Jump to content

Blaze runner <- Pytanie


GetoX
 Share

Recommended Posts

po kliknięciu w jedno z wyszukanych słów w BR wyskakuje mi taki oto błąd

Warning: fopen(/usr/local/zeus/webadmin-4.2r2/conf/global/dynamic): failed to open stream: Permission denied in /home2/blazecom/public_html/ppc/other.php on line 79

 

Warning: fputs(): supplied argument is not a valid stream resource in /home2/blazecom/public_html/ppc/other.php on line 80

 

Warning: fputs(): supplied argument is not a valid stream resource in /home2/blazecom/public_html/ppc/other.php on line 81

 

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home2/blazecom/public_html/ppc/other.php on line 82

You are banned

 

za każdym razem nie wiem czemu :/

czy to mój błąd czy servera (na to wyglada że coś z mySQL)???

i czy wam tez to wyskakuje???

Link to comment
Share on other sites

Jest to zwykłe przeciążenie serwera mysql - wystarczy odczekać 15 minut.

o nic sie niebójcie czasem sie baza blaze psuje ale za klika godzin juz działa.

 

dziwne pytanie zadałem pare dnitemu a błędzik nadal wyskakuje :/ nic nie dało czekanie bo czekam jush parenaście dni

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ej a opłaca sie jeszcze puszczać reklamy? :D

mam u nich prawie 13$ i nie wiem co dalej zrobić...

 

Jestem w identycznej sytuacji i narazie czekam i zobaczę jak sie sprawy ułoża czy znajomi dostana wypłatki czy nie.

Link to comment
Share on other sites

chyba troszke poreklamuje (1-2 reklamki) i zażadam :) może za 3 miechy bedzie kaska :d

 

Ale przez te 3 miechy musisz być aktywny, inaczej nie dostaniesz, ale nawetr jak bys był aktywny to moga ci nie wypłacic i na tym własnie polega ten bul z ta wyszukiwarką :( Ostatnio komus wypłacili 25 % z ponad 100 $, ale nie całośc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use