Jump to content

reklama firmy


ka-lolek
 Share

Recommended Posts

czy reklamujac firme wysylajac mail to all moge w jednym mailu zareklamowac np. 2 firmy(opisac je) i podac do obydwoch linki referencyjne?

W takim przypadku link do jednej firmy bedzie mial w sobie runner i bedzie platny za przeczytanie jego a do drugiej firmy bedzie sam zwykly link referencyjny?

Jak to jest?

Link to comment
Share on other sites

No w sumie mozna tak robic ale zmniejsza to podobno skutecznosc reklam. W niektorych firmach )najczesciej w AYS) mozna zaobserwowac cos innego ktos puszcza reklame w ktorej opisuje jakas firme lub aukcje na ebay daje linka, ale natomiast platny link daje do jakiejs wyszukiwarki. Wyglada tomiej wiecej tak:

 

 

8=8=8=8==8=8=8=8=8=8=8=8=8=8=8=8=8=8=8=8=8

 

From Honest Member Of GetPaidForum

 

They Paid Me 5 times.

 

sadsadsadsadasgdyasg

 

dsadsadsad

 

sadsadasda

 

JOIN NOW !!

www .asdsada.sadsa.plk/asdsad?refid=dsah < link do firmy

 

 

8=8=8=8=8=8=8=8=8=8=8=8=8=8=8=8=8=8=8=8=8=8=8

 

SEARCH ALL YOU NEED HERE !!

sadhasdhusahduhasd <-------------platny link do szukarki

 

-----------------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

ale chyba w capturemails tak nie wolno robic:/ wyslalem reklame 2 firm w jednym mailu i na drugi dzien mi przyszedl mail od WM, ze mam sobie wybrac ktora firme che zareklamowac:/ wiec to pewnie oznacza ze mozna tylko 1 firme reklamowac przynajmniej w capture:/
Link to comment
Share on other sites

zobaczymy moze kusztyk ma racje, ale watpie;) jak puszcza ta reklame to sie okaze o co im chodzilo;)

///////////

no wiec puscili mi reklame tylko jednej firmy, a wogole chyba nie mozna robic tych reklam kilku firm, bo w e2a tez mi puscili reklame tylko jednej firmy jak chcialem zeby mi puscili dwoch:]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use