Jump to content

Co sie dzieje ze SP?


bissnesman
 Share

Recommended Posts

Konkretnie skuteczny! Wiedzą ze dla wielu osób są łatwym systemem płatności który mogą łątwo zasilić zwłaszcza Amerykanie, to robią jak nasza kochana TP S.A. (...to ludzka rzecz tak zdzierać) monopol!

Bo jeszcze gdyby SP zagroził zeby się zdecydować na jakiś system platności i pozwolił dokonać swobonego wyboru, to by to jakoś inaczej wyglądało. Ale nie SP zaszantażował że zablokuje Surfom kase jak nie dokonają "właściwego" wyboru - to juz jest przegięcie.

Link to comment
Share on other sites

sp troche juz przesadza mi dzisiaj wciurglo pare groszy na chargbacki do firm ktore juz nie dzialaja od 2 miechow czyli chargback powinien bys nieskuteczny a co smieszniejsze wszystkie / a jest ich ponad 20/ dokonane o tej samej godzinie . to juz jest kradziez!

jesli chodzi o zamrazanie kont sp to moze ktos jeszce pamieta pierwsza kampanie reklamowa sp wiele lat temu. wtedy paypal mial akcje zamrazania kont i sp wystrtowal kampanie " we will never feeze your account " :) fajne nie?

Link to comment
Share on other sites

ja nie moge dostac sie na SP bo mi nie dziala ich strona, a co najciekawsze to fakt ze kase na SP dostawalem z 1 surfa (wczesniej akceptowal e-golda ale potem go wycofal) ktory od niedawna zmienil metode wyplaty do jakiegos nieznanego mi banku (pewnie sami go stworzyli) i usunalem konto i co teraz bedzie jak kasa zniknie mi z SP i wroci do surfa jak ja nie mam tam juz konta...
Link to comment
Share on other sites

ja nie moge dostac sie na SP bo mi nie dziala ich strona, a co najciekawsze to fakt ze kase na SP dostawalem z 1 surfa (wczesniej akceptowal e-golda ale potem go wycofal) ktory od niedawna zmienil metode wyplaty do jakiegos nieznanego mi banku (pewnie sami go stworzyli) i usunalem konto i co teraz bedzie jak kasa zniknie mi z SP i wroci do surfa jak ja nie mam tam juz konta...

Najpierw mysl o tym czy sp wroci

Bo mi ukradli jak narazie 50$

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use