Jump to content

Blaze Runner - wszystko na ten temat...


hooba
 Share

Recommended Posts

nie mam zielonego pojecia o wyszukiwarkach... do tej pory zapisywalem sie i dzialalem tylko w firmach placacch za czytanie maili i klikanie w linki... teraz chcialbym zaczac cos z wyszukiwarkami, ale nie mam zielonego pojecia co i jak... czytam tylko ze trzeba swoj portal zrobic itd... czesto tez slysze o wyszukiwarce blaze runner - wiec chcialbym sie do niej zapisac. Prosze o opisanie mi tej wyszukiwarki - co mam robic aby zaczac od poczatku do konca z gory dzziekuje
Link to comment
Share on other sites

zapewne zostaniesz zaspamowany prywtnymi widomosciami ma temat szukarek, ja od siebie tlyko powiem ze blazeruner nie jest dobrym wyborem na poczatek chociazby ze wzgledu na minimum. Osobiscie wole findeveryday tez akceptuja traffic z poslki, sa bez minima i placa :)
Link to comment
Share on other sites

co do findeveryday:

minimum to 0

placa w ciagu 30 dni od zarzadania

akceptuja szuki z polski

 

Zeby zaczac nalezy sie zapisac i promowac szukarke, za kazdy szuk dostajemy ilestam centow ( chociaz w findeveryday roznie to bywa ).

 

Napisz co jeszcze chcesz wiedziec, albo czekaj na pw od jakiegos "specjalisty" ktory ma juz gotowy tekst razem z reflinkami :), ktory rozsylal do noobow ( bez obrazy :) )

Link to comment
Share on other sites

:grin: chcialbym jeszce wiedziec:

- czy musze robic sam jakis portal w tej firmie?

- ile i za jakie wyszukania dostaje kase, czy za kazde slowo czy jak? co osoba wyszukujaca musi zrobic zebym mial z tego kase:D? i ile w ciagu doby 1 osoba moze dokonac wyszukan?

- jakie sa ograniczenia?

Link to comment
Share on other sites

portalu nie musisz robic, sa 4 standartowe portale

 

moj maksymalny bid w findeveryday to 22 c, ale zdarza sie ze nic nie dostaniesz

 

zeby dostac kase, osoba wyszukujaca musi wyszukac jakies slowko i kliknac wynik wyszukiwania

 

ograniczenie to jeden klik z IP na dzien

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use