Jump to content

Centrumbiznesu kradnie kase


CAN
 Share

Recommended Posts

Zmień sobie max188 "papuge", bo ta jest dość kiepska.

 

Co ty masz znowu do mnie?

Kto sie wypowiada na forum wtedy kiedy mnie nie ma w domu a ty twierdzisz ze co nagonka na Ciebie?

 

Eros pisze co uwaza i sie z nim zgadzam w wiekszosci spraw.

 

Piszesz że firmę prowadzisz od 500 dni, bardzo ładnie z Twojej strony. Jest tylko jedno ale, nie było w cb promotorów, refki wpadały jakoś i wypadały, nie trzeba było robić wypłat,

 

Oj tak bo jak Ciebie nie bylo tzn ze firmy nikt nie promowal.

A wypaty sa robione od bardzo bardzo dawna i zawsze w terminie.

Zreszta Spis wyplat na stronie jest.

 

Bo jak by było tak dalej to pewnie max by zrezygnował z gp i cb w ciągu 3 miesięcy albo cb został by scamem.

 

Zrezygnowac raczej nie zrezygnuje wiec spokojna Twoja rozczochrana. A co do zostania Scamem mysle ze to CB nie czeka bo narazie wszystko idzie tak jak powinno. Wyplaty sa takze w terminie.

 

 

według mnie CB to jedna z najstabilniejszych polskich firm nawet bez refków można dojść do wypłaty

 

Dzieki

 

 

Max188 może zrobić premie za refka po miesiącu aktywności lub po uzbieraniu jakiejś kwoty

 

i to wlasnie jest dobry pomysl jednak nie wiem jeszcze jak go zrealizowac tzn wprowadzic w zycie.

 

 

Ja nie chcę najeżdżać na maxa bo jest wporzo (choć go nie znam), ale zarabiasz 30zł miesięcznie możesz wypłacić 20zł i w każdym miesiącu musisz zostawiać na koncie 10zł? to dla mnie jest dziwne heh, tę kasę możesz tylko wydać na reklamy. Pomijam fakt, że nikt nie zarabia 20pln na miesiąc w CB (chyba).

 

Dzieki. Tez tak uwazam dlatego to zmianilem wiecej informacji ponizej...

 

 

Trochę napięta atmosfera się zrobiła, ale max188 jest WM i tak zdecydował choć nie wszyscy się z wszystkimi zmianami zgadzają...

 

Tak zgadzam sie atmosfera napieta jest - niestety.

Raczej zawsze staram sie podejmowac decyzje jesli zmieniam cos w firmei dzielac sie nia z userami jednak w przyoadku iosci wyplat tego nie zrobiem i to byl moj blad. Ale juz go naprawilem i wpis usunalem. A co do poleconych to ta sprawe jeszcze przemysle.

 

Mysle o tym aby np bonus byl wiekszy ale upline dostawal go gdy jego ref przekroczy 5zl na koncie. Mysle ze to bylby dobry pomysl?

 

 

Kasowanie konta jest o tyle złym rozwiązaniem, ponieważ konto to może potem pokazać sie dziwnym trafem na allegro, a 600 z kawalkiem refów parę złotych jest warte. (ale nie w tej firmie )

 

A niby jak po skasowaniu konta moze pokazac sie na allegro? Bo tego nie rozumiem. A takie konto warte troche jest (mozesz wierzyc lub nie).

 

 

 

Super konto, 600 refów..

"Super konto w firmie CB, ponad 600 refów, konto ma jedną wadę po pewnym czasie zabierze Ci kase i refów skasuje ;]"

 

na sprzedasz jest potrzebna zgoda, więc odpada :]

teraz zgadzam się z CAN'em, mi ta firma już podpadła ... i nie wiem czy w niej będę teraz jeżeli "admin" ma takie nagłe "potrzeby" zmiany firmy, tłumacząc się że dba o "stabilność firmy" to ... pewnego dnia może (nie musi) sobie dopisac punkt regulaminu, który przekreśli połowę wypłat ...

 

a co do tego "liczenia" ile kto prowadzi firmę, według mnie admin może siedzieć w GP 1 000 000 dni, albo 10, nie ważne ile, ważne jest jego doświadczenie i uczciwość wobec reklamodawców oraz uczestników ...

 

Haslo reklamowe jest naprawde niezle...

A czemu niby sprzedaz odpada? Bo wymagana jest zgoda? nie badz smieszny jeszcze nigdy nikomu nie zabroniem sprzedazy konta!

 

A co do mojej uczciwosci mozesz w nia sobie wierzyc lub nie ale zawsze stawiam to na pierwszym miejscu inaczej firma nie dziala by juz tak dlugo na rynku.

 

 

podjol takie a nie inne kroki jego sprawa

chociaz uwazam ze blad

 

Moze i byl to moj bad ale zrozumcie to nie byla decyzja podjeta od tak sobie z dnia na dzien. Temat byl poruszany juz bodajze od lipca! Kurde sie zdenerowalem ale prawda jest taka ze czemu wtedy KOMPLETNIE nikt nie zareagowal na ten pomysl? Wystarczylo cos napisac podpowiedziec bo przyznaje sie ze o takim pomysle jak jest w mrekamie nie pomyslalem nigdy. W CB bonus za zapis zawsze jest od samego poczatku prowadzenia firmy.

 

Jakbym nie usuwa niekatywnych to w CB bylo by pewnie z 15000 ludzi.

A wprowdzialem usuwanie tego bonusu z prostego powodu (nie chodzi o to ze can zebral duzo refow i dostal duzo bonusow to trzeba mu cos zrobic na przekur bo to sie tyko chwali dla przykladu zebral 1000 poleconych czyli 70zl za nich i nie bylo zdnego problemu pieniazki mu ladnie wypacilem) ale o to ze duzo osob oszukiwalo CB zapiywalo kilka kont pod swoje dostawalo bonus za zpis i konta usuwali! A bonus zostawal!! Wtedy jak sie zorientowalem to pomyslalem o usunieciu tego bonusu a powodem nie byla zadna liczba refow w kogos dowline. Bo tak naprwde przez ponad rok ludzie mnie mogi oszukiwac i o tym nie wiedzialem. Moj blad ale tak bylo wierzcie lub nie.

 

 

 

 

P.S. Co do tych ilosci wypłat miesiecznie moze i sie pomylilem.

 

Usunalem ten wpis z regulaminu i tego juz nie ma.

 

Argument ktory do mnie trafi to ten ze jesli ktos zarobi wiecej to ma ograniczenie i w sumie tu macie racje to by bylo nie fear.

Dlatego od teraz jest jak bylo czyli nie ma ograniczenia ilosci wyplat.

 

 

P.S. 2 To najdluzszy post w moim zyciu ale musialem odpowiedziec na wiele "zarzutow"

 

 

P.S. 3 co proponujecie zrobic w takim razie z tym bonusem za poleconych.

 

Ja mysle np o tym zeby bonus byl za poleconego ale po przekroczeniu przez niego 5zl na koncie to wtedy dostajesz 50gr do swojego konta?

 

Co wy na to?

Skoro na innych forach nie ma zbytnio dyskusji to moze tutaj ktos sie wypowie.

 

Pytanie jest czy daloby sie cos takiego zrobic?

Data rozpoczecia tego bonusu od wtedy jak ktos zrobi taki dodatek.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

P.S. 3 co proponujecie zrobic w takim razie z tym bonusem za poleconych.

 

Ja mysle np o tym zeby bonus byl za poleconego ale po przekroczeniu przez niego 5zl na koncie to wtedy dostajesz 50gr do swojego konta?

 

Co wy na to?

Skoro na innych forach nie ma zbytnio dyskusji to moze tutaj ktos sie wypowie.

 

Pytanie jest czy daloby sie cos takiego zrobic?

Data rozpoczecia tego bonusu od wtedy jak ktos zrobi taki dodatek.

Ps3

Zmien bonus na 1gr na poleconego i będzie ok :)

Link to comment
Share on other sites

duzo osob oszukiwalo CB zapiywalo kilka kont pod swoje dostawalo bonus za zpis i konta usuwali! A bonus zostawal!! Wtedy jak sie zorientowalem to pomyslalem o usunieciu tego bonusu a powodem nie byla zadna liczba refow w kogos dowline. Bo tak naprwde przez ponad rok ludzie mnie mogi oszukiwac i o tym nie wiedzialem. Moj blad ale tak bylo wierzcie lub nie.
Może zrobić tak, że z jedneko kompa można zarejestrować się tylko raz? W kilku firmach tak jest (np w mreklama nie przyszedl mi link aktywacyjny wiec chcialem jeszcze raz sie zapisac i pisalo ze z tego kompa juz była rejestracja czy jakos tak..). Nie wiem jak to sprawdza pewnie po ip czy id kompa zeby z jednego kompa mozna bylo sie zarejestrowac 1 raz na 2tygodnie?

 

Co do tych ilosci wypłat miesiecznie moze i sie pomylilem.

 

Usunalem ten wpis z regulaminu i tego juz nie ma.

 

Argument ktory do mnie trafi to ten ze jesli ktos zarobi wiecej to ma ograniczenie i w sumie tu macie racje to by bylo nie fear.

Dlatego od teraz jest jak bylo czyli nie ma ograniczenia ilosci wyplat.

No właśnie to nie było by fear - choć z wypłatami nie ma problemu jak pszesz:)

 

co proponujecie zrobic w takim razie z tym bonusem za poleconych.

 

Ja mysle np o tym zeby bonus byl za poleconego ale po przekroczeniu przez niego 5zl na koncie to wtedy dostajesz 50gr do swojego konta?

 

Co wy na to?

Skoro na innych forach nie ma zbytnio dyskusji to moze tutaj ktos sie wypowie.

 

Pytanie jest czy daloby sie cos takiego zrobic?

Data rozpoczecia tego bonusu od wtedy jak ktos zrobi taki dodatek.

Więc ja powtórzę się że można:

- zmniejszyć bonus do 3-5gr za poleconego

- dać bonus 7gr bo miesiącu aktywności lub po uzbieraniu przez poleconego małej sumy powiedzmy 2PLN

- lub jak sam pisałeś dać 50gr bonus po uzbieraniu 5pln - tylko czy potem będzie z czego wypłacić te bonusy? O tym też trzeba pomyśleć?

 

Pewnie zawsze komuś nie będzie pasowało coś... ufff jak dobrze, że to ja nie mam takiego problemu :P

Link to comment
Share on other sites

Haslo reklamowe jest naprawde niezle...

A czemu niby sprzedaz odpada? Bo wymagana jest zgoda? nie badz smieszny jeszcze nigdy nikomu nie zabroniem sprzedazy konta!

 

A co do mojej uczciwosci mozesz w nia sobie wierzyc lub nie ale zawsze stawiam to na pierwszym miejscu inaczej firma nie dziala by juz tak dlugo na rynku.

 

Nie mówię że zabronisz, ale masz do tego prawo i nikt Ci tego nie zabroni ...

o Twojej uczciwości nie wypowiem się ponieważ nie miałem jeszcze okazji się przekonać, uwierz mi szczerze wierzę że jesteś, albo przynajmiej chcesz być uczciwy ...

 

Mam też wielką nadzieję że firma utrzyma się jeszcze długo :)

 

P.S. 3 co proponujecie zrobic w takim razie z tym bonusem za poleconych.

 

Ja mysle np o tym zeby bonus byl za poleconego ale po przekroczeniu przez niego 5zl na koncie to wtedy dostajesz 50gr do swojego konta?

 

Bardzo dobre rozwiązanie :] dla mnie nie przydatne ale dla mojego polecającego

Link to comment
Share on other sites

Co do zmiany bonusu na 1-5gr odpada. Potem bym mial to samo co teraz.

 

Zostanie opcja w takim razie 50gr po uzuskaniu przez poleconego 5zl.

 

Tak bedzie najuczciwiej. Bo wtedy bedzie znaczylo ze polecony naprawde jest aktywny chocby uzbierala ta kase w krotkim czasie.

 

Wtedy tez nikt nie bedzie oszukiwa zapisujac pod siebie wirtualne refy dla samego bonusu (a tak by bylo zmniejszajac tyko bonus)

 

To chyba tyle. Juz napisalem Wm mreklamy informacje co do tego dodatku do skryptu.

Link to comment
Share on other sites

Ta sprawa wydaje się dziwna, patrząc na to okiem z zewnątrz widzę dwie racje, jednakże wydaje mi się, że stawałbym po stronie Cana.

 

Max,

 

Wprowadzenie tego skryptu moim zdaniem było fatalnym posunięciem.

Po co wogóle jest ten bonus, jak ma zostać zabrany.

 

W tym przypadku mam bardzo silny argument:

Bonus za reffka - 7gr , gdzie ejst w warunkach firmy napsiane - za aktywnego, albo ze zabieramy ten bonus?

 

Popieram Cana, choć co do jego zachowania mam też kilka zastrzeżeń.

Będąc tak dobrym promotorem, z resztą najlepszym w Polsce wdawać się w takie pyskówki i dogryzanie (tyczy sie to także Maxa jako WM-a). Rozumiem Twoje zdenerwowanie, aczkolwiek czy nie można poszukac kompromisu,, a nie odrazu nazywać firmę SHITEM?

 

Eros,

 

Jesteś w CB? Nie..

Nie zabieraj głosu :P

Link to comment
Share on other sites

Co do zmiany bonusu na 1-5gr odpada. Potem bym mial to samo co teraz.

 

Zostanie opcja w takim razie 50gr po uzuskaniu przez poleconego 5zl.

 

Tak bedzie najuczciwiej. Bo wtedy bedzie znaczylo ze polecony naprawde jest aktywny chocby uzbierala ta kase w krotkim czasie.

 

Wtedy tez nikt nie bedzie oszukiwa zapisujac pod siebie wirtualne refy dla samego bonusu (a tak by bylo zmniejszajac tyko bonus)

 

To chyba tyle. Juz napisalem Wm mreklamy informacje co do tego dodatku do skryptu.

Czuje że 50gr to zadużo :P

Link to comment
Share on other sites

50gr jest w sam raz po 5zl. Tyle wiem ze bede w stanie wyplacic.

 

Adis tak nie jest nigdzie napisane ale skoro ktos dostaje bonus za poleconego a poleconego nie ma to czemu bonus ma byc? Juz zreszta o tym pisalem czemu go wprowadzialem.

Bo to jest BONUS !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nowy rok, nowe poomysły.

Nasz super admin wpadł na genialny pomysł, stwierdził że można zarobić na nabijaniu klików w tradedoubler. Jak pomyślał tak zrobił, teraz w ptc jest masa bannerów tradedoublera z przekierowaniem na jego stronę, pewnie to znów "testy" albo "zostałem namówiony"

Max zabierz sie może za jakiś inny biznes, bo coś te Twoje wałki słabo wychodzą. Czy myślisz że w tradedoubler są sami *****e i czy reklamodawcy to też jakaś ciemnota?

Szkoda gadać, zacznij chłopaku zbierać puszki.

Link to comment
Share on other sites

Jak przeczytasz to będziesz wiedział gdzie i jak płaci.

Może odpowiedz jeszcze łaskawco na pytanie gdzie kasę wcina, od poprzedniego posta ubyło 8 zeta, co jest dość ciekawe. To nagroda czy znowu przy przestawianiu ilości zarobionej (właściwie straconej) kasy coś pomyliłeś, groszy to nie widać jak znikają, złotówki niestety widać, następnym razem jak będziesz gmyrał w bazie to przestawiaj po przecinku a nie przed:evil:

Link to comment
Share on other sites

Chlopie powiem co ty masz do mnie albo spotkajmy sie gdzies na piwie i wyjanisjmy to! Powiesz co masz do mnie i co ci lezy na sercu bo juz nie wiem o co ci chodzi czepiasz sie wszystkiego.

 

Nie potrafisz tego zrozumiec ze nie znam sie na php np a juz na bazach danych to wogole?

 

Jedynie co w bazie danych robie to usuwam userow bo czasmi jest tak ze usuwajac go w panelu CC pisze ze user usuniety a on zostaje wtedy w bazie go usuwam tyle potrafie zrobic!!

 

Ile razy mam to pisac w kolo!

 

Jesli cos nie tak to mi napisz a nie pisz kolejny raz glupoty juz ostatnio ci nie pasowaly statysytki itp teraz znowu cos.

 

Jakos oczywiscie tobie jednemu nie nic pasuje.

 

moze powiesz co masz do mnie a nie co chwile wymyslasz cos nowego co?

 

Jesli cos jest nie tak tzn ze moze cos wesol uszkodzil skoro on sie zajmuje u mnie takimi rzeczami? Ale nie od razu ja cos zrobilem Tobie bo max nie lubie cana tak?

 

Wesol robil dodatek do zmiany tego bonusu w systemie i dane do konta mial na cale swieta jak mnie nie bylo wogole w domu i teraz w nowym roku bo dodatek po nowym roku nie dzialal jak powinien.

 

Wiec czemu nie potrafisz napisac do mnie maila ze cos nie tak zebym to sprawdzial tylko od razu jaki to max zly bo Tobie jedynemy dziwnym trafem kasa ginie.

 

Teraz nawet w domu u siebie nie jestem ale wroce to sprawdze. A moge wiedziec co ci sie niby niezgadza??

 

Czy znowu napiszesze klamie i kombinuje?

 

Masz cos do mnie to napisz a nie o chwile wymyslasz jakies niestworozne historie ze sie na ciebie uwzialem!!

Link to comment
Share on other sites

Mnie to mało interesi kto robi skrypty, wiem jedno, dziś rano było minus 9.10xx PLN obecnie jest minus 16.5653 PLN

Ciekawi mnie tylko jedno czy tylko u mnie tak kasa znika, czy u innych też, jak dla mnie grzebiesz przy statystykach i pieniądzach userów.

Nie pisz o świętach bo to stało się dziś, kasę wcieło, rano było tyle ile powinno być, teraz jest mniej w sumie z minusa zrobił się wiekszy minus.

 

Ewentualnie skrypt dalej odejmuje kasę i to jest przyczyna, ale to też Twoja wina, bo jesteś jak cztery litery od pewnej czynności fizjologicznej żeby tego pilnować.

 

Staty aktywnych nagle "ozdrowiały" po wyciagnieciu tego na forum, ale to pewnie "przypadek"

 

Piwo ma z kim pić, tak że......

Link to comment
Share on other sites

Ale jestes smieszny chlopie staty ozdrowialy tak przypadek. Nie reklamujesz dlatego.

 

A co do tego minusu to juz wiem co sie musialo stac i do wesola juz napisalem.

 

Chocbym stanal na glowie to ciebie i tak nie zadowole wiec postanowilem nie odpowiadac na Twoje posty bo co to za sens skoro ty i tak w nic nie wierzysz? Odkad w firmie nie jest tak jakby ty chcial to jest zle wiec komentowac tego juz nie bede.

 

A co do tego minusu to faktycznie masz minus 16zl wiec cos nie tak a dzisiaj usuwalem niektywnych i tzn tylko jedno ze wesol tego nie zrobil wierz lub nie ale miao byc tak ze teraz bonusu ma sie juz nie odejmowac mialo odejmowac do 31 grudnia do polnocy a dzis odjelo to dziwne bo sam sprawdzalem i nie odejmowalo.

 

W kazdym razie zobacze co sie da zrobic i czy da sie te zarobki przywrocic jesli nie to bede rocznie dodawac i tyle mam do powiedzenia a ty i tak w to nie uwierzysz wiec w sumie pisze to dla innych.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

CAN :) , proszę Cię daj sobie na wstrzymanie . Ta nerwówka do niczego nie prowdzi. Ja też jestem w tej firmie i nie zauważyłam żadnych podobnych problemów. Uważam ,że Max jako admin prowadzi firmę bardzo dobrze. Jest sumiennym , uczciwym , pracowitym człowiekiem.Mimo ,że czasem truję mu i zawracam glowę z błachymi problemami , nigdy nie wyraził zniecierpliwienia odpowiadając zawsze z kulturą i uśmiechem. Może też byś się raz uśmiechął co?- zobaczysz ,że to pomaga :) A błędy ?- humanum errare est! Też je z pewnością popełniasz.Ot chociażby ten ,że nie brałeś udziału w dyskuji na temat - " nie dodawać premi za poleconego ,czy odjąć kasę za nieaktywnych".Szkoda , bo z pewnością dał byś adminowi super pomysł w co nie wątpię pzry Twojej inteligencji - pozdrawiam Cię serdecznie :)
Link to comment
Share on other sites

Dzieki Felida.

 

Szczerze teraz nie wiem czemu ci ta kase odjelo z konta (pisze o Canie) wesol sie wczoraj odezwal i napisa tak:

 

Jesli chodzi o wpis usuwania bonusu za refow to nie moze usuwac poniewaz cała czesc usunalem ze skryptu - mowie o dodatku ktory usuwal bonus.

 

Patrzyl w bazie i jak stwierdzil "baza nie klamie", "nic tu nie ma, nikomu odjete", "no nie wiem nie wiem w bazie nic nie ma", "nie wiem jak mu kasa zniknela jak w tym roku ma raptem3 czy 4 transakcje".

 

Tak wesol odpisa jak dzis bedzie to musimy pomyslec co zmoe byc nie tak bo w sumie nikt sie nie zglosil zeby mu kasa z konta zniknela.

 

Jest ktos taki komu w ciau ostatnich 3 dni zmniejszyla sie iczba refow na 1 poziomie i kasa?

Link to comment
Share on other sites

Czyli albo mam zwidy albo oszukuje, innego wyjścia nie ma.

nic tu nie ma, nikomu odjete
szukałem i też nie znalazłem żeby było coś odejmowane, inna sprawa że to nie pierwszy raz z odejmowaniem i dodawaniem tak było, zobacz wcześniejsze posty, tam był stan konta. Dla mnie jest to ewidentne grzebanie w bazie, a Ty mów co chcesz. Nie wiem czy to Twoja robota ale dodatkowo miałem dziś (w nocy) zmienione hasło, też ciekawe, chyba że ktoś siedzi u Ciebie na serwerze a Ty nawet o tym nie wiesz, co mnie nie dziwi.

Nie zwracałeś uwagi jak pisałem że po jednym dniu przybyło 2 zeta z kawałkiem (jest to opisane na forum), teraz wychodzi na to że mam zwidy lub kłamie

baza nie klamie
.

Nie chodzi mi o kase tylko o fakt.

 

Felida

Uważam ,że Max jako admin prowadzi firmę bardzo dobrze
To Twoje zdanie, masz do niego prawo.

Może też byś się raz uśmiechął co?

Ja się z tego śmieje cały czas, śmieszy mnie ta sytuacja i jeszcze parę innych spraw z nią związanych.:evil:

 

 

P.S

Kasy nie musisz dodawać, to i tak nie ma znaczenia czy będzie więcej czy mniej, czekam aż refy wylecą i uciekam z tego "biznesu"

Link to comment
Share on other sites

Twoja sprawa...

 

No to dziwne ze w nocy ktos grzebal bo na bank nie ja. Ostatni raz przy kompie bylem wczoraj u laski o 18 i dopiero dzis rano bo mnie wogoe nie bylo.

 

A co do danych to ma tylko wesol do bazy a nie sadze zeby cos mieszal niepotrzebnie.

 

I dziwny trafem ciagle cos nie gra z Twoim kontem i to tez mnie zaczyna coraz bardziej bawic.

 

No nic to tyle...

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałem cały ten temat i nasunęła mi się jedna refleksja.

Po przeczytaniu regulaminu forum myślałem że kazdy będzie przestrzegał punktu o tym aby nie orazać nikogo na forum. A tu poczułem się jak na targowicy "pyskówki starych zgorzkniałych bab" ciągłe pretensje. Jak komuś nie pasuje jakaś firma to niech sie wypowie bo po to jest to forum a potem niech skasuje swoje konto. Bo ciągłe żale to tylko nabijanie postów. W firmie są setki ludzi którzy klikaja i zarabiaja i nie mają żali. Prośba do Maxa, daj sobie spokój z tym tematem, szkoda zdrowia.

Mam nadzieję, że zamkne ten temat. W Nowym Roku zycze wszystkim więcej optymizmu w podejściu do życia. Pesymista zatruwa siebie i wszystko wokół siebie.

Link to comment
Share on other sites

ja osobiście trochę CAN'a rozumiem(szczególnie rozżalenie - agresję już niekoniecznie). Koleś się stara jak mało kto a nie ma z tego żadnych profitów. Jeśli jest dobrym promotorem to powinien być szanowany przez admina. Dziwi mnie więc trochę, że nie max nie zaproponował jeszcze, że zwróci CAN'owi pieniądze. Niezależnie od tego czy mówimy o czymś bardzo poważnym, czy tylko o firmie GP: "prawo nie działa wstecz". Więc jeśli admin jest honorowy(a tak wiele osób mówi) to zrefunduje CAN'owi jego straty i wtedy problem będzie zamknięty.
Link to comment
Share on other sites

Od początku założenia tego tematu patrzyłem jak rośnie liczba stron. Mając chwile wolnego zebrałem sie i przeczytałem te wasze wypociny:P i wnioskuje tak:

 

Can nie powinien sie az tak bulwersowac z tego powodu ja też się zdenerwowałem jak brakowało mi już grosze do wypłaty i wtedy odjeło mi bosus wraz z poleconymi, ale no skoro sa nieaktywni to poco mają zaśmiecac baze i robić "sztuczny tłum" dlatego tez popieram Maxa i moge Otwarcie powiedzieć ze jeśli komuś miał bym polećic wedłóg mnie najlepszą firme polskiego GP to było by to właśnie CB.

 

A teraz zaśpiewajmy razem:

 

Bo wszyscy get padowcy to jedna rodzina,

starszy czy młodszy, admin czy klikaczyna:)

 

A kto lubi zapraszam do Tańca:P

 

Pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

Jak fajnie jest sobie poczytać, pośmiać się... Najbardziej się uśmiałem, jak zobaczyłem nazwe tematu... Czy firma może kraść kase?? Nie. :evil: Ja też straciłem na tym bonusie, ale szanuje decyzje maxa... Skoro ref nieaktywny, to z jakiej racji ma za niego kase dawać?? To przecież nie jest trudne zapisywać się przez różne proxy, a potem wypisywać. Był już taki przypadek, że ktoś narobił kont pod siebie, a potem zażądał wypłaty... Max jest uczciwy... To nie tylko moje zdanie, ale też wielu innych osób. Wg mnie to jest najlepsza polska firma gptr. Najdłużej max wytrzymuje. Kiedyś przez 30 min wybierałem kolor, czas itp linku txt na stronie. Cały czas rozmawiałem z nim. A on nawet nie powiedział "nie możesz za chwilie, teraz coś robie", chociaż wiem, że był troche zajęty. Niewielu jest tak uczciwych i cierpliwych adminów. A Ty się jeszcze czepiasz... Załóż firme i ustaw bonus za zapis 10 gr(jak było wcześniej) i nie kasuj przy kasacji konta...

 

Tyle odemnie

 

EDIT:

 

No to tańczymy i śpiewamy. :D

Link to comment
Share on other sites

jak to jest z tym kasowaniem bonusa ?

Czy to kasuje bonus za kazdego refa ktory zostanie skasowany jako nie aktywny? Dajmy na to ze mialem refa rok i klikal dzielnie ale po roku mu sie odechcialo i przestal i go skasowali i bonus w takim przypadku tez bedzie odjety?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use