Jump to content

Centrumbiznesu kradnie kase


CAN
 Share

Recommended Posts

Admin centrumbiznesu dał dobre warunki za zbieranie refów, płacił 7 groszy za refa, czyli całkiem przyzwoicie. Jednak po jakimś czasie stwierdził że za dużo kasy idzie na poleconych i postanowił zmienić zasady, dodał skrypt, który odejmuje kasę za poleconego który przestaje być aktywny.

Zebrałem "paru" refów, wszystko było ok, na koniec listopada miałem około 30 pln na koncie w cb, na początku grudnia z około plus 30 pln zrobiło się minus 8 z kawałkiem. Wnerwiłem się przestałem ten shit promować, ale nie sprawdzałem dokładnie co i jak z ta kasą sie stało, widocznie tylu refów było odjętych razy 7 groszy że wyszła taka suma. Traktuje to jako zabawę wiec nie będę płakał z tego powodu i liczył dokładnie co zostało odjęte i za co.

Ale to co zobaczyłem dziś przeszło wszelkie granice.

Wczoraj na koncie było około minus 5.5 pln, ubyło wczoraj i dziś w sumie 8 refów (razy 7 groszy) czyli teoretycznie 56 groszy, nie liczę tu % za poleconych, pomijam go kompletnie, jakie było moje ździwienie gdy dziś na koncie zobaczyłem minus 13.5262.

Czy to jakaś nowa matematyka?

Jak dla mnie admin kręci jakieś wałki, dodatkowo dziwna jest sprawa z ilościa aktywnych, wiem że parę osób przestało to coś promować, natomiast liczba aktywnych powoli rośnie, a następnie spada do poziomu 1530 i znów rośnie do 155x, raczej nie wzrasta powyżej 1560. Refcontest jest do 2000 aktywnych userów i wczesniej nie można było podbić wyżej ilości aktywnych, obecnie po zaprzestaniu reklamowania tej "firmy" przez parę osób liczba aktywnych praktycznie nie spada, czyli czy sie reklamuje czy nie nie ma to wpływu na ilość userów, a statystyki są jedynie dla reklamodawców.

Wnioski z tego wszystkiego są dwa, pierwszy to admin miesza coś z kasą, czyli okrada userów.

Następny wniosek to ilość aktywnych (dla reklamodawców) i refcontest są sterowane ręcznie.

Jest to pierwsza firma na świecie w której za promowanie odejmowana jest kasa:evil:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaczne od tego ze dziekuje tym osoba ktore mi podeslaly link do tego tematu.

 

 

Po pierwsze ciagle problemy z CB maja dwaj najwieksi promotorzy czyli CAN i JN.

 

Ostatnio JN zalozy taki temat na szuwim a teraz tutaj CAN no ale coz odpisze.

 

Zawsze ktoś musi sie znalezc komu sie cos nie spodoba. Ale jak to mi mowi browarek: "firma jest Twoja i powinieneś mieć własne zdanie i plan

Ja bym zbytnio nie przejmował się tym, że ktoś tam sobie cos wymyśli czy coś się komuś nie podoba"

 

Juz odpowiadam pkolei:

1. Wiem ze CAN jest dobrym promotorem ale ludzie ktorzy sa jego poleconymi w wiekszosci nie maja pojecia o co chodzi w tym biznesie".

Wiekszosc z jego poleconych zapisze sie tylko do programu i kompletnie nic nie robi. A jeszcze inni pisza do mnie z pytaniem "zapisalem sie i co dalej".

 

Z tego co sprawdzam to sa jego poeceni glownie. Jednek zawsze sluze rada osoba rozpoczynajacym przygode z getpaid. Polecam im strony o zarabianiu i fora gdzie dowiedza sie wiecej.

 

Jednak osoby ktore sie zapisza do firmy i kompletnie nic nie robia chyba sami rozumiecie sa niepotrzebne. A i tak usuwam je dopiero po AŻ 70 dniach nieaktywnosci (czego chyba nie ma nigdzie w firmach ktore usuwaja niekatywnych).

 

2. NIE krece i NIE krecilem zadnych walkow!

1. Konkursy na poleconych ktore do tej pory byly jak i te ktore teraz sa zrobil na zamowienie KONIAK. Ja sie na php nie znam i prosze mi tu nie wmawiac ze ja ustawiam konkurs lub cos podobnego!

 

Konkurs zostal zrobiony przez niego i dziala dobrze.

 

Inne dodatki w firmie robil mi wesol!

 

A sam skrypt jest orginalny za ktorego zapalcilem i NIE bylo w nim nic zmieniane!

 

Wiec nie ma mowy o oszustwie zadnym!! Mozesz sobie tak myslec bo moze cos nie jest po twojej mysli ale tak nie jest.

 

Bo z tego wynika ze skoro liczba poleconych rosnie a ty nie reklamujesz firmy to to jest niemozliwe? Zapewniak Cie ze inni firme tez reklamuja.

 

A co do wzrostu i obnizania aktywnych to ja tego nie zliczam tyko skrypt:

Tu masz wpis z headera:

<b> :: </b> Użytkowników: <b> <script language="php"> usercount();</script></b><BR>

<b> :: </b> Aktywni: <b> <script language="php"> usercount('active');</script></b><BR>

 

Wiec zlicza wszystko sam skrypt CC. Jesli wg Ciebie jest cos nie tak to prosze pisac do osob od skryptu CC bo wg mnie wszystko gra.

 

A co w tym dziwnego ze liczba poleconych wzrasta i sie zmienia? Jesli ty i JN zaprzestaliscie promowac to inne osoby w ciagu miesiaca nie ozbueraja tylu poleconych co wy, ale jednak jakas ilosc poleconych przez ten czas sstanie sie nieaktywna stad statysytki wygladaja jak wygladaja.

 

3. Kolejna rzecz. Nie przypuszczam zebym wczoraj usunal ci tylko kuku poleconych (zreszta nie patrzyalem na to kou ile usuwam).

 

Ale skoro bylo usunietych ponad 300 osob to na 100% zostalo ci zkonta usuniete wiecej. Nie wiem moze ci sie jeszcze nie odswiezylo na koncie.

 

Dodatek usuwania refow robil mi takze wesol wiec nie do mnie te pretensje.

 

4. Twierdzicie z JNem ze firma podupada bo ten dodatek usuwania bonusu zosta wprowadzony.

 

jednak by temat na inny forum z ankieta i wypowiedziala sie garstka osob ale zadecydowali jak ma byc.

 

Poza tym dam Ci przyklad. Masz 1000 poleconych wiec 70zl za nich masz usune ci nieaktywnych 400 to odejmuje 28zl wiec i tak 42zl jestes na plus.

 

Zreszta zapraszam do odwiedzenia strony:

http://edekz.vplus.pl/phpbb/viewtopic.php?p=34871&sid=5973e27037e8ce8fbde03683cccb101d#34871

 

5. Chyba napisalem o wszystim. Nie zycze sobie zebys mnie obrazal i twierdzi ze jestem oszustem i ze ingeruje w skrypty ktorych nawet nie robilem i ktore zliczaja wszystko same BO TAK NIE JEST.

 

A co do tego ze uwazasz CB za shit to juz Twoja opinia naszczecie inni uwazaja inaczej.

 

Zawsze sie nasluchalem ze Can , Jn i jeszcze jedna osoba (narazie 3 osoba wg mnie jest ok) to cwaniaki jednak do tej pory tak nie uwazalem ale coraz bardziej zaczynam w to wierzyc ze jesli

nie idzie cos po waszej mysli to juz cos jest shitem...

 

Pozdrawiam i to tyle czekam na wypowiedzi innych userow co o tym mysla bo mnie juz krew zalewa ciagle walkowac ten sam temat.

 

 

P.S. Jeszcze 2 rzeczy sobie teaz przypomnialem.

 

1. Temat usuania bonusu za nieaktywnych byl juz poruszany w wakcje i nikt nie mial zadnych obiekcji co do tego wiec nie byl to moj jakis wymysl ze zrobilem to w ciagu paru dni tylko byl to pomysl z przed 4-5 miesiecy.

 

2. Co do kasy ze ci zkonta odjelo to tez moze nagle miales tyle ze byla reklama wystawiona zamiast 5 punktow to 5zl (moj bad pomylilem sie) zanim sie zorientowalem kika osob juz kiknalo a jak miales chociaz kilku u siebie w downline to mogles ze 30zl nawet za nich dostac. No ale ta reklam zostala anulowana i zarobki ludzia tez sie zmienily o te 5zl a co za tym idzie tobie jako uplinowi tez.

 

pozdr max

Link to comment
Share on other sites

1. Wiem ze CAN jest dobrym promotorem ale ludzie ktorzy sa jego poleconymi w wiekszosci nie maja pojecia o co chodzi w tym biznesie".

Wiekszosc z jego poleconych zapisze sie tylko do programu i kompletnie nic nie robi. A jeszcze inni pisza do mnie z pytaniem "zapisalem sie i co dalej".

 

To moja wina że ludzie nie czytaja nic na ten temat,też dostaje maile żeby im napisać co i jak, może mam jeszcze klikać za nich? Inna sprawa że tacy co klikają przez jakiś czas to dla programu czysty zysk, ale Ty nawet tego nie wiesz:mad:

 

Wczorajszy stan konta to minus 13.5262, dzis jest minus 10.9853, czyli ci poleceni, opisani w tak piękny sposób

Wiekszosc z jego poleconych zapisze sie tylko do programu i kompletnie nic nie robi. A jeszcze inni pisza do mnie z pytaniem "zapisalem sie i co dalej".

zarobili 2.5409 i to przez dobę? Normalnie mistrzostwo świata:evil:

 

Konkursy na poleconych ktore do tej pory byly jak i te ktore teraz sa zrobil na zamowienie KONIAK. Ja sie na php nie znam i prosze mi tu nie wmawiac ze ja ustawiam konkurs lub cos podobnego!Konkurs zostal zrobiony przez niego i dziala dobrze

Ciekawe twierdzenie, jeśli promowałem firme (nie tylko ja) a liczba aktywnych stała w miejscu to logiczne jest że jak przestałem promować to liczba ta powinna spadać, a reklam jakoś nie widać w dużej ilości,która pozwoli na utrzymanie takiego stanu atywnych Coś tu nie gra.

 

 

Zawsze sie nasluchalem ze Can , Jn i jeszcze jedna osoba (narazie 3 osoba wg mnie jest ok) to cwaniaki jednak do tej pory tak nie uwazalem ale coraz bardziej zaczynam w to wierzyc ze jesli

nie idzie cos po waszej mysli to juz cos jest shitem...

Czyli jak ktos pracuje i cos ma to źle, co znaczy "cwaniaki", okradam kogoś? Myslenie typowe dla wyborcy pisuaru czy innej lepperiady:533:

Dodatkowo ograniczyłeś wypłaty, jesli ktos ma więcej to go w cymbał, niech nie ma, ma być dla wszystkich równo, Tobie wszystko innym ........, normalnie jak za komuny.:evil:

 

Piszesz coś o planie, mogę Ci napisać jaki miałes plan.

Plan polegał na tym że damy 7 groszy za usera i zrobi sie super program, reklamy będą kupowane w kosmicznych ilościach, kasa będzie płynąć szerokim strumieniem do Twojej kieszeni, a tu lipa, trzeba płacić, tego już w Twoim planie nie było:evil:

Szybko wymysliłeś plan B, polegał on na odjęciu bonusa za nieaktywnych, do tego działało to wstecz, następny pomysł to ograniczenie ilości wypłat, co z tego że ktoś zarobi 30 żeta jak i tak dostanie tylko dwie wypłaty, oszczędność to oszczędność-lol- Kiedyś może będziesz pracował,

jak zarobisz 2k PLN pracodawca wypłaci Ci 500 zeta to zrozumiesz o co chodzi:evil:

 

Wystarczyło pomyśleć, bonusy za refów dawać po miesiącu lub po zarobieniu pewnej sumy przez poleconego.

O iframe do sign profit i innych stron też pisać?

Link to comment
Share on other sites

To moja wina że ludzie nie czytaja nic na ten temat,też dostaje maile żeby im napisać co i jak, może mam jeszcze klikać za nich? Inna sprawa że tacy co klikają przez jakiś czas to dla programu czysty zysk, ale Ty nawet tego nie wiesz:mad:

 

Wczorajszy stan konta to minus 13.5262, dzis jest minus 10.9853, czyli ci poleceni, opisani w tak piękny sposób zarobili 2.5409 i to przez dobę? Normalnie mistrzostwo świata:evil:

 

 

Ciekawe twierdzenie, jeśli promowałem firme (nie tylko ja) a liczba aktywnych stała w miejscu to logiczne jest że jak przestałem promować to liczba ta

powinna spadać, a reklam jakoś nie widać w dużej ilości,która pozwoli na utrzymanie takiego stanu atywnych Coś tu nie gra.

 

Co do poleconych to logiczne ze nie pisze o wszystkich. To dobrze ze tyle ci zarabiaja. Chyba sprawa prosta jest ze dla mnie jako admina liczy sie skutecznosc reklamy a co za tym dziej jak najwieksza liczba aktywnych.

A to co pisalemw czesniej tyczyo sie nieaktywnych.

 

A co do konkursu jak juz pisalem ja tego skryptu nie pisalem ale zawsze zliczal i zlicza dobrze

 

Czyli jak ktos pracuje i cos ma to źle, co znaczy "cwaniaki", okradam kogoś? Myslenie typowe dla wyborcy pisuaru czy innej lepperiady:533:

Dodatkowo ograniczyłeś wypłaty, jesli ktos ma więcej to go w cymbał, niech nie ma, ma być dla wszystkich równo, Tobie wszystko innym ........, normalnie jak za komuny.:evil:

 

Piszesz coś o planie, mogę Ci napisać jaki miałes plan.

Plan polegał na tym że damy 7 groszy za usera i zrobi sie super program, reklamy będą kupowane w kosmicznych ilościach, kasa będzie płynąć szerokim strumieniem do Twojej kieszeni, a tu lipa, trzeba płacić, tego już w Twoim planie nie było:evil:

Szybko wymysliłeś plan B, polegał on na odjęciu bonusa za nieaktywnych, do tego działało to wstecz, następny pomysł to ograniczenie ilości wypłat, co z tego że ktoś zarobi 30 żeta jak i tak dostanie tylko dwie wypłaty, oszczędność to oszczędność-lol- Kiedyś może będziesz pracował,

jak zarobisz 2k PLN pracodawca wypłaci Ci 500 zeta to zrozumiesz o co chodzi:evil:

 

Wystarczyło pomyśleć, bonusy za refów dawać po miesiącu lub po zarobieniu pewnej sumy przez poleconego.

O iframe do sign profit i innych stron też pisać?

 

Chlopie piszesz do mnie jakbym mia 15 lat i to byla dla mnie zabawa. Firme prowadze juz ponad 500 dni czyli jakies 1.5 roku wiec mi nie mow tu o warunkach zeby nalapac ludzi i poleconych. Ty jestes w firmie od kiedy? Moze od 100 dni? Caly czas jest tak samo i bedzie mimo ze tobie sie to nie podoba.

 

Co do ograniczenia to wypowiadalem sie juz na ten temat na szuwim. Robicie o to wielkie halo np EC tez ma 2 wyplaty w miesiacu. W sumie to mi nie robi roznicy moge ten zapis usunac ale musze to przemyslec bo w sumie moze i tutaj masz racje. (tu sie moge przyznac do bledu w tym zapisie bo tak naprawde mi to roznicy nie robi).

 

Co do bonnusu za refow czemu nie podales takiej propozycji na innym forum jak by taki temat? A teraz masz pretensje.

1 firma polska ktora wyszla z takim bonusem byla mreklama. Wczesniej wszystkie firmy normlanie doawaly kase za zapis tak jak ja. Fakt nie wpadlem na taki pomysl jak jakub Wm mrekmy bo to na obecna chwile by bylo chyba najlepsze rozwiazanie. Jednak tyle czasu bylo dobrze to czemu nie moze tak dalej byc?

 

Co do Ciebie nie mowie ze kogos okradles czy tym podobne rzeczy. Mowie tylko ze od okolo 3-4 osob kiedys na gg mowilo mi rozne rzeczy o Tobie i tyle.

nie bede o tym pisal bo to nic nie wnosi do tematu. Ja cie nie oskarzam ze jestes oszustem czy zlodziejem bo nie jestes. Jednak ja tez nie jestem a ty tak piszesz o mnie co mi sie wogole nie podoba. Wszystkie zarzuty co do CB ktore wypisales wyzej sa nieprawdziwe.

 

A co do wyciagania brudow tak mialem przez tydzien ramke do sign-profit. Zostalem za to jzu na innym forum ukarany banem.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Tu się zgadzam z tym co mówi Can.

 

Trzeba było dać bonus za refa po miesiącu lub po uzbieraniu jakiejś sumy tak jak np w mreklamie czy boldbytes.

 

Max to 2 wyplaty też tego nie rozumię? Ktoś zarobia 30pln miesiąc i musi 10zl zostawiać? Dziwne...

Dużo nie rozumiesz.

logiczek powiedzmy że jesteś adminiem i usersi Twojego ptra zarabiają full kasy ale żeby ptr był stabilny to musisz kombinować.

Więc max tak kombinuje że nieaktywnych poleconych usuwa i odejmuje bonus bo dla mnie to ten bonus to wogule nie powinien być przyznawany a co do 2x 10zł w miecha to wiadomo że jak max ma wypłacić 500zł na mc to mu cięzko.

Link to comment
Share on other sites

Chlopie piszesz do mnie jakbym mia 15 lat i to byla dla mnie zabawa. Firme prowadze juz ponad 500 dni czyli jakies 1.5 roku wiec mi nie mow tu o warunkach zeby nalapac ludzi i poleconych. Ty jestes w firmie od kiedy? Moze od 100 dni? Caly czas jest tak samo i bedzie mimo ze tobie sie to nie podoba.

Widać nie jest tak samo, skoro jednego miesiąca wypłaciłeś mi 7 wypłat, a następnego miesiąca po przeliczeniu że ta cała zabawa nie bardzo Ci sie opłaca, zmieniłeś warunki, czyli zmiana zasad w trakcie gry. Twoje postępowanie świadczy o tym że masz te 15 lat.:evil:

 

Piszesz że firmę prowadzisz od 500 dni, bardzo ładnie z Twojej strony. Jest tylko jedno ale, nie było w cb promotorów, refki wpadały jakoś i wypadały, nie trzeba było robić wypłat, a tu nagle zapisało się takich paru, co to są "cwaniakami" i masz problem. Świadczy to o tym że kompletnie nie przemyślałeś strategii prowadzenia firmy, stwierdziłeś że jakoś to będzie i było, do czasu.

 

Eros juz drugi raz w ciągu ostatnich dni przegapiłeś pewną szansę, co Ty wiesz na temat prowadzenia firmy? Twoje żenujące wyczyny z prowadzeniem firmy przeszły już do historii krajowego get paid, wypowioadaj się w bardziej odpowiednich tematach dla Ciebie (liczymy do miliona i podobne)-lol-

 

.............a co do 2x 10zł w miecha to wiadomo że jak max ma wypłacić 500zł na mc to mu cięzko.

Kogo to obchodzi? Trzy miesiące temu były inne zasady, nie było ograniczeń co do ilości wypłat, mnie też łatwo nie jest (kogo to obchodzi?), powinien to przewidzieć.

 

Nie chce mi sie więcej pisać na ten temat, poczekam aż będę miał zero refów, konto do kosza i tyle z tą "firmą".

Link to comment
Share on other sites

Widać nie jest tak samo, skoro jednego miesiąca wypłaciłeś mi 7 wypłat, a następnego miesiąca po przeliczeniu że ta cała zabawa nie bardzo Ci sie opłaca, zmieniłeś warunki, czyli zmiana zasad w trakcie gry. Twoje postępowanie świadczy o tym że masz te 15 lat.:evil:

 

Piszesz że firmę prowadzisz od 500 dni, bardzo ładnie z Twojej strony. Jest tylko jedno ale, nie było w cb promotorów, refki wpadały jakoś i wypadały, nie trzeba było robić wypłat, a tu nagle zapisało się takich paru, co to są "cwaniakami" i masz problem. Świadczy to o tym że kompletnie nie przemyślałeś strategii prowadzenia firmy, stwierdziłeś że jakoś to będzie i było, do czasu.

 

Eros juz drugi raz w ciągu ostatnich dni przegapiłeś pewną szansę, co Ty wiesz na temat prowadzenia firmy? Twoje żenujące wyczyny z prowadzeniem firmy przeszły już do historii krajowego get paid, wypowioadaj się w bardziej odpowiednich tematach dla Ciebie (liczymy do miliona i podobne)-lol-

 

 

Kogo to obchodzi? Trzy miesiące temu były inne zasady, nie było ograniczeń co do ilości wypłat, mnie też łatwo nie jest (kogo to obchodzi?), powinien to przewidzieć.

 

Nie chce mi sie więcej pisać na ten temat, poczekam aż będę miał zero refów, konto do kosza i tyle z tą "firmą".

 

Ech Can( móc umieć potrafić)

Jesli umiesz i potrafisz prowadzić firme to założ sobie sam pl ptra niech się sypnie 3000 osób i niech ktoś ma z 1000 referali x7gr za każdego refera i koleś bierze wypłate to co wtedy ?

A pozatym siedze w Gp sporadcznie bo mam lepsze sposoby na zarabianie i wszystko idzie legalnie i zarobek mnie nawet zadowala i starczą mi 3h dziennie :)

A tak pozatym Can co Ty wiesz o proawdzeniu ptra ?

Jesteś tak samo pazerny jak drugi promotor JN z którym max też się musi użerać tak jak i ja musiałem.

Jak stracicie grosik to byście adminia zabili za ten grosz.

Link to comment
Share on other sites

A u was murzynów biją

Eros na co mi firma, co nudzi mi się? Mam ciekawsze zajęcia jak prowadzenie firmy, wiec nie odwracaj kota ogonem.

 

Jesteś tak samo pazerny jak drugi promotor JN z którym max też się musi użerać tak jak i ja musiałem.

Jak stracicie grosik to byście adminia zabili za ten grosz.

Nie chodzi o pazerność, tylko o fakt, jeszcze nigdy za zbieranie refów nie miałem ujemnego stanu konta. Czy pisałem gdzieś że chce zwrot kasy? Nie po to zbieram refów (inni pewnie też) żeby mieć ujemny stan konta.

 

A pozatym siedze w Gp sporadcznie bo mam lepsze sposoby na zarabianie i wszystko idzie legalnie i zarobek mnie nawet zadowala i starczą mi 3h dziennie

Piszesz o namawianiu do

oszukiwania angoloi
, pisałem Ci już że Ty nawet oszukać nie potrafisz.

 

Zmień sobie max188 "papuge", bo ta jest dość kiepska.

Link to comment
Share on other sites

A u was murzynów biją

Eros na co mi firma, co nudzi mi się? Mam ciekawsze zajęcia jak prowadzenie firmy, wiec nie odwracaj kota ogonem.

 

 

Nie chodzi o pazerność, tylko o fakt, jeszcze nigdy za zbieranie refów nie miałem ujemnego stanu konta. Czy pisałem gdzieś że chce zwrot kasy? Nie po to zbieram refów (inni pewnie też) żeby mieć ujemny stan konta.

 

 

Piszesz o namawianiu do , pisałem Ci już że Ty nawet oszukać nie potrafisz.

 

Zmień sobie max188 "papuge", bo ta jest dość kiepska.

No dobra ale chyba wolisz dostawiać to 20zł miesięcznie niż nie mieć nic ?

Bo jak by było tak dalej to pewnie max by zrezygnował z gp i cb w ciągu 3 miesięcy albo cb został by scamem.

Link to comment
Share on other sites

według mnie CB to jedna z najstabilniejszych polskich firm nawet bez refków można dojść do wypłaty

 

miałem w kilku firemkach pod sobą promotora ze stroną promocyjną typu"zarób 2500$ w tydzień" i z takiej głupiej reklamy wpadało 100-120 refków wciągu miesiąca lecz przy pierwszym czyszczeniu nieaktywnych zostawało 2-3 osoby zresztą po miesiącu klikania zarobek z poleconych 3 grosze

Can przecież nie zmusisz ludzi żeby obowiązkowo klikali w reklamy

zbyt dużo niezorientowanych ludzi przychodzi i praktycznie jednego dnia odchodzi z gp

ile już było tematów na forach typu "jestem od wczoraj w firmie takiej a takiej zarobiłem 0,5 grosza kiedy dostane wypłate"

Max188 może zrobić premie za refka po miesiącu aktywności lub po uzbieraniu jakiejś kwoty

Link to comment
Share on other sites

Dużo nie rozumiesz.
No eros grunt, że Ty rozumiesz :P

 

logiczek powiedzmy że jesteś adminiem i usersi Twojego ptra zarabiają full kasy ale żeby ptr był stabilny to musisz kombinować.

Więc max tak kombinuje że nieaktywnych poleconych usuwa i odejmuje bonus bo dla mnie to ten bonus to wogule nie powinien być przyznawany

Wg. mnie też i tak zagłosowałem w ankiecie którą wystawił max188:) Ale w tej sytuacji chodzi o ujemne sumy i o działanie wstecz. Ja nie miał bym nic przeciwko, gdyby bonus był odejmowany od teraz a nie za osoby, które zapisały się wcześniej, lub jak wcześniej pisał CAN wprowadzić bonus po uzbieraniu jakiejś sumy przez poleconego lub dodaniu go po określonym czasie lub zmniejszenie bonusu do nie wiem 5gr...

 

Ja nie chcę najeżdżać na maxa bo jest wporzo (choć go nie znam), ale zarabiasz 30zł miesięcznie możesz wypłacić 20zł i w każdym miesiącu musisz zostawiać na koncie 10zł? to dla mnie jest dziwne heh, tę kasę możesz tylko wydać na reklamy. Pomijam fakt, że nikt nie zarabia 20pln na miesiąc w CB (chyba).

 

według mnie CB to jedna z najstabilniejszych polskich firm nawet bez refków można dojść do wypłaty
Nie wiem czy najstabilniejsza, ale wiem, że dla przeciętnego klikacza mającego średnią liczbę refków to jedna z lepszych firm polskich, nie mająca problemów z wypłatami, mająca dużą liczbę emaili - idzie w niej zarobić:)

 

Z drugiej strony nasuwa się pytanię gdyby max188 nie zmienił warunków dotyczących bonusu za refa itd co mogło by się stać z nią? Przekształcić by się mogła w tylko do reklam, stała by się scamem została by sprzedana na allegro, znikła by... Tak się działo z wieloma "firmami" a CB trzyma się dobrze jak do tej pory...

 

Fakt faktem, że max188 zmienił warunki i niektóre wydają się dziwne, pewnie chciał ją uchronić, aby nie stało się z CB jak pisałem wyżej, tylko może można było to zrobić w inny sposób?

 

Trochę napięta atmosfera się zrobiła, ale max188 jest WM i tak zdecydował choć nie wszyscy się z wszystkimi zmianami zgadzają...

Link to comment
Share on other sites

logiczek napisał

 

Trochę napięta atmosfera się zrobiła, ale max188 jest WM i tak zdecydował choć nie wszyscy się z wszystkimi zmianami zgadzają...

 

czy ktoś zmusza kogoś do bycia w danej firmie?

jeżeli mi warunki nie odpowiadają to kasuje oddaje sprzedaje konto

 

CAN napisał

 

Nie chce mi sie więcej pisać na ten temat, poczekam aż będę miał zero refów, konto do kosza i tyle z tą "firmą".

 

nie musisz czekać możesz oddać,skasować sprzedać

Link to comment
Share on other sites

Kasowanie konta jest o tyle złym rozwiązaniem, ponieważ konto to może potem pokazać sie dziwnym trafem na allegro, a 600 z kawalkiem refów parę złotych jest warte. (ale nie w tej firmie-lol- )

 

Sprzedawanie konta to świetny pomysł, wręcz super, najpierw wieszam psy na firmie, a następnie na allegro wychwalam ją pod niebiosa, Twoja moralność jest powalająca, może napiszesz jakiś tekst promocyjny?

Link to comment
Share on other sites

up:Super konto, 600 refów..

"Super konto w firmie CB, ponad 600 refów, konto ma jedną wadę po pewnym czasie zabierze Ci kase i refów skasuje ;]"

 

na sprzedasz jest potrzebna zgoda, więc odpada :]

teraz zgadzam się z CAN'em, mi ta firma już podpadła ... i nie wiem czy w niej będę teraz jeżeli "admin" ma takie nagłe "potrzeby" zmiany firmy, tłumacząc się że dba o "stabilność firmy" to ... pewnego dnia może (nie musi) sobie dopisac punkt regulaminu, który przekreśli połowę wypłat ...

 

a co do tego "liczenia" ile kto prowadzi firmę, według mnie admin może siedzieć w GP 1 000 000 dni, albo 10, nie ważne ile, ważne jest jego doświadczenie i uczciwość wobec reklamodawców oraz uczestników ...

Link to comment
Share on other sites

moje zdanie na ten temat jest takie

 

max sie bardzo wkopal z tym bonusem, powinnien z niego zrezygnowac przyanjmniej na czas refcontestu

teraz ponosi tego konsekwencje

 

wiem jak wygladala sytuacja z kasowaniem bonusu razem z refkami w cb

max nie kasowal nieaktywnych bo by bonus polecial tez

 

postanowil podjac odpowiedie kroki bo go troche przycisnelem

bo tez wykladam kase na to miesa cana ze tak sie wyraze ;)

 

podjol takie a nie inne kroki jego sprawa

chociaz uwazam ze blad

 

bo wg mnie powinnien zrobic tak

 

zachowac baze z dnia przed kasowaniem i zrobic refundy

tym osoba ktore stracily przez to kase

 

 

PS

can nie zapominaj ze jn ma jakies zobowiazanie wobec mnie

a z tego co mi wiadomo ty tez dostajesz ta kase

wiec radze przemyslec sprawe przed podjeciem jakichs glupich krokow

 

najlepiej bedzie jak sie dogadacie sie na gg

na spokojnie bez obrazaia sie

Link to comment
Share on other sites

Może i nie jest najstabilniejszą firmą bo jak dla mnie to Ir jest najstabilniejsze.

A co do 30zł - 10zł przecież 10zł możesz wydać na reklamy czy poczekać na next miesiąc.

fannet ja Ci firma podadła to nie klikaj tam i proste :)

Jak ktoś chce się konta pozbyć to chętnie wezme albo kupie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use