Jump to content

Gdzie puszczać reklame? - aktualne informacje!


Recommended Posts

jeśli chodzi o szukarke to za reklame do 250 userów (1$) w Emailswithlove.com miałem prawie dwa dolce na koncie w omedze. Można też kupować wielokrotności (do 500, 750 i 1000 userów za 2,3,4$)

Jeśli ją tak zachwalasz, to podaj mi swój ID w tej firmie, bo chce sie zapisać i zobaczyć ile te reklamy kosztują w Redemption :wink:

Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o szukarke to za reklame do 250 userów (1$) w Emailswithlove.com miałem prawie dwa dolce na koncie w omedze. Można też kupować wielokrotności (do 500, 750 i 1000 userów za 2,3,4$)

Jeśli ją tak zachwalasz, to podaj mi swój ID w tej firmie, bo chce sie zapisać i zobaczyć ile te reklamy kosztują w Redemption :wink:

 

można kupować reklamę z własnych zarobków - cena ta sama

Link to comment
Share on other sites

Okey, ale ja czekam aż ktoś mi da swój ID, bo to tak troche głupio być pod nikim :P

 

Mój nick w tej firmie to: dziober

 

Jak co to napisz PW to podeśle ci reflinka

 

z jaka srednia?

 

Średnia 2.5centa (na standardowym portalu [bez żadnych podmian słowek])

 

z 250 "oglądaczy" reklamy 75 wyszukało (30%)

Link to comment
Share on other sites

30%

całkiem nieźle jak na firme reklamową :)

/edit

Patrzcie patrzcie, napisałem, że głupio sie zapisać do firmy pod nikogo i żeby ktoś mi podał swój ID, i jusz dostałem 3 PW :grin: , 2 z linkiem do tej firmy(w jednym były linki do 3 firm :lol: ),i dwa z linkiem do innej firmy. Ludzie, ze mnie taki nowicjusz nie jest, na forum FVC miałem jusz 175 postów :wink: . A wy myślicie że jusz macie kozła ofiarnego i że sie zapisze pod was za darmo, teraz nic nie ma za darmo :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Zimk, chyba troche przesadziłeś . Sam prosiłeś o linki, a teraz piszesz bzdury, że nic za darmo. Mam kilka świetnych firm i do reklam i szukarek, na których wychodzę dobrze , ale podawanie teraz tobie linków, to chyba byłaby przesada. Może tobie chodzi o zapłate za zapisy? Brrrrr !!! Bardzo to niskie.
Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
Ja puszcziłem w earling2all i miałem zysk 4$ :twisted:

 

ale ST

 

Puszczałeś za czasów kiedy ST miał wysokie bidy czy teraz niedawno??

Link to comment
Share on other sites

Potwierdziłbym earnings, tylko nie za gotówkę. Maile ida w sharedzie i np. 4-centówka da ok.50 wyszukań, a 5-centówka 90. Z prostej przyczyny. Ostatnio w sharedzie 4-centowym było 58 linków, w 5-centowym ok.14, góra 20. Jest różnica . 6-centówka da minimalnie więcej. No chyba, że ktoś chce puścić za gotóke mając duuże bidy. Poza tym z wlasnych zarobków na reklame zarabia się szybko i to do prawie 18 000 membersów.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use