Jump to content

Pam-SCAM !!!!


bubiszon
 Share

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

możecie juz zapomniaec o Pam-seek i wypłatach z tej szukarki. ja osobiście jestem prawie pewny ze wypłat calości trzymanej kasy na koncie nikt z niej nie dostanie. choc jesli bunny by przezyl katharsis i sie nawrocil wyplacajac kase swoim dlużnikom bylo by bardzo milo :wink:
Link to comment
Share on other sites

hmmm po dlugim czasie poszly jednak te wyplatki 7% wiec powoli zaczynam znieniac zdanie i miec nadzieje :wink: choc niestety sam nie dostalem jeszcze nic choc regulaminu na 100% nie zlamalem... licze jednak na uczciwosc bunnego i jego dobą wolę :wink:

 

 

co ty pierdzielisz shogun jaka dobra wola, jaka uczciwość ????

 

przeciez tą kasę uczciwie zarobiłeś

 

widzisz ty regulaminu nie możesz łamać, a ten palant bunny zlamal go w każdym momencie placenia jakiegoś % od zarobionej kasy.

Przecież w termsach pisze ze placi w 45 dni i nic tyam nie ma ze placi jakiś procent

 

To najzwyklejszy OSZUST I ZLODZIEJ

 

Nie proscie sie o to co wam sie uczciwie nalezy !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

tak czy siak nic nikt nie moze zrobic wiec nic innego nie pozostaje jak nadzieja, chyba ze masz jakis inny lepszy pomysl? bo ja nie widze...

wiem ze powinien zaplacic i ze to nie w porzadku co robi ale co poradzic? to co ze nazwiesz go oszustem i zlodziejem? zmienilo sie cos przez to? nic... bo nic nie mozesz teraz zrobic... wiec jestesmy skazani niestety tylko na jego dobrą wole... a takie gadanie nic nie pomoze...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use