare centow z "przyzwyczajenia" obcinaja. Stara zagrywaka bankow. Pare centow dla innych to moze i malo. Ale zastanowcie sie ile wlasnie na takich centach od tysiaca osob mozna sporo nazbierac.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Jeszcze nie wypłacałem pieniędzy ze StormPay, mam tam konto niecały miesiąc, ale pieniądze oczywiście można stamtąd wypłacić.

 

Nie jestem pewien, czy istnieje możliwość przelania na polskie konto bankowe, wydaje mi się że nie, ale można zamówić czek.

 

Alternatywą jest skorzystanie z pośrednictwa, np:

 

http://www.netpay.pl/index.php?read=aboutus.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Przelew ze StormPay na polskie konto kosztuje $50 i minimum to $2,500.00 Nazywa sie to Wire Transfer. Do 2.500 mozna wybrać kartą SPDC, albo zażądać czeku, jak napisał kolega wyżej. Tyle, ze na realizację czeka się około 8 tygodni...Jeśli chodzi o prowizje, to trzeba czasem poczytać warunki - fee is : 6.9%+$0.69... a więc łatwo policzyć, że jeśli ktoś nam wpłaci $1 - dostajemy 24 centy...Jeśli my płacimy, to prowizja nas nie dotyczy, chyba, że zasilamy konto SP np. kartą - wtedy prowizja wynosi 3%... ale to wszystko jest w FAQ, T&C itd. :-)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Właściwie to już nie wypłaca...

 

Nigdy bym nie przypuszczał, że StormPay zbankrutuje, bo sądząc z cyrku jaki ostanio zrobili, to właśnie chyba tak się stało. Paradopodobnie stan faktyczny pieniędzy nie odpowiada temu wirtualnemu, więc na siłę próbują to wyrównać zamrażając konta komu się da.

 

Byłbym wdzięczny za info, czy ktokolwiek otrzymał od nich ostatnio pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

Wymienić to poniekąd nie to samo co wypłacić ;). Zatem żeby nie było wątpliwości - podkreślam, że ze SP nie da się w tej chwili wypłacić i wygląda na to, iż SP idzie na dno. A z nim wirtualne pieniądze użytkowników... plum...plum.

Nie aż tak wirtualne :P

Bo można coś kupić na aukcjach strompay i ponoć wymienić do banku w USA

Link to comment
Share on other sites

ponzi jest nielegalne i dlatego sp blokował im konta... w sumie powinnismy sie cieszyć:) chronią nasze interesy... urzytkoonikom raczej nie kasowali kont.. ja przynajmniej o tym nie słyszałem...

a poza tym żeby miec kase na sp to trzeba yło ja tam wpłacac(czeki, karty, przelew) więc czemu kasa tam miał być wirtualna??

Link to comment
Share on other sites

Ostatnie działania SP świadczą o tym, że firmie brakuje gotówki na pokrycie właśnie tych wirtualnych pieniędzy. Kwestią mocno dyskusyjną jest sprawa piramidek - bo jak donoszę informacje z różnych źródeł w sprawie popularnych autosurfów wcale nie są prowadzone dochodzenia ze strony instytucji rządowych USA.

Poza tym - jak również wiadomo SP nie tylko blokuje konta surfów. Cofa także pieniądze z kont użytkowników - w większości tych, którzy zarabiali na surfach - ale już są przypadki, że nie tylko. Na dodatek często cofa te pieniądze na konta już nie istniejących surfów. Tak jakby po prostu chciał w ten sposób zmniejszyć ogólną kwotę jaka jest na kontach SP.

Dochodzą już także głosy o czekach bez pokrycia od amerykańskich użytkowników SP. Oczywiście sa to wszystko nie potwierdzone informacje. Jednak jest ich zbyt wiele, aby można było uznać takie informacje za zupełnie pozbawione podstaw.

 

Jest jeszcze jedna sprawa dotycząca piramidek. SP jakiś czas temu sam uruchomił i prowadził program ponzi - i dopiero po interwencji odpowiednich służb ;) zamknął ten program. W tym kontekście zamykania kont autosurfom w tej chwili jest jeszcze bardziej absurdalne - i zdecydowanie przemawia za tezą o braku pokrycia na kwoty zgromadzone przez użytkowników SP.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use