Jump to content

Firmy które płacą ??


kpk25
 Share

Recommended Posts

Witam http://szuwi.com/images/smiles/icon_exclaim.gif

Chcialbym zapisać się do jakichs firm ale nie wiem do ktorych.http://szuwi.com/images/smiles/icon_wink.gif

 

Ktore firmy placa na 100% http://szuwi.com/images/smiles/icon_question.gif Najlepiej takie od ktorych dostaliscie juz wyplate

Interesuja mnie firmy z wyplatami od 1$ do 5$(ale moga byc tez inne http://szuwi.com/images/smiles/icon_wink.gif)

 

Czekam na wasze propozycje.

 

Pozdrawiam http://szuwi.com/images/smiles/icon_exclaim.gif

Link to comment
Share on other sites

Nie ma i nie będzie "firm" GPT, które płacą na 100%, bo nie ma ekonomicznych podstaw do tego, aby zdołały zebrać fundusze na wypłaty. W GPT admini przejadają pieniądze z reklam a wypłaty dostaje kilka osób z największą ilością poleconych lub nawet nikt.

Oczywiscie są wyjątki, które płacą długo, ale i one siedząc w tym "biznesie" mogą w każdej chwili przestać płacić, bo ile czasu da się dokładać interesu?

 

Pieniądze w GPT krążą pomiędzy WM-ami firm, trafiają do surfów, hyip-ów itp. a do drobnych klikaczy trafia ledwie malutki procent tego.

 

Jedyną zaletą GPT jest możliwość zarabiania poprzez BEZMYŚLNE KLIKANIE. Jeśli potrafisz coś więcej spróbuj innych form zarabiania - np. spróbuj swoich sił w Programach Partnerskich.

Link to comment
Share on other sites

no czy ja wiem

cash delight płaci już od kilku lat... są hyipy które tez płaca kilka lat... są firm z zerowym minimum które płacą wszystkim bo muszą ak by komuś nie zapłaiciły to by była haja(chaja??) ja polecam no2allmails niskie minimum 25c lub 1$ z mniejszym fee ale dobre też są inne

donkey kittenptr(i inne tego samego admina)

 

ale zgadzam sie programy partnerskie są lepsze bo i zyski są większe i zarabiasz na sprzedarzy czegoś więc wiadamo skąd jest kasa... najczęściej podpisujesz umowe więc wszytko esl legalnie i elegancko:)

 

ale klasyczny ptr tez jest zyskowny dlatego ja z nigo nie rezygnuje:)

obezcnie najlepszy sposoby zarabiania to ptp(moim zdaniem)

Link to comment
Share on other sites

są hyipy które tez płaca kilka lat...
hyip to skrót od angielskiego wyrażenia, które na polski można przetłumaczyć jako "Program Wysokiego Ryzyka" - tutaj wszystko opiera się na wiedzy osób zarządzających oraz na prawdopodobieństwie. Jeśli dany program prowadzą specjaliści, którzy inwestują rozsądnie na prawdziwej giełdzie walutowej to rzeczywiście jest duży procent szans, że program będzie długo pozwalał zarabiać inwestorom. Trudno jednak HYIP-y polecać na początek, bo:

1. te prawdziwe wymagają zainwestowania poważnych kwot (a te z niskimi wpłatami to NIE SĄ PRAWDZIWE PROGRAMY tylko zazwyczaj piramidki finansowe lub inne pomysły, które długo nie będą w stanie pociągnąć na takich warunkach)

2. to są programy wysokiego ryzyka i z zasady inwestować można tam tylko tyle ile jesteśmy gotowi stracić. A czy na początku miałeś jakąś kwotę, którą byłeś gotowy stracić?

ale klasyczny ptr tez jest zyskowny dlatego ja z nigo nie rezygnuje:)

obezcnie najlepszy sposoby zarabiania to ptp(moim zdaniem)

Era PTP skończy się tak samo jak era oszukiwarek - prawdziwi reklamodawcy są oszukiwani sztucznym nabijaniem ruchu i płacą za coś z czego nie mają korzyści.

Link to comment
Share on other sites

Jedyną zaletą GPT jest możliwość zarabiania poprzez BEZMYŚLNE KLIKANIE. Jeśli potrafisz coś więcej spróbuj innych form zarabiania - np. spróbuj swoich sił w Programach Partnerskich.

 

Od czegoś trzeba zacząć, tak więc gpt jest raczej idealne na początek. Co można jako "newbie" zarobić na PP, ano nic. Program partnerski sam z siebie nie przyniesie zysku, trzeba się o to postarać, samo staranie bez odpowiedniej wiedzy, nic nie da. Wiedzę gdzieś trzeba zdobyć, myślę że gpt jest dobre na początek do zdobycia podstawowej wiedzy i jak ktoś ma głowę to zarobi.

Link to comment
Share on other sites

A czym niby różni się newbie zaczynający zarabianie w PP od osoby, która zmarnuje kilka miesiecy na klikanie i dopiero wtedy próbuje swoich sił w programach partnerskich?

- Osoba po kilku miesiącach w GPT umie robić strony?

Jeśli newbie zacznie przygodę z PP od dobrego programu i zechce sie uczyć to menedżer tego programu w tydzień nauczy go jak robić nie tylko zwykłe strony ale STRONY SPRZEDAJĄCE. I zrobi sobie taką stronę w czasie, który klikacz zmarnuje klikając linki w firmie, od której nie dostanie wypłaty.

- Osoba po kilku tygodniach w GPT dostanie pierwsze grosze na swoje konto bankowe (na wirtualnych kontach ma wtedy już setki dolarów, ale ich nigdy nie zobaczy w realnym świecie)?

Jeśli newbie naprawdę zechce być aktywnym Partnerem i będzie sprzedawać produkty Firmy to po kilku tygodniach może już wysyłać podpisaną umowę i rachunek, a potem otrzymać legalnie zarobione pieniądze.

 

GPT jest tak samo dobre do zdobycia podstawowej wiedzy o tym "jak zarabiać" jak i do nabycia przekonania, że w Internecie zarobić się nie da. Dobre programy partnerskie pozwalają swom Partnerom zdobyć zaawansowaną wiedzę a potem zarabiać w Internecie dzięki tej wiedzy.

Link to comment
Share on other sites

Różnica jest spora, w gpt pomoc pojawia się czasem sama w postaci reklam, zawsze można trafić na coś ciekawego, w pp tego nie ma, chyba że kupisz eboki z własnego pp i je przeczytasz, są tyle samo warte co płatne porady pewnego "guru":bigrofl:

 

Już widze jak "manago" pomaga robić stronę takiemu newbie, nawet mu ją rozreklamuje:evil:

 

Osoba po kilku tygodniach w GPT dostanie pierwsze grosze na swoje konto bankowe (na wirtualnych kontach ma wtedy już setki dolarów, ale ich nigdy nie zobaczy w realnym świecie)?

 

Zakładasz że ten teoretyczny newbie klika w scamach.

 

Jeśli newbie naprawdę zechce być aktywnym Partnerem i będzie sprzedawać produkty Firmy to po kilku tygodniach może już wysyłać podpisaną umowę i rachunek, a potem otrzymać legalnie zarobione pieniądze.

 

To już lekka przesada, jakie kilka tygodni, o czym Ty piszesz?

 

Jedno jest pewne, ptr-y i pp wymagają dużo pracy, jeśli ktoś liczy na łatwy zarobek to niech lepiej zapomni o takiej formie zarabiania.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

w programach partnerskich nie wydaje mi sie że można zarobić w kilka tygodni

są chyba 2 soposoby reklamy produktów:

1) reklama na innych stronach(nie w ptrach) ewantualnie reklamy mailowe ale to słabo skuteczne

2) pozycjonowanie

ad1) i 2) oba wymagają na starcie pieniędzy a pozycjonowanie wymaga albo dużych pieniędzy(np 1000zł) albo umiejętności wiedzy i czasu

 

ja uważam ze ptry wogóle nie mają związku z pp... przecierz ktoś klikjący w maile NIC SIE NIE NAUCZY, bo niby czego?? jak kase dostaje za KLIKANIE a to umie każdy

moim zdaniem można zacząc od razu od programów partnerskich... i polecam:)

 

a co do ptp:) moim zdaniem wcale nie maja sie ku koncowi zapisz sie do jakiej kolwiek firmy i zobacz czego jest najwięcej reklam?? (odp. - ptp:) )tak samo jak nie ma końca "ery scumów" tak i nie bedzie końca "ery ptp" najwyżej będzie to mniej zyskowne...

 

a teraz pytanie do keramb-a:

Jakie Programy Partnerskie polecach, które przynoszą ci największe dochody... jak mnie zainteresujesz to bede Twoim refem...

Link to comment
Share on other sites

już myślałem, ze to forum jest prawie martwe (nie było mnie na nim pół roku ;) )

a tu prosze, sami znajomi.. i to jacy :D

 

moje zdanie co do zarabiania w internecie jest bliskie "can'owego zdania" :P

Keramb, ale z Ciebie się teraz stał zażarty wróg ptr'ów ;) a co było jeszcze rok temu,hehe

sam tam klikałeś,

ale pewnie przykre doświadczenie z BM (z którego wyszedłeś z twarzą) mogło zradykalizować Twoje poglądy ;)

 

oczywiście, ze na PP mozna zarabiać i to sporo - jeśli wie sie jak :D

To oczywisćie brzmi jak banał.. Samo nic nie przyjdzie.. praca, wiedza..praca..

 

W PTR'ach od dłuższego czasu prawie już nie klikam, czasem coś dla rozrywki i wiedzieć co jest grane. Od roku nigdzie się nie zapisałem. (o dziwo trzymają się jeszcze te, które są długo-jak na PTRy-"na rynku")

 

Jeśli PTR ma mądrego właściciela to będzie b. długo wypłacalny..

 

Żal tez skasowac konta, gdzie sie ma 1-2k poleconych jak PTR płaci :D

Z większości się wypisałem lub wyleciałem za nieaktywność (jak Ty Keramb :P)

~~~~~~~~~~~~`

Wracając do tematu..

i w PP zdażają sie niewypały czy nawet scamy (jak wśród PTRów).

 

Zupełny newbies nie jest w stanie dojść do minimum w PP w ciągu kilku tygodni.

Chyba, że to wyjątkowo zdolny newbies i na początku go ktoś dobrze pokieruje:) ale to też mało prawdopodobne..

Dobrze jeśli miał już też swoja ciekawą stronę z nie najgorszą oglądalnością..

 

 

w PTR'ach można się, wbrew pozorom, sporo nauczyć.. szczególnie jeśli ktoś nie trafił z popularnych (o zgrozo) stron "zarób 1000$ w miesiąc" :/

Jeśli zapisał się z mądrej strony to wie, że nie zarobi to od razu kokosów, że podstawą jest promocja itd..

Może niektórym wydac sie to śmieszne..ale można się nauczyć i podstaw marketingu ;)

Może to być dobry wstęp do PP. Może w tym czasie podszkolić sie w tworzeniu stron internetowych, sposobach promocji, pozycjonowaniu..

Znam osoby, które podciagnęły się w angielskim.. nie były biernymi klikaczami.. korespondowali z WM, czytali fora..

Z PTR'ów można też łatwo trafić to dobrych PP (np. dzięki taki forom :) )

 

Prawda jest tez i taka, że można się w PTR'ach sparzyć do zarabiania w internecie.. (patrz wyżej)

Wszystko zależy gdzie sie trafi, skąd i od własnej mądrości i zaradności..

 

 

Nie jest aż tak wiele PP, gdzie początkujący zostanie dobrze poprowadzony..właściwie nakierowany (vide post cana o guru :twisted: )

 

a teraz pytanie do keramb-a:

Jakie Programy Partnerskie polecasz, które przynoszą ci największe dochody... jak mnie zainteresujesz to bede Twoim refem...

 

nie jestem Keramb, ale częściowo Ci odpowiem..

to zależy o czym masz strony internetowe, co Cię interesuje, na czym się znasz itd..

nie ma uniwerslnej odpowiedzi..

Link to comment
Share on other sites

Nie mam czasu na więcej, więc odpowiem tylko na wypowiedzi adresowane do mnie:

Jakie Programy Partnerskie polecach, które przynoszą ci największe dochody... jak mnie zainteresujesz to bede Twoim refem...

Fatalne pytanie z bardzo prostej przyczyny: to, co mi przynosi dochody nie musi być (a nawet zwykle nie jest) najlepsze dla Ciebie. Aby zarabiać w PP należy na początek odkryć jedną najważniejszą prawdę: Twoje dochody generują odwiedzający Twoją stronę, Twoi znajomi, którym wyślesz link czy osoby, które przeczytają Twoje ogłoszenie. Oczywiście grup tych osób może być więcej, ale trzeba się skoncentrować na jednej z nich, poznać jej cechy i pokazać im drogę do czegoś, czego potrzebują. Jeśli wchodząc na stronę danej firmy będą przekonani, że chcą coś kupić to zarobisz. A na stronę jakiej firmy? To nie jest ważne - jeśli ta firma chce coś sprzedać to z reguły na jej stronie nie ma nic, co zniweczy Twój wysiłek.

 

I jeszcze dwa słowa na temat programu, który miałem na myśli pisząc o Menedżerze pomagającym wszystkiego się szybko nauczyć. Chodziło mi o Złote Myśli, w których od momentu objęcia funkcji Menedżera przez Anetę Styństką jest mnóstwo zmian na lepsze. Najcenniejszą zmianą dla "newbie" jest kurs "Krok po kroku", który zawiera potężną dawkę wiedzy, ja musiałem sam uczyć się tego przez lata - Aneta podaje to na tacy. Nie zgadzam się z niektórymi jej tezami, ale jestem pewien, że Ci, którzy teraz tam zaczynają mają łatwiej niż ja.

 

ale pewnie przykre doświadczenie z BM (z którego wyszedłeś z twarzą) mogło zradykalizować Twoje poglądy
to chyba jedyna rzecz, którą zawdzięczam obecnej pracy - zabrakło mi czasu na BM na krótko przed katastrofą. Rzeczywiście doświadczenie z BM oduczyło mnie wiary w sukces tego typu przedsięwzięć. Także Twoje stwierdzenie:
Jeśli PTR ma mądrego właściciela to będzie b. długo wypłacalny..
jest prawdziwe tylko dlatego, że nie napisałeś, że będzie zawsze wypłacalny. Trudno mi zaakceptować sytuację, w której WM tworzy firmę ze świadomością tego, że w pewnym momencie przestanie płacić - to jest chore. Niestety właściciele "firm", którzy obecnie nie mają tej świadomości zapewne zakładają zbyt optymistyczny scenariusz lub zupełnie nie myślą o przyszłości. To smutne, ale i oni wcześniej czy później dojdą do takiego wniosku.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use