Jump to content

Konkurs na klikacza runda 5ta


A_DAM
 Share

Recommended Posts

przykro mi uzyc takiego okreslenia i dlugo sie z tym wstrzymywalem, ale Szanowni Admini sobie w kulki leca,

wiem ze teraz zostane zlinczowany za te slowa, ale musialem to powiedziec,

Jesli tak nie jest, to nie wyklocajcie sie prosze, tylko po prostu to udowodnijcie czynami.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dodam jeszcze tylko, ze dzieki "nieprofesjonalnosci" adminow spadlem z 1szego miejsca na 12; a wlasciwie to gdyby konkurs sie normalnie sie skonczyl to chyba wygralbym nawet 2edycje

Wiec mam nadzieje, ze gdy admini wroca - jesli to sie wogle stanie; to nagrodza uczestnikow zgodnie z regulaminem - za kazda edycje odpowiednie nagrody

 

a poza tym to w konkursie mogloby byc inaczej rozpisane, bo wczoraj pomylilem siebie z innym Adamem i bylem przekonany ze jednak jestem nizej;

Ja w zwiazku z tym, ze spadlem tak nisko a konkurs jeszcze sie nie zakonczyl przestaje narazie klikac;

tylko mam nadzieje, ze zostane nagrodzony za kazdy tydzien w ktorym bylem w czolowce

 

PS. Drodzy moderatorzy - pisze posta pod postem, zeby mi tego posta wyroznila - bo jesli tak bym nie zrobil to nie pokaze sie w nowych postach

Link to comment
Share on other sites

Arteck miał wrócic w poniedziałek, ale go nadal nie ma, kontaktu z nim też nie ma, wy narzekacie a tak naprawde nie wiadomo gdzie on sie podziewa. Szkoda że niektórym trzeba to mowic po kilka razy, są też tacy którym pisałem to juz kilka razy a oni nadal swoje... :/ Nikt wam nie obiecywał ze ta firma to będzie hit, jak nie pasuje to przeciez możecie poświęcic ten czas na klikanie w innej firmie.

 

Panczit specjalnie nie konczy konkursu, czeka na artecka. Po jego powrocie podobno ma być troche zmian w firmie, panczit wspominał coś że może nie będzie linków punktowych już, ale to była tylko taka luźna romowa na gg więc jeszcze nic nie jest pewne.

 

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

a mnie sie nie podoba czyjes wazeliniarstwo,te wszystkie słowa krytyki mają jak najbardziej podstawy,a w odpowiedzi sie tylko słyszy"jak ci się nie podoba,to.."Bardzo chwalebne podejscie do słów krytyki.

 

Dobrze, krytykujcie ale powiedz mi ileż można powtarzac to samo !? Jesli cie to boli i chcesz o tym pogadać to na PW zapraszam, ew. mozesz napsiac na gg, nie widze powodow do pisania w supporcie extrememails ciągle o tym samym.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

nie chodzi o pisanie o tym samym

a pisze sie tu, zeby wszyscy widzieli;

sluchaj ja juz napisalem;

jedynym argumentem za tym zeby przestac to pisac jest to ze sie naprawi o czym piszemy

i bedziemy pisac tak dlugo az sie nie zmieni

Link to comment
Share on other sites

Adam rozumiem ze sie wkurzasz, ale w niektórych firmach jest jeszcze gorzej... bywa tak ze w firmie jest jeden admin, gdy wyjedzie na wakacje firma nie ma sie kto zajać, a w przypadku extreme to przynajmniej panczit co nie co robił ;) Teraz juz jest arteck, szkoda tylko ze nie zakonczył jeszcze konkursu a obiecał to zrobic w sobote :(
Link to comment
Share on other sites

Zawsze sie znajdzie przyklad, ze gdzies jest gorzej;

skoro wiedzieli, ze wyjada na wakacje to mogli na okres wakacji zrobic z gory konkurs miesieczny:/

Co do wynikow to jestem pewien ze bylem pomiedzy 11 a 30miejscem, tylko ze nigdzie nie jest napisane jak zamowic reklame

Link to comment
Share on other sites

A co z tego że w innych firmach jest gorzej? To nie usprawiedliwia extreme mails :)

a konkurs jest zakonczony tylko wyniki nigdzie nie podane :P

 

mylisz sie, konkursu nikt nie zakończył

 

Zawsze sie znajdzie przyklad, ze gdzies jest gorzej;

skoro wiedzieli, ze wyjada na wakacje to mogli na okres wakacji zrobic z gory konkurs miesieczny:/

 

Z tym sie akurat zgodze, no ale takie propozycje to kieruj bezposrenio do administracji extreme :)

 

P.S Rozmawiałem dzis z Panczitem, obiecał zrealizowac najardziej zaległe reklamy lecz niestety z zakończeniem konkursu klikacza trzeba zaczekać na artecka. :ashamed:

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use