Jump to content

Darmowe rozmowy na tel. stacjonarne z VOIP


Renoirdaniel
 Share

Recommended Posts

Promocja w Wengo

 

Jeżeli jeszcze nie zdążyłeś(aś) się przekonać do telefonii VoIP, być może masz okazję. Otwarty komunikator Wengo pozwala w czerwcu na wykonywanie darmowych rozmów z telefonami stacjonarnymi, także w Polsce. Jedyne ograniczenie dotyczy długości rozmowy - nie może ona przekraczać dwóch minut.

 

Szczegóły na www.wengo.com.

Link to comment
Share on other sites

To ja wam polece cos innego http://www.voipcheap.com/en/index.html darmowe polaczenia na telefony stacjonarne (Polskie i nie tylko) dosc dobra jakos polaczenia. Jedyny problem to to ze po minucie zrywa polaczenie.

 

Jesli nie chcesz aby rozlaczalo cie po minucie musisz wykupic kredyty na rozmowy za $5. Wtedy mozesz smialo dzwonic na numery polskie stacjonarne za free, nie pozera wtedy twoich kredytow ktore wykupiles, i co najwazniejsze nie rozlacza, korzytalem z tego jakis czas, srednio jak dzwonilem do Polski, dosyc czesto i wisialem na telefonie okolo godzinki bez zadnych problemow :) . Kredyty sa wazne przez 90 dni. Pozniej dajesz znowu $5 i znowu masz darmowe polaczenia.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o Wengo to przetestowałem go jeszcze w wakacje był za zapis 1Euro co pozwalało na 63minuty rozmów, potem dali 0.2Euro co pozwalało na 11minut rozmów i tak było do lutego potem zrywało rozmowe po 4,5 minutach ale nie wiem jak jest teraz, nie mniej jakość rozmowy była jak w skype:) Jak chodzi o skype niedawno jakies 2tygodnie temu kazdy kto w danym dniu zalogował sie na strone dostawał 0.2Euro na konto na rozmowy:)

 

Fakt, że WENGO do lutego był NAJLEPSZYM DARMOWYM programem Voip w wakacje 63min, a kont mozna zrobić ile się chce. Mam jeszcze dane na mailu do konta na którym jest 1 Euro więc zobaczę jak teraz czy zrywa rozmowy po kilku minutach bo zapomnialem o programie (używam SKYPE bo mam kilka godzin rozmów jeszcze).

 

Innymi programami jakie używalem to voip stund i voip buster ale potem po jakims czasie po minucie zrywało także rozmowy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use