Jump to content

Pam-SCAM !!!!


bubiszon
 Share

Recommended Posts

Przed chwila dotalem maila od Pam-seeka :

 

According to our terms which are located at (tu byl link do termsow) I have right to change terms without notification .When you have joined pam-seek.com you agreed to these terms . Now we have added another point in

our terms section .Please read point 9 in our terms .

 

This decision is made to catch cheaters which are in our searchengine. I have right to change terms whenever I want and you have agreed with this rules when

you have joined pam-seek. Or maybe you didn't read rules before you have joined ?

 

I hope it will be a good lesson . Read terms before joining program .

 

Admin

 

 

 

A oto ten nowy puntk w regulaminie :

 

9.Going private

 

I decided that pam-seek is going private . If you still want to be our member you have

to deposit 50 $ to e-gold account 1693982 .Then send me batch to pamseek@o2.pl with your login and password.All members that won't deposit 50 $ will be deleted on 09.12.2004

 

 

 

 

Przecierz to jest do K***Y jakies nieporozumienie... Jak moza byc taka SZMATĄ ?? :evil:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też się bardzo wk.... Moja pierwsza szukarka już 7$ na koncie<wiem , że w porównaniu z innymi to mało , ale wiedżcie,że dla mnie to bardzo dużo>

mam tylko nadzieję , że wyplaci tym których nie będzie stać na taki depozyt. Jak nie to ...

Swoją drpgą bunny też ma coś na sumieniu

Link to comment
Share on other sites

ja zbierałem moje 8 $ które wydałem na promocje pam-seek od 24 września !!!!!!! ten j****y admin mógłby coś przynajmniej wypłacić chociaż te 5 $ które by mi uratowało sytuację . choć uzbierałem w pam-seek ponad 20 $ to wystarczyło by mi jak bym dostał chociaż te 5 $ za które bym wypromował inną szukarkę!!

a tego całego admina to powinno złapać kilku chłopaków i wtłuc mu do głowy informacje że jak sie do czegoś zobowiązuje to to trzeba wyonaćbo jak nie to ......... wiadomo co by mu zrobili mambersi pam-seek .

przynajmniej ja bym tak postąpił

ja bym lekko przetrzepał i dał mu 1 dzień na wypłate

jak by nie wypłacił to bym mu nie darował

moja strata nie jest może ogromnie duża ale dla początkującego takiego jak ja uzbieranie takiej kwoty to bardzo długi czas !!

Link to comment
Share on other sites

nie chodzi H****i o nasz traffic tylko on to poprostu oszust tak jak bunny !!!!!!

który jak współpracował z adminem to chyba wiedział co sie dzieje wiec powinien nas poinformowac na forum ze mamy se dac spokój a tak on ludzi ściągał i ludzie wkładali kupe kasy w pam-seek a on wiedział o tym z admin nie bedzie płacić !!

mógł uprzedzić - nie stracilibysmy az tak wiele !!

 

dzieki bynny :(

Link to comment
Share on other sites

i na dodatek wychodzi ( z tego co napisal admin ) ze jestescie sami sobie winni

Nie wiem czego co ja mu jestem winien , chyba odwrotnie on mi 7$ ,ja Pam-Seek promowałem tylko w jednej firmie i tylko do searchy , więc mój trafic był pierwsza klasa

 

chodzilo mi o ten text admina pamseek

 

you have joined pam-seek. Or maybe you didn't read rules before you have joined ?

 

I hope it will be a good lesson . Read terms before joining program .

 

Admin

 

 

Link to comment
Share on other sites

Fajnie. Dzisiaj rano udalo mi sie wreszcie tam zapisac i puscilem reklame.

Brak mi slow :evil:

ojej straszne...

inni puścili ich DUUUUŻO więcej

Chodzilo mi o to ze dlugo czekalem na zapis, a kiedy juz mi sie to udalo admin odwalil taki numer :wink:

Nie sugerowalem ze ta reklama kosztowala mnie majatek i inni nie sa na tym stratni

Link to comment
Share on other sites

Pam-seek zapowiadał się na rewelacyjna wyszukiwarkę , bidy dochodziły nawet do 0.7 , jednak widać że admin postanowił zarobić więcej. :?

 

Naszczeście puscilem tylko jedną małą reklame tej wyszukiwarki ( mam jakieś 5$ na koncie )

 

Natomiast o co chodzi z bunny-search ? i samym bunny ? Zawsze miał uczciwą opinie :wink:

Link to comment
Share on other sites

Natomiast o co chodzi z bunny-search ? i samym bunny ? Zawsze miał uczciwą opinie

zawsze oficjalnie mial dobrą opinie, choc robil rozne przekrety w bunny-search.com np. wywalal ludzi niezgodnie z tersami :/

btw. admin bunny-search.com=admin pam-seek.com

Link to comment
Share on other sites

Natomiast o co chodzi z bunny-search ? i samym bunny ? Zawsze miał uczciwą opinie

zawsze oficjalnie mial dobrą opinie, choc robil rozne przekrety w bunny-search.com np. wywalal ludzi niezgodnie z tersami :/

btw. admin bunny-search.com=admin pam-seek.com

 

Dzięki sh777 , zamierzałem w tym miesiącu sporo zainwestować w bunny zwłasza że wypłaty otrzymywałem zawsze szybko . Widze że tym razem sporo bym stracił. Mam nadzieje że osoba bunny więcej się na tym forum nie pojawi i dostanie oczywistego bana(choć wiadomo że oszust zawsze będzie oszukiwał więc napewno założy nowe konto). A ja w takim wypadku zaczne inwestować w xbossa oraz uczciwą wiewióreczke. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use