Jump to content

Wirus!!!


Recommended Posts

1. JUZ nie

 

Adi wlasciciel firmy iframe cos tam. prosil zebymw tawil kod do storny i wstawilem. Mowil ze nie ma wirusow ale moj antywirus tez zaczal szalec.

 

jednak on zapewnia ze to nie sa zadne wirusy.

 

jednak dla mnie najwazniejsze jest zdanie userow. A toj uz 3 osoba mi to pisze wiec usunalem to iframe ijuz jest ok.

 

pozdr

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dzieki za inf. Faktycznie mi tez cos antywirus wykryl. Reklam sie juz konczy zostalo klika klikow. Dalem znac adminowi forum ze ma wirusy i ma je usunac bo mam go na gg wiec teraz czekam na jego odpowiedz. Pozdrawiam max
Link to comment
Share on other sites

Ehh, Max na przyszłość będzie lepiej jak trochę bardziej zadbasz o bezpieczeństwo strony. Gdyby nie ten temat to niewiem kiedy by owa reklama znikneła. Ja akurat ochrony antywirusowaj używam ale jest sporo osób które tego nie robią i co im można powiedzieć teraz, że "tak wyszło" ? lol

 

 

Pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

Sory ale nie jestem tak fajny [EDITED] i wszystkich reklam nie moge wylapac:( Chodzi mi oczywiscie o reklamy z wirusami.

 

Dlatego jesli cos takiego widzicie pisac od razu.

 

Dzieki waszej interwencji reklama zostala szybko zmieniona i jest ok.

 

Pozatym czasmi jest tak ze dana stronke reklmauje i jest ok a dopiero potem ktos wrzuca na nia dziwne rozne robaczki:)

Link to comment
Share on other sites

Pozatym czasmi jest tak ze dana stronke reklmauje i jest ok a dopiero potem ktos wrzuca na nia dziwne rozne robaczki:)

 

To jest racja...

No ale tu i tak jest kwestia w dobrej wspolpracy - kontakcie Admin-User

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use