Jump to content

ENJOYSEARCHING - chyba obecnie rewelacja


Recommended Posts

Nie wiem dlaczego we wszystkich tematach dominuja wyszukiwarki typu omega, sas, sd, st , itp. Jestem we wszystkich lecz ostatnio bezapelacyjna jest enjoysearching. W ich podstawowym portalu wyszukania wynosza 5-6 centów. Nawet wg nowych ich termsów wyszukania nie mogą spaść poniżej 3 centów. Przez ostatnie dwa tygodnie puszczałem ich reklamy i faktycznie jest tak jak podali, a nawet lepiej. Sa wyszukania ze średnią 6 centów, a nie spadaja poniżej 5 centów. ------------------------------------------------
Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
Eros jak nie znasz się to poco piszesz te posty. W każdym temacie masz po 3 posty chociaż niekiedy nie piszesz na temat. Nieładnie tak nabijać posty:|
Link to comment
Share on other sites

To skoro nie znasz osob ktore dostaly wieksze wyplaty , np powyzej 200 $ to czemu piszesz ze sa wyplacalni ?

No wiesz moze już ktoś dostał ale oni wypłacaja bo jak widze to dużo już kasy dali i mała szansa aby niedali 200$ o ile ktoś uzbiera.Widziałme gdzieś na strocne dowód jak gostek dostał 80$ od st :twisted: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Napiszcie, czy dziala Wam enjoysearching.

Jak wpisuje adres, to "nie mozna wyswietlic strony".

 

Napiszcie tez, czy dostaliscie od nich na poczatku miesiaca wyplate. Ponoc admin mial wyplacac do 10 lipca wszystkie requesty z poprzedniego miesiaca.

Mojego nie wyplacil. Kliknalem wiec ponownie w 'request' okolo 15-ego.

 

Napiszcie jak to z Wami.

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use