Jump to content

highwaysurf.net nowy bez minimum


siati
 Share

Recommended Posts

koszt upgradu 2$

5% dziennie, wazne prze 60 dni

do wysurfowania jedynie 25 stron dziennie

timer 20 sekund

upgrady robi sie automatycznie bez pomocy admina, a to wazne jesli komus zalezy na czasie

co najwazniejsze firma placi bez minimum i juz sa pierwsze wypłaty

 

5 poziomów polecontch

Credits (Surf and PTC):

Level 1: 20%

Level 2: 10%

Level 3: 5%

Level 4: 5%

Level 5: 5%

PTC Cash

Level 1: 20%

Level 2: 10%

Level 3: 5%

Level 4: 5%

Level 5: 5%

New Referral Credit Bonus

Level 1: 100 credits

Level 2: 50 credits

Level 3: 30 credits

Level 4: 20 credits

Level 5: 10 credits

Link to comment
Share on other sites

nazwa jest tylko dla ciebie żebyś wiedział co to za stronka

mozesz podać dowolną stronkę bez wyskakujacych okienek mogą to być twoje ref-linki z firm albo innych surfów

 

niestety akurat w tym surfie musisz zainwestować żeby coś otrzymać ale możesz serfować dla kredytów

Link to comment
Share on other sites

Czyli trzeba mieć własną stronę, czy nie ? Bo trochę nie zrozumiałem tego co napisałeś :wink: . Ja na pzykład nie mam własnej stronki i nie będę miał, bo mi się nie chcę robić, no więc mogę się zapisać do takiego surfa ? Aha, a kiedy ten surf powstał ?
Link to comment
Share on other sites

Przekonaliście mnie :smile: Tylko jak stracę kasę to..........powiem mamie :lol: :lol: :lol: Wpłacę tam 50$, tylko muszę czekać, bo w Kantorze E-Gold mają przerwę urlopową i dopiero 10 sierpnia przeleją kasę na E-Gold........ :? :? :? Jak myślicie, dobrze zrobię wpłacając tyle od razu ?

 

Aha, trochę nie rozumiem dlaczego są już pierwsze wypłaty, jak upgrade jest ważny 60 dni i dopiero po tych 60 dniach mogę dokonać wypłaty, czy nie ? Czy mogę np. po 30 dniach sobie wypłacić lub nawet codziennie ?

Link to comment
Share on other sites

Tzn, nie namawiasz do wzięcia udziału w tej promocji........to jest obowiązkowe, że musisz wziąć od nich te 4$, jak wpłacisz 6$ ? Po co to zrobili ? :? trochę nie rozumiem ich :? tzn, lepiej dla userów, ale dla nich.......... To tylko jak wpłacisz 6$, czy jak wpłacisz jeszcze wyższą kwotę, to też coś dostajesz ?

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Czyzby od dzis zaczelo sie oszukiwanie???

Mialem 0.3 $ na koncie, biore na wyplate, a tam takie cos...

 

FAILED ! Ensure the amount to cashout is more than $0.01 and not more than $0.3

 

Now you have logged out. This page will redirect to site home within 15 seconds or Click Here to re login

 

Co to ma cholera znaczyc???

Link to comment
Share on other sites

Słyszałem, że to przejściowy problem z tymi wypłatami (dzisiaj nie można było wypłacać), jutro ma już być w porządku :grin: mam nadzieję :? Jakby co to piszcie, jestem ciekawy, czy jutro będzie można wypłacać :smile:

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use