Jump to content

Jak to wkońcu z tym paypalem jest?


Sanuuu
 Share

Recommended Posts

Witam. To moje pierwsze zetknięcie się z paypalem, a sytuacja jest taka:

zarejestrowałem konto (jest ono niezweryfikowane), ale nie przypisałem do niego żadnej karty kredytowej (bo nie wiedziałem że to konieczne). Następnie otrzymałem od kolegi kaskę na to konto i wysłałem część z niej na inne (następnego kumpla) konto paypal.

A dzisiaj przychodzi mi wiadomość, że mam ograniczony dostęp do konta. Co muszę zrobić, żeby to minęło?

Dodam że nie mam karty kredytowej, a więc mam drugie pytanie: czy jak założę sobie takową i będę miał na niej powiedzmy 1 zł, to czy kwoty które wysyłam za pośrednictwem paypal będą ściągane z mojego bilansu na tym koncie, czy mi weźmie z karty i wejdzie na debet?

Z góry dzięki za szybką odp.

Link to comment
Share on other sites

No wszystko niby pięknie, ładnie, ale ja mam ograniczony dostęp do konta tzn wyskakuje mi takie cuś:

 

"Firma PayPal nieustannie pracuje nad zapewnieniem bezpieczeństwa, regularnie monitorując konta w swoim systemie. Sprawdziliśmy ostatnio Twoje konto i potrzebujemy dodatkowych informacji, które umożliwią nam świadczenie bezpiecznych usług. Do czasu zgromadzenia tych informacji dostęp do ważnych funkcji konta zostanie ograniczony. Pragniemy jak najszybciej przywrócić dostęp do konta i przepraszamy za niedogodności.

Dlaczego dostęp do konta jest ograniczony?

 

I czy można normalnie manipulować środkami na nim (tzn. wypłacać na prawdziwa konto bankowe, przyjmować np od bux.to i wysyłac na refferalów)?

Link to comment
Share on other sites

To zalezy od tego co Ci ograniczyli, czasem ograniczaja jedynie tyle ze nie mozna zamknac konta a wszystko inne robic, czasem jednak nie mozna robic nic, nawet sie zalogowac.

Nie pamietam dokladnie gdzie to jest ale powinno byc na twoim koncie takie menu paypal i tam pisze co masz zablokowane i jakie dokumenty masz przyslac do nich zeby ci je odblokowali.

Powodzenia i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego dostęp do konta jest ograniczony?

 

Dostęp do konta masz ograniczony, ponieważ:

Firma PayPal nieustannie pracuje nad zapewnieniem bezpieczeństwa, regularnie monitorując konta w swoim systemie. Sprawdziliśmy ostatnio Twoje konto i potrzebujemy dodatkowych informacji, które umożliwią nam świadczenie bezpiecznych usług
PayPal tak robi czasami, trzeba się z tym pogodzić.
Link to comment
Share on other sites

 

Czy jak nie będe wypłacał ani nikomu wysyłał kwoty większej niż moje saldo paypal, to czy zasoby karty pozostaną nietknięte?

 

Tak, zreszta i tak jesli paypal bedzie chcial cos zabrac z karty to bedzie o tym powiadomienie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use