Jump to content

Upgrade w 4daily


Recommended Posts

A mam jeszcze pytanie ... czy jeżeli upgrade'uje sobie konto na 12$ to czy wtedy min. do wypłaty zmieni się na 24$,

tak jak jest na poczatku 4$ to min. jest 8$

czy w 4daily jest taka zalezność? czy zawsze min. do wypłaty wynosi 8$

Link to comment
Share on other sites

no i oczywiście bonusy do tego dochodzą więc można szybciej osiągnąć minimum, napisął na tym forum, że w 23 albo cos takiego osiągnął minimum... tylko mam nadzieje, że to minimum sie nie zwieksza tak sa kazdym upgradem... :/ bo gorzej np. jezeli zrobie upgrade na te nawet 12$ i pozniej jakos tak wypadnie ze nie bede mogl surfowac no i kupa, bede musial doplacac zeby otrzymac wyplate... :/ a bonusy sa zawsze takie same, prawda? bo tak po 4c to zawiele mi nie zrobia nawet gdyby mi zabraklo :P
Link to comment
Share on other sites

no i oczywiście bonusy do tego dochodzą więc można szybciej osiągnąć minimum, napisął na tym forum, że w 23 albo cos takiego osiągnął minimum... tylko mam nadzieje, że to minimum sie nie zwieksza tak sa kazdym upgradem... :/ bo gorzej np. jezeli zrobie upgrade na te nawet 12$ i pozniej jakos tak wypadnie ze nie bede mogl surfowac no i kupa, bede musial doplacac zeby otrzymac wyplate... :/ a bonusy sa zawsze takie same, prawda? bo tak po 4c to zawiele mi nie zrobia nawet gdyby mi zabraklo :P

 

Minimum się zwiększa wtedy, gdy połowa sum Twoich upgradów będzie większa niż 8$. Czyli do 16$ minimum nadal będzie. Gdy konto będzie zapgrejdowane do 20$, to już minimum staje się połową tej sumy, czyli 10$.

 

bo gorzej np. jezeli zrobie upgrade na te nawet 12$ i pozniej jakos tak wypadnie ze nie bede mogl surfowac no i kupa, bede musial doplacac zeby otrzymac wyplate... :/ a bonusy sa zawsze takie same, prawda? bo tak po 4c to zawiele mi nie zrobia nawet gdyby mi zabraklo :P

 

Jak pisałem wyżej- upgrade do 12$(czy nawet o 12) nie zwiększy minimum jeszcze.

A reszty tego zdania nie rozumiem. Dlaczego ma być tak, że nie możesz surfować, i co miałbyś dopłacać, żeby dostać wypłatę?

:shock:

a bonusy wynoszą albo 4 centy albo 4 kredyty. Ja mam jakoś pecha cały czas do kredytów samych prawie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie chodzilo o to, ze gdyby np. przez kilka dni nie surfowal i nie zebralby minimum przed koncem swojego upgread'u, to musialby wykladac kase ponownie na nowy upgreade, zeby wyciagnac swoja zamrozona kase z 4daily. Np ma minimum do wyplaty 16 $ i w ostatnim dniu waznosci upgread'u mial np. 15.96 $. I zeby wybrac ta kase musi znow placic haracz dla 4daily...
Link to comment
Share on other sites

MInimum to 50% tego co masz w upgrade to sobie policzcie

A ty Arcis jak nie wiesz to nie pisz - bo wiesz jak to wyglada ? -> +1 nabity post na koncie

Tak sie składa że koles wie co pisze bo pisze dobrze.

upg ważny jest 50 dni.

jak chcesz miec 32c dziennie musisz dopłacić 4$.

Jak chcesz chyba 1.2c to musisz miec 10 upgr czyli dopaić koło 36$

Link to comment
Share on other sites

Cytuje moj wywod z innego forum dla jasnosci:

 

Otoz jesli na koniec maja ma sie np uzbierane 101.20$ majac poziom np 70$ (minimum 35$) to jezeli chce sie dostac wypolate 15/16 czerwca nalezy przestrzegac tego:

-w dniu wyplaty minimum nie moze byc wyzsze od kwoty 101.20 (zaokraglajac wg 4daily nie moze to byc wiecej niz 100$)

-tak wiec 1 maja mozna bylo sie zupowac ale trzeba pilnowac minimum (w tym uciekajacych upgradow bo one obnizaja minimum gdy koncza waznosc o polnocy)

A TERAZ KLAROWNIEJ:

 

MINIMUM W DNIU WYPLATY NIE MOZE BYC WYZSZE OD KWOTY UZBIERANEJ W POPRZEDNIM MIESIACU!!!!!!!!

 

W DNIU WYPLATY TRZEBA MIEC UZBIERANE PRZYNAJMNIEJ TYLE ILE BYLO NA KONIEC POPRZEDZNIEGO MIESIACA!

 

WYPLACAJA TYLE ILE SIE UZBIERALO NA KONIEC MIESIACA!

Obesnie mam poziom 208$:) A tu moje wyplatki poprzednie

http://hyipinwestor.w.szu.pl/DOWODY/4daily4.GIF

Link to comment
Share on other sites

MINIMUM W DNIU WYPLATY NIE MOZE BYC WYZSZE OD KWOTY UZBIERANEJ W POPRZEDNIM MIESIACU!!!!!!!!

 

W DNIU WYPLATY TRZEBA MIEC UZBIERANE PRZYNAJMNIEJ TYLE ILE BYLO NA KONIEC POPRZEDZNIEGO MIESIACA!

nie zabardzo to rozumiem...

 

czy przez te 15 dni wogole nie moge nic surfowac? od 1-15 czerwca?

 

Czy jeżeli na koniec miesiąca MAJA mam 101$ to czy mam mieć taką samą kwotę 15-16 czerwca? Nie mogę sobie surfować dodatkowo? kurde cos tu pokręcone jest... dlaczego niby nie mogę sobie surfować...?

Link to comment
Share on other sites

Możesz surfować (ba, trzeba :)). Nie chodzi o to że masz mieć identyczną kwotę 15-ego- tylko żebyś miał taką samą LUB WIĘKSZĄ. Z tym, że wypłaty dostajesz tyle ile miałeś na końcu miesiąca. Grunt, żeby nie było mniej.

I minimum nie może być wyższe 15-ego niż ostatniego dnia miesiąca. Czyli jeżeli zrobisz od 1 do 15-ego upgrada w taki sposób, że 15-ego minimum będzie większe, to klops.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
a jesli tego 15 bede miala mniejsza kwote na koncie niz na konniec miesiaca to dostane kase??

 

Nie wiem czy to jest możliwe, ale jeżeli nawet tak będzie to gdy bedziesz miala na koncie przynajmniej 8$(i tyle lub wiecej bedziesz miala na koniec miesiaca) to powinni Ci wyplacic, ale watpie by ci wyplacili gdy bedziesz miala mniej niz 8$

------------------------

Teraz ja mam jeszcze pytanie do tych co robili już upgrade w 4Daily...

 

Gdy upgraduje sobie konto powiedzmy 23th jakiegos tam miesiaca kwotą 4$, pozniej 17 następnego miesiąca upgraduje sobie kwotą 12$, to czy od razu doliczy mi te 12$ do tych 4$? Czy upgrady sie ŁĄCZĄ? Czy może musze czekac az mi sie upgrade 4$ skonczy wtedy dopiero bedzie 12$ ważny? czy bede miał przez jakiś czas 16$ aż do skonczenia 4$ a pozniej juz 12$ bede mial az do konca waznosci 12$upgradu?? jak to jest???

Link to comment
Share on other sites

Czy upgrady sie ŁĄCZĄ? Czy może musze czekac az mi sie upgrade 4$ skonczy wtedy dopiero bedzie 12$ ważny? czy bede miał przez jakiś czas 16$ aż do skonczenia 4$ a pozniej juz 12$ bede mial az do konca waznosci 12$upgradu?? jak to jest???

 

Upgrade'y się łączą - przez jakiś czas będziesz miał 16$.

Link to comment
Share on other sites

Tak... problem ktory byl spowodowany ciaglymi padami i aby surf byl wyplacalny 4D zmiejszylo % za maj do 3. Co zreszta jest wyraznie napisane:

A drop to 3% per day for May has meant many people not being paid today.

 

Co za tym idzie, 4 lipca napisal:

All rest assured that the Problem status will be changed back to Paying once we receive our payout on the 15th July.
Czyli problem jest wynikiem obnizenia % za maj i przez to czesc osob kasy nie dostala. Martwic sie mozna jak 16 wyplaty nie bedzie :wink:.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use