Jump to content

Szukam dobrego sufra ....


Rafałex
 Share

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 1 month later...
Dobry jest Top Gun Traffic :)

Mały zarobek i drogi uprage(czy jak to sie pisze)

Cos eros chyba slabo sie znasz na surfach ;)

 

2% to nie jest malo na taka dlugosc upgradu jaka jest teraz, czyli 180 dni. Bo to daje 360% zysku. Ty pewnie wolisz zapisac sie do surfa gdzie daja np 12% dzienie przez 15 dni co da Ci 225 % zarobku. Popatrz np na Studio - placa 1% dziennie - i moze powiesz mi ze nie oplacalo sie wplacic 2 lata temu kasy do ST?

 

A czy upgrade drogi w TGT? To zalezy jak dla kogo. Gdybym wplacal po kilka dolarow to chyba nigdy bym nic konkretnego nie zarobil na surfach. A do tego lepiej wplacic 25$ do czegos pewnego niz 5$ do jakiegos gowna.

Link to comment
Share on other sites

great-surf.com - nowe 4 daily

Czyje to jest? I skad masz o nim informacje?

 

Non stop w surfie idzie cool-surfer wiec to pewnie kolejna firma Polaka albo ktoregos z adminow cool-surfera ;) Tylko dlaczego domena jest zarejstrowana na Amerykanca? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

ass - nie chcę Ci dawać karniaków - nie będę także wysyłać kolejnego upomnienia - potraktuj to upomnienie, które już wysłałam jako upomnienie za wszystkie Twoje dzisiejsze słabo ukryte spamy. I jeszcze raz proszę - poczytaj regulaminy.

 

BTW pamiętaj, że dobry program obroni się sam - nie trzeba spamować na jego temat. Poza tym po to masz na forum dział support - aby tam zachęcać do jego promowania

 

magbag

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja osobiście polecam nimieckiego surfa 123stargate.de . Nic nie inwestujesz tylko surfujesz i zdobywasz punkty, które pod koniec miesiąca przeliczane są na euro. Wypłata na PayPal i MoneyBookers.

 

Więcej na temat tego surfa możecie sobie poczytac na forum Lose-Kingdom.com

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use