Jump to content

Co dalej?


Recommended Posts

Wczoraj dostalem wyplatę z Omegi..która ostatnio ma jakieś problemy..i teraz zastanawiam sie czy zostać, czy też przenieść się gdzies indziej. Jeśli tak to: Jakie wyszukiwarki poleciacie? Które z nich płacą na 100%?

Z góry dziękuję za nfo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

omega to solidna wyszukiwarka i jezeli płaci to raczej nie zapowiada się na jej koniec 8)

 

co do innych wyszukiwarek to ten temat poruszany był chyba ze 100 razy :grin:

 

ja polecam:

$Search Trance

$Search Drifter

$wiewiórke

$no i Searchandshop

 

:twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

St moze byc uczciwa wyszukiwarka ale nie uczciwa firma .Sam Tomek pisal ze St nie jest zarejestrowana jako dzialalnosc gospodarcza .

 

stary weź nie rozpoczynaj takich głupich tematów.....

po pierwsze koleś się pytał co mu polecamy a nie co mu odradzasz !!!

a po drugie czy ty jesteś uczciwą firmą, zarejestrowaną jako działalnośc gospodarcza ??

Link to comment
Share on other sites

Jeśli już mamy być tak szczegółowi to dodam iż słowo "firma" odnosi się do nazwy danego podmiotu gospodarczego.

 

ps. myślę że to czy dana "wyszukiwarka" jest zarejestrowana czy też nie mało kogo tu obchodzi - najważniejsze żeby bidy były na przyzwoitym poziomie i żeby płacili (oczywiście im szybciej tym lepiej)

 

ps.2 proszę nie rozpoczynać kolejnej "dyskusji"

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
St moze byc uczciwa wyszukiwarka ale nie uczciwa firma .Sam Tomek pisal ze St nie jest zarejestrowana jako dzialalnosc gospodarcza .

 

Buny proszę zasnatów się zanim coś napiszesz :evil:

W twoich oczach widze tylko zazdrość i nienawiść. :cry:

Twoje posty robia się załosne. :evil:

A że twoja szukarka jest nie wypąłem to trudno. Musisz się z tym pogodzić :( :cry:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli już mamy być tak szczegółowi to dodam iż słowo "firma" odnosi się do nazwy danego podmiotu gospodarczego.

 

ps. myślę że to czy dana "wyszukiwarka" jest zarejestrowana czy też nie mało kogo tu obchodzi - najważniejsze żeby bidy były na przyzwoitym poziomie i żeby płacili (oczywiście im szybciej tym lepiej)

 

ps.2 proszę nie rozpoczynać kolejnej "dyskusji"

 

oto samo mi się rozchodzi 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen

A że twoja szukarka jest nie wypąłem to trudno.

 

Z tym się nie zgadzam...

 

 

Wiesz nie musisz się z kimś zgadzać. Każdy ma swoje zdanie!!!!

Link to comment
Share on other sites

i znowu niepotrzebna kłutnia proponuje zablokowac temat

 

tematu nie blokuję - to że niektórzy co chwila piszą jakieś bzdury w dodatku w ogóle nie związane z tematem to trzeba potępiać ale nie można przez to zamykać tych tematów

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
i znowu niepotrzebna kłutnia proponuje zablokowac temat

 

tematu nie blokuję - to że niektórzy co chwila piszą jakieś bzdury w dodatku w ogóle nie związane z tematem to trzeba potępiać ale nie można przez to zamykać tych tematów

 

Ci "jacyś" to kogo masz na myśli??

Link to comment
Share on other sites

Ci "jacyś" to kogo masz na myśli??

 

Napisałem "niektórzy" a nie "jacyś" - ale to nie jest tu najważniejsze - mam nadzieję, że Ci których mogło to dotyczyć zastanowią sie nad tym co piszą i np. w tym temacie poradzą sebaskowi coś konkretnego - a nie robić off-topic wskutek czego temat jest niewiele wart i się nie chce go nawet czytać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use